16 Nisan , 2024, 18:15:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şuanda Nerede Olmak İsterdin

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 23 Temmuz , 2010, 21:58:23

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ★★کåřı КıŻ★★ - 16 Ağustos , 2010, 12:12:45
MİS GİBİ HAVASI OLAN İNSANLARDAN UZAKTA EŞİMLE BİRLİKTE BİR ADADA OLMAK İSTERDİM :love8: :love8: :love8:
aynen bende senin gibiyim tatlım ya o kadar iyi gelirdiki simdi biz eşimle ayrı evde olsak sanırım daha mutlu olurduk çünkü basbasa kaldık mı kırk yılda bir olsada bu eşim bambaska biri oluyor ama işte milletin yanındayken bşi yapamıyor

gulbeyaz

ben turkiyede anemle babama sarilip sevdigimi soylemek isterdim onlara kardeslerimi opmek isterdim abimin dugunu oldu ben goremedim hic gormedigim yengemi gormek isterdim kisacasi simdi onlarin yaninda olmak isterdim ooffffffff offfffffffff :cildir:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

bebişim616161

doğum yapmak için hastanede olmak isterdim ama bu imkansız daha henüz bebeğğim bile yokkk :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
birde annemn babamın yanında olmak isterdim

esra18

ben suan olmak ıstedıgım en guzel yerdeyım nıhayet evıme geldım esıme kavustum ve muthıs bır yagmur yagıyor dısarda tam hayal ettıgım gıbı bı ortamdayım  :muzz: :hieyt:

βαlκιz

şuan istanbulda babamların orda parkta bankta oturuyo olmak isterdim
şu saatlerde çok güzel oluyo herkez parkta yürüyüş yapan kadınlar yop oynayan çocuklar
sevgililer falan bende onlara bakıp çekirdek çıtlatmak isterdim önceden oldgu gibi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

tweety0555

suan bır dag basında sakın bır ortamda olmak ısterdım

gulbeyaz

esimle bebegimizi gezdiriyor olmak isterdim ama bizim bebegimiz yok

мiŁenα.

bütün ailemle bir evde toplanıp oturmak beraber zaman geçirmek isterdim :love9:

:love9: :love7: :love9:

çağınım

oğlumun yanında olmak isterdim özledim kuzumu  :crybaby2:

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 07 Ekim , 2010, 16:41:59

YEŞİMCİĞİMİN YANINDA OLUP DESTEK OLMAK İSTERDİM  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

eşimi ozledım hem gelsede canımın sıkıntısı gecse  :love9: :love9: :love9:

çağınım

Alıntı yapılan: Demet_dk - 07 Ekim , 2010, 16:45:06
Alıntı yapılan: çağınım - 07 Ekim , 2010, 16:41:59

YEŞİMCİĞİMİN YANINDA OLUP DESTEK OLMAK İSTERDİM  :opucuk:

demetcim canımmm benimm teşekkür ederimm  :opucuk:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

eşimin yanında:( çok ihtiyacım war moralim çok bozuk:(

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

eşimin yanında olmak isterdim. birlikte uyumak onun kokusunu çime çekmek isterdim  :love8: :love8: kızlar eşiinizin yanındasınız yaa inanın bu herşeye değer. benden söylemesi