28 Mart , 2024, 21:17:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şuanda Nerede Olmak İsterdin

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 23 Temmuz , 2010, 21:58:23

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

masallah  ne cok vatan ozlemi ve anne ozlemi ceken vaarmiss :love9: :love9:

duygucum banada lazim 1 tane bakici:) bugun gelse yarin kacar gider :toothy10: :toothy10:

tweety0555

çeşme yada herhangı bır tatıl yoresınde denızde ama 5 yıldızlı otelde :k06: :k06:ıraz fazla lux oldu galıba

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ★ ★ ★ ●●•♥ ♥кυяαвιуєм♥ ♥●●•★ ★ ★ - 24 Temmuz , 2010, 01:28:56

duygucum banada lazim 1 tane bakici:) bugun gelse yarin kacar gider :toothy10: :toothy10:

valla ya site gurbetcilerle dolu masallah

SiRiNe

[quote a
uthor=★ ★ ★ ●●•♥ ♥кυяαвιуєм♥ ♥●●•★ ★ ★ link=topic=13544.msg548129#msg548129 date=1279924136]

[/quote]

vallahi canim aynen öyle yaa  paralida bakici cok pahali kadin saat basi 20 euro istedi  hafta ici 4 gun gelecekmis cok pahalisin bari bir kere gel hafta ici dedim yok olmaz dedi kural böyle de gett dedim gerek yok  ;D ;D ;D ;D  yardim eden olmayinca zor oluyor bakmak ikizlere, kocam evdeama eylulde geri isine dönecek kizlar 6 aylik olmus olacaklar insaallah gunduzleri kafayi yemem :cildir: :cildir: :cildir: devlet bazen bedavadan yardimci veriyordu isvecte zamaninda aradim sordum kusura bakma dörduzu olana verdiyoruz ancak dedi iyi tmm dedim ;D sabredecegiz artikk hayirlisi olsunn

Lă_Tăhzen!

bizim burda cok ucuz istersen ev işinide yaptırıyosun turk parasıyla 11 ile 20 arasında degısıyor gunluguu :D

SiRiNe

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 24 Temmuz , 2010, 21:58:33
bizim burda cok ucuz istersen ev işinide yaptırıyosun turk parasıyla 11 ile 20 arasında degısıyor gunluguu :D

OHHH NE GUZELLLMISS BEN ORAYAMI GELSEM NEE ;D

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Mother of Twins - 24 Temmuz , 2010, 22:44:26
Alıntı yapılan: ASEL'İM - 24 Temmuz , 2010, 21:58:33

OHHH NE GUZELLLMISS BEN ORAYAMI GELSEM NEE ;D

:D :D :D

gel ne guzel olurr hatta gerek kalmaz bakıcıya berber bakarız  :D

Balböceği

Alıntı yapılan: Mother of Twins - 24 Temmuz , 2010, 21:24:25
[quote a
uthor=★ ★ ★ ●●•♥ ♥кυяαвιуєм♥ ♥●●•★ ★ ★ link=topic=13544.msg548129#msg548129 date=1279924136]

vallahi canim aynen öyle yaa  paralida bakici cok pahali kadin saat basi 20 euro istedi  hafta ici 4 gun gelecekmis cok pahalisin bari bir kere gel hafta ici dedim yok olmaz dedi kural böyle de gett dedim gerek yok  ;D ;D ;D ;D  yardim eden olmayinca zor oluyor bakmak ikizlere, kocam evdeama eylulde geri isine dönecek kizlar 6 aylik olmus olacaklar insaallah gunduzleri kafayi yemem :cildir: :cildir: :cildir: devlet bazen bedavadan yardimci veriyordu isvecte zamaninda aradim sordum kusura bakma dörduzu olana verdiyoruz ancak dedi iyi tmm dedim ;D sabredecegiz artikk hayirlisi olsunn
[/quote]Bidahakine dorduz dogururum diyeydin  ;D

❤ հმzεlἶო ❤

:nazar: :nazar: :love9: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 25 Temmuz , 2010, 15:10:47
Alıntı yapılan: Mother of Twins - 24 Temmuz , 2010, 21:24:25
[quote a
masallah  ne cok vatan ozlemi ve anne ozlemi ceken vaarmiss :love9: :love9:

vallahi canim aynen öyle yaa  paralida bakici cok pahali kadin saat basi 20 euro istedi  hafta ici 4 gun gelecekmis cok pahalisin bari bir kere gel hafta ici dedim yok olmaz dedi kural böyle de gett dedim gerek yok  ;D ;D ;D ;D  yardim eden olmayinca zor oluyor bakmak ikizlere, kocam evdeama eylulde geri isine dönecek kizlar 6 aylik olmus olacaklar insaallah gunduzleri kafayi yemem :cildir: :cildir: :cildir: devlet bazen bedavadan yardimci veriyordu isvecte zamaninda aradim sordum kusura bakma dörduzu olana verdiyoruz ancak dedi iyi tmm dedim ;D sabredecegiz artikk hayirlisi olsunn
Bidahakine dorduz dogururum diyeydin  ;D
[/quote]

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: böcugummm saka yapiyorlar baziari senden 2 oglan bekliyoruz gelekecek sefere diye bende diyorum yok yaa ben tavukmuyum devamli o kadar yumurtlayayim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: öyle olsa idi herhalde ben timaranelik olurdum kesinn yaneee :icon_scratch:

✿sweet_sweet✿

nurtaç

mersindeeeeeeeeeeee  ailemin yanında yiğenimi çokkkk ösledimmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Kabristanda her gittgimde icim aciliyor dua etmek guzel bisey  :amin:

SABIRTAŞI

AYNEN CANIM YAAA ORALARA GİTTİMMİ HİÇ ÇIKASIM GELMİYOR ÖYLE BİR HAZ ALIYORUMKİ KABRİSTANLIKTAN ELİMDE OLSA HERGÜN GİDERİM.... :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers:

serra_emine

valla ne olsun şööyylee herkesden uzaktaa
eşim kızım ve ben uzun guzel bı tatıle çıkmak sureklı gezmek degişik yerlere gıtmek zaman zaman da enn ıssızz yerlerde çöl kenarı yeşillık gıbı ne bılım sade sesszı tamamen dogaa bır yerde dınlenmek kafa dınlemek eşimle kızımla vakıt geç
irmek..çooookkk ıhtıyacım var ama nerdeeeee......iş var ızın yok olsada bır hafta olacak bayram sonrası bı kaç gun ıst sonra yok abıme yok kardeşme falan bıtecek işte.kendımıze kalmıyor gun ozel olarak...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..