29 Mart , 2024, 03:21:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şuanda Nerede Olmak İsterdin

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 23 Temmuz , 2010, 21:58:23

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

derbeder

evde yatagimda, hankira hankiara aglamk istiyorum  :crybaby2: :crybaby2:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: {narin} - 08 Mart , 2011, 11:33:33

nedennnnnnnnn!!

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: {narin} - 08 Mart , 2011, 11:33:33
hayırdır hayatım
bende evde olmak isterim simdiiiiiiiiiii

derbeder

hersey ters gidiyor gibi hayatimda...
etrafimda hasta olanlar...
is yerindeki terslikler...
gelmeyen bebegimizi beklemeler...
geri zekali komsularimizla kavgalarrr...

ohff fenalik geliyor herseyden. isyan etmek istemiyorum, ama bu mu yani hayat dedikleri  :y25:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: {narin} - 08 Mart , 2011, 11:46:38

ohff fenalik geliyor herseyden. isyan etmek istemiyorum, ama bu mu yani hayat dedikleri  :y25:

aaaaaa canım benm sakın sbaret gecmeyen gn mü var hepsi gececek valla soran bendede cok sıkıntılar var ama ben allah büyük deyip takmıyorum cnm bnm yoksa o kadar cok sey var ki bitanem bak hepsi gececek sen gönlünü ferah tut anladıgım kadarıyla cok inanclı birisin dua et allahım bol sabır versin ve ıkıntılarından kurtarsın seni cnm bnm

suzannn

derbeder

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 08 Mart , 2011, 11:49:39
Alıntı yapılan: {narin} - 08 Mart , 2011, 11:46:38

aaaaaa canım benm sakın sbaret gecmeyen gn mü var hepsi gececek valla soran bendede cok sıkıntılar var ama ben allah büyük deyip takmıyorum cnm bnm yoksa o kadar cok sey var ki bitanem bak hepsi gececek sen gönlünü ferah tut anladıgım kadarıyla cok inanclı birisin dua et allahım bol sabır versin ve ıkıntılarından kurtarsın seni cnm bnm
çok sagol canim destegin için. bazen böyle afakanlar basiyorki, ama iste yapacak birsey yok. takdir-i ilahi elden sadece sabretmek geliyor. -ki sabretmesen ne olacak? dua etmekten sabretmekten kaderimizi yasamaktan baska caremiz yok. anladigim sey dertler bitmiyor, sadece yer degistiriyor. Rabbim hepimizin yardimcisi olsun.

HASRET!M S@N@

canım ne mutluki sana rabbim seni unutmadıgını göteriyor o sevdiği kuluna verirmiş sıkıntı sabretsinde sevabına sevap ekleyim diye hangi sevdiği kulu rahat ve refah içinde yasamaıs sorarım sana bunları düşün ve haline hamdet ne dertli insanlar var canım biz derdimizi dert sanıyoruz derdine dön ve deki benm cok büyük bir rabbim var de ve sabırlı ol tatlım bak ben bazı nedenlerden dolayı doktora bile gidemiyorum bebek için her ay her ay aglıyorum ama gidemiyorum herseyde bir hayır var deyip yaradana sıgınıyorum yapacak birey yok sevdiğin herkes hayatta ve sgalıklıysa gerisi hallolur bir sekilde

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Su an maldive adalarinda esimle ve ceyhunumla $öyle güzel bir tatilde olsaydim hiç fena olmazdi  ;D
cok mu abarttim ne biz nere malviler nere  :ehi: :ehi:
o kadar güzel ki rüyamda bile göremiyorum  :toothy10:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

EVİMDE SICACIK YATAĞIMDA UYUMAK İSTİİİİİİİİİİYORUM
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

kelebegimm

annemin dizinin dibinde olmak isterdim kokunu ozledim annemm bir saniye gorsem  bile yeterr

]

aydinays

BENDE EŞİMİN YANINDA SICACIK YATAĞIMDA SADECE ONA SARILIP ALLAHIMA BİR KEZ DAHA ŞÜKÜR EDEREK UYUMAK İSTERDİM.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

belkis_nur

allahima cok sukkur ...derim ve oldugum yerden gayet cok mutluyum ,evimdeyim sicacik yuvamda,sevdiklerimle,allahimdan daha ne isteyeyim .bugunku gunlerime cok sukkur rabbimmmm!!!!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

AŞKIMLA EVİMİZDE OLMAK ONA SIMSIKI SARILIP UYUMAK İSTERİM ÇOK UYKUM VAR YA
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis