Şuanda Nerede Olmak İsterdin

Başlatan ✿sweet_sweet✿, 23 Temmuz , 2010, 21:58:23

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

tekne ile sicak adalara gitmek isterdim.. deniz kum guness.. dinlenmekk uyumakk :love9: :love9: :love9: :love9:

Lă_Tăhzen!

✿sweet_sweet✿

Demet_dk

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

turkiyede olmak isterdim annemin kollarinin arasinda bebisimde benim kollarimda oyle kalmak isterdim  :y25: babami kardeslerimi opmek koklamak bakin iste yegeniniz torununuz sevin demek isterdim  :y25: cok tuhaf oldum simdi  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 23 Temmuz , 2010, 23:03:11
turkiyede olmak isterdim annemin kollarinin arasinda bebisimde benim kollarimda oyle kalmak isterdim  :y25: babami kardeslerimi opmek koklamak bakin iste yegeniniz torununuz sevin demek isterdim  :y25: cok tuhaf oldum simdi  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:

:-\ :y25: :y25: :y25:

✿sweet_sweet✿

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ★ ★ ★ ●●•♥ ♥кυяαвιуєм♥ ♥●●•★ ★ ★ - 23 Temmuz , 2010, 23:40:58
kardelencim nerede yasiyorsun??
ispanyada canim 8 aydir ailemi gormuyorum cok duygulandim daha torunlarini gormediler icim buruk o yuzden sen nerdesin canim  :k06:

✿sweet_sweet✿

canim bende amerikadayim newjerseydeyimm.. burada cokk ispanyol varr zaten 2.dilide ispanyolca buranin.. benimde annem dogumuma geldi bitekk.. ama babam abim es dost gormedi henuzz..  :honk:seneye yasina girince gidecegiz turkiyeye insallahh :amin:

senin bebegin kac aylik benimkisi 3 ay 7 gunlukk :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

allah bagislasin canim benimkide dun 4. ayini bitirdi 5e ayak bastik insallah ramazanda gitme ihtimalim var bakalim  :honk: iyi gene annen doguma gelmis ben dogumda lohusalgimda tek basimaydim cok zor gunler gecirdim  :y25:

✿sweet_sweet✿

canim senin bebeginede masallahh git tabi turkiyeye iyi olurr..

ah canim benim annemde 10 gunluk lahusayken gitmek zorunda kaldi..  :sad1: :sad1:

ewt insan cok zorlaniyor ben birde sezeryan oldumm.. oglum oldu :):) senin kizin var sanirim masallah :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ★ ★ ★ ●●•♥ ♥кυяαвιуєм♥ ♥●●•★ ★ ★ - 24 Temmuz , 2010, 00:15:45
canim senin bebeginede masallahh git tabi turkiyeye iyi olurr..

ah canim benim annemde 10 gunluk lahusayken gitmek zorunda kaldi..  :sad1: :sad1:

ewt insan cok zorlaniyor ben birde sezeryan oldumm.. oglum oldu :):) senin kizin var sanirim masallah :nazar:
evet canim kizim var sagol  :flowers: seninde oglusuna masallah  :nazar:  Allah bebislerimizi korusun sukur geldi gecti  ben normal dogum yaptim heralde szeryanda daha gec iyileiyor insan ben 10 gunde ayaga kalktim sukur geldi gecti ama insanin bi tarafi eksik kaliyo sanki hani su dogum yapip naz yapan lohusalar varya onlara cok imreniyorum  :y25:

✿sweet_sweet✿

valla o naz falan eskidenmis inancim kalmadi oyle seylere.. ara sira nazim esime gecer okadar,..  :tongue3: :tongue3:

SiRiNe

Turkiyemde tatilde olmak isterdim ama 2 kucuk prenseste benimle olurlardi dinlenemezdim  :toothy10: bana 2 tane bakiciii lazimm yaaa:D

Balböceği