28 Nisan , 2024, 11:42:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamilelikte Çatı Ağrısı

Başlatan .:.Zamansız.:., 26 Temmuz , 2010, 09:04:25

« önceki - sonraki »

gülfer

arkadaşlar o ağrılar bendede oluyo uzun zamandırda var korkuyorum acaba doğummu başladı diye erken

doğum korkusu sarmıştı şimdi burayı okuyunca ohhh dedim içim rahatladı sadece bende oluyo sandım

dün gece uyuyamadım ağrılardan dönemedim yatamadım kalkamadım biraz bekleyince geçiyor allahtan

drda bana ağrı olduğu zaman karnına bak sertleşir sonra yumuşar demişti doğuma hazırlanıyo rahim

korkulacak bişey yok demişti ama ben korkuyordum sizin yazdıklarınızı okuyunca rahatladım sağolun

hepinizi  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

merhabalar 3 haftalık hamiş olduğumu öğrendim acaba karın ağrısı ve akıntı çok oluyor mu?
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

gülfer

bana çatı ağrısı demeyin ölüyorum artık gece yatakta dönmek zaten çok zor oluyo birde bu ağrı çıktı

kaç haftadır çekiyorum ya mide ağrısı baş ağrısı mide yanmaları kaburgaların ağrısı hepsi aynı anda çekilmiyo valla

isyan etmiyorum çok şükür bebişim olacak çok güzel bişey hayırlısıyla kollarımza alsak şu minikleri herşey bitecek inşallah

ya kızlar birde açım ama canım hiçbirşey istemiyo midem bulanıyo  :igrenc:

SiRiNe

Allahimmm  :sad1: cati agrisi beni öldururdu yatalak olmustum resmen son zamanlar yuruyemezdim aglardim her gece :crybaby2: cokkk zorlanmistim cokkk
birde ne saga nede sola yatabilirdim nede göbebimin ustune dogal olarak oturur biicime uyurdum :crybaby2:
Rabbim yardimciniz olsun arkadaslarr :amin:

eslemm

ARKADASLAR BU CATI AGRISI TAM OLARAK NEREDE OLUYOR 21 HAFTAMDAYIM.HER HAFTA DEGISIK YERLERE AGRILAR GIRYOR.AMA CATI AGRISI TAM OLARAK NERELERDE BILMIYORUM.

ponçik

sanırım iki bacak arasında tam birleşim noktasında oluyor, ben de yaşamadım  :dontknow:
ama 28.haftaya giriyorum ve bebek büyüdükçe birçok yerde ağrım oluyor  ::) hayırlısıyla kavuşuruz inşallah bebişlere