23 Nisan , 2024, 10:43:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YENİ KATILDIM

Başlatan ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑, 26 Temmuz , 2010, 15:01:10

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

yağmur1982

:nazar:MERHABA BU SİTEYE YENİ KATILDIM HERKESE SELAM

serra_emine

hoşgeldın yagmur ıyı paylaşımlar dılerım. :flowers:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

ayse_efecan_saban

:wave: :hello: merhaba  herkeze  bnde  aranıza  yeni  katıldım adım  ayse 22 yasındayım  1 yıldır  evlıyım 2 aydır  korunmuyoruz ama hala  hamıle kalamadım  şeker  hastasıyım  acaba  hamıle  kalabılırmıyım :dontknow: ??? :icon_scratch:

özlem_efe

Alıntı yapılan: ayse_efecan_saban - 03 Ağustos , 2010, 11:40:46
:wave: :hello: merhaba  herkeze  bnde  aranıza  yeni  katıldım adım  ayse 22 yasındayım  1 yıldır  evlıyım 2 aydır  korunmuyoruz ama hala  hamıle kalamadım  şeker  hastasıyım  acaba  hamıle  kalabılırmıyım :dontknow: ??? :icon_scratch:

:wave: :hello2: :aferin: hg  bitanem  iyiki  geldin  seviyorum seniiiiiii :love7: :love3: :occasion14: :occasion5: :hieyt: :opucuk:

can yine cannnn

aramıza hoşgeldin yağmurum :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
can dediklerim....

paçi&uşak=bebek

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

hoşbulduk nermincim.
Alıntı yapılan: özlem_efe - 03 Ağustos , 2010, 11:45:38
Alıntı yapılan: ayse_efecan_saban - 03 Ağustos , 2010, 11:40:46

:wave: :hello2: :aferin: hg  bitanem  iyiki  geldin  seviyorum seniiiiiii :love7: :love3: :occasion14: :occasion5: :hieyt: :opucuk:
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM