Seks yapmak için 10 iyi neden!

Başlatan can yine cannnn, 20 Temmuz , 2010, 20:15:10

« önceki - sonraki »

Balböceği

Bilmem aklima geldi yalanmi ne gerek var kalp kirmaya viriyonmu virmiyonmu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

walla şuan için en büyük nedenim dogumu kolaylaştırması.. eşim bilmesede galiba bencilce kullanılıyor:) istemesemde yok demiyorum..

derbeder

ya sahi hamileyken kacinci aydan sonra iliski riskli yaaaa  :icon_scratch:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

βαlκιz

Alıntı yapılan: tuğba rana - 14 Eylül , 2010, 21:51:20
10. Ağrıdan bahsetmişken, düzenli seksin adet dönemlerindeki ağrıları azalttığını da listemize eklemekte fayda var.

bekarken çok sancılı geçerdi ama evlenince geçti

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bi ara çok agrılı olurdum adet
şlimdi agrım oılmuyo demek düzenli şey ediyoruz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

aşkitoom

valla benim adet zamanımda işe yaramadı valla  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: düzenlide yaptık ama geçmedi.şimdi hamile olunca adet sorunu çekmiyorum  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bebişim616161

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 20 Temmuz , 2010, 20:17:35
Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 20 Temmuz , 2010, 20:15:36
2. Seks, kalori yakmanın da en eğlenceli yolu herhalde... 30 dakikalık bir yatak odası aktivitesi sonunda yaklaşık 200 kalori yakıyorsunuz. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

vayyy bende bu maddeyi tuttum  :k06:  ymek ye 30 dakika yatak odasına gır yedıklerını erıt  ;D
canlarım bu madde bizim için değil ki kocalarımız için çıkan onlardan çıkıyor bide güzelleşmeyle ne alakası var onu anlamadım ben diyelim yüzümüz şimdi sexle ne alakası var ki güzelleşecek biraz saçma

derbeder

tok karnina seks iyi degilmis arkadaslar, omru kisaltiyormus dinimize gore.
ayrica bunun bilimsel bir yonu oldugunada inaniyorum.

pırıl

kızlar mayısta evlendim temmuza kadar kocamın gönlünü yaptım işte  :D
temmuz 18 den falan sonradır bizde tık yok yasak yasak halada yasak devam ediyo.zavallı kocam. :ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: angel81 - 15 Eylül , 2010, 11:59:10
ya sahi hamileyken kacinci aydan sonra iliski riskli yaaaa  :icon_scratch:
[/quo

cinsel ilişkinin hamılelıkte bır rsıkı yok canım doguma kadar hersey olabılır  ;D  tabi bi problem yoksa mesela doktor soyle ilk uc ay dusuk riski varidr uzak durun son 3 ayda erken dogum rıskı varıdr veya baska problemler vardır yıne doktor uyarırı ama bunların dısında riskli bi durum yıok

pırıl

ilk düşük tehlikesi yüzünden yasaklandı ama hala izin vermedi doktor.kocam her gittiğimizde doktorun ağzının içine bakıyo  :ehi:
böle işime geliyo ama ne yalan söylüyüm uykusuz kalamam ya  :laughing7:

derbeder

ya ne bilim ben son aylarda kadinin karni cok sis oluyor ya, ondan sanki yapilmaz gibime geliyordu her zaman :D ben esime oyle soylemistimdeee..neyse daha hamile deiglim ama olursam bir gun genede bu taktigi kullanabilirim  :k06:

мiŁenα.

son zamanlarda risk yoksa yapması daha iyi doğumu kolaylaştırıyormuşş ;D

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

iyide gobislerden izin yokki doktor surda dursun

:ehi: :ehi: