10 Mayıs , 2024, 14:33:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allahıma çok şükür bende hamileyimmmmmmmmm

Başlatan hümeyra_t_e, 19 Temmuz , 2010, 22:59:01

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

anladım canım benimde çok miik daha :love9: ya arkadaşlar bilginiz yokmu bebek aspirini hakkında

pisicik

merhaba kızlar.bende bebe aspirini kullananlardanım.ikinici gebeliğimi yaşıyorum,ilki maalesef kalp atımı olmadığı için kürtaj olmuştu.bunda drum hemen aspirine başladı.hatta aspirinle birlikte cleaxane0,2 kullanıyorum.amacı kanı olabildiğince akışkan hale getirmek.böylece bebeğe çok daha kolay ulaşıyormuş ve bebeğin gelişimi daha problemsiz oluyormuş.hiç korkma yani.

°•.ℓανιηуα.•°

afracım çok ama çok sevindim tatlım..  :love3: ben de 6+1 hamileyim. ama 2 gündür pembemsi akıntım gelio. çok korkuyorum. doktor da progestan verdi. sendeki düşük belirtileri neydi?

esraörs

Kızlar bana dua edın lutfen ıyı dıleklerınıze ıhtıyacım var..Yrn doktora gıdıcem gecen ay dusuk yapmıstım doktor 2 ay korun dedı ılk adetımı bu ayın 8ınde oldum..ama 2gundur agrım var.dusuk yaptıgımdada boyle agrım vardı..neden agrıyor acaba yrn doktora gıdıp rahım kontrolu yaptırıcam..esımle korunuyoruzda anlamadım henuz bırsey..bır adet daha olup korunmayı kesıcem..Ay korukuyorumda ınsallah bır adet daha olurumda oyle hamıle kalmak ıstıyorum doktor oyle soyledı cunkı ama Rabbım nasıl ısterse oyle olur hayırlısı olsun..Bakalım yrn doktor ne dıcek??

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: pisicik - 19 Ekim , 2010, 17:15:37
merhaba kızlar.bende bebe aspirini kullananlardanım.ikinici gebeliğimi yaşıyorum,ilki maalesef kalp atımı olmadığı için kürtaj olmuştu.bunda drum hemen aspirine başladı.hatta aspirinle birlikte cleaxane0,2 kullanıyorum.amacı kanı olabildiğince akışkan hale getirmek.böylece bebeğe çok daha kolay ulaşıyormuş ve bebeğin gelişimi daha problemsiz oluyormuş.hiç korkma yani.

çok tşk edrim bilgilendirdiğin için canım :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

afracım çok sevindim canım bikaç gündür girmiyorum gelince ne güzel haberleri gördüm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

hümeyra_t_e

hepinize çok  teşekkür ederim canlarım inş rabbim tamamına erdirir

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 19 Ekim , 2010, 17:43:17
afracım çok ama çok sevindim tatlım..  :love3: ben de 6+1 hamileyim. ama 2 gündür pembemsi akıntım gelio. çok korkuyorum. doktor da progestan verdi. sendeki düşük belirtileri neydi?

canım benim drek kahverengi akıntı geldi gecesine kırmızı geldi ve düşüyo bebek dediler..ay rabbim yaşatmasın bir daha

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: afra024 - 21 Ekim , 2010, 17:49:35
hepinize çok  teşekkür ederim canlarım inş rabbim tamamına erdirir

canım hayırlı olsun :D benımde degerım 191 cıktı SAT 20 EYLULDU BUayın 20sınde yaptım inş yukselır
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

hümeyra_t_e

slm arkdaşlar ben 6 haftalık hamileyim ama hep içimde bi şüphe bi korku yenmeye çalışıyorum zor oluyo hem çok mutluyum hem endişeli..ya klp atışını duymassam hadi duydum ya bişe olursa hadi olmadı ya sakat falan doğarsa offf bunları düşünmkten çok sıkılıyorum bazen ama elimde olmadan düşünüyorum...beni rahatlatırmısınız benim gibi olan varmı acaba

°•.ℓανιηуα.•°

canım.... aynı dertten muzdarip biri daha var. o da ben. benimki de 6 haftalık. bu gün gidicez okul çıkışı kalp atışlarını duymaya. ve bu gece hiç ama hiç uyumadım... rüyamda hep boş gebelik yaşıyomuşum diye gördüm. bebeği göremedik ultrasonda... neden bende de hep aynı telaş var???????

hümeyra_t_e

napcaz cnım ya aynen rüyalarıma giriyo :y25: sen 6 haftalıkken mi duycan kalp atışını dr mi çağırdı ben haftaya gidicem duymaya

°•.ℓανιηуα.•°

evet afracım,doktor geçen hafta gittiğimde haftaya gel dedi. aslında benim son adet tarihime göre 7 haftalık olması lazımdı. ama bende PKO var ve muhtemelen geç döllenme olmuş dedi ve kese 6 hafta yerine 5 haftalık görünüyo dedi geçen hafta. bakalım işte duyar mıyız duymaz mıyız bilmiyorum ama artık dayanamıyorum. duymak istiyorum....

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 27 Ekim , 2010, 12:18:36
evet afracım,doktor geçen hafta gittiğimde haftaya gel dedi. aslında benim son adet tarihime göre 7 haftalık olması lazımdı. ama bende PKO var ve muhtemelen geç döllenme olmuş dedi ve kese 6 hafta yerine 5 haftalık görünüyo dedi geçen hafta. bakalım işte duyar mıyız duymaz mıyız bilmiyorum ama artık dayanamıyorum. duymak istiyorum....

canım ben geçen perşembe gittim benimde sat a göre 6 haftalık olması lazımdı dr 5 haftalık dedi 15 gün sonra gel kalp atışını duyalım dedi kesin olsun diye dmiştir belki bilemicem 1 haftası zor geçti bir hafta nasıl geçicek bakalım

kaçta gidicen dr haber et merak ettim şimdi inş duyarsın

°•.ℓανιηуα.•°

aslında evet kesin olması açısından mantıklı... canım ben 16.15 e randevu aldım. ordan da seminerim var,eve 19.00 gibi gelirim. ama yemekti bilmem neydi derken akşamı bulur girişim. ben sana özelden mesj atarım... bebişin kalp atılarını duyar mıyız blmiyorum ama ben kendi kalp atışlarımı dışardan duyabiliyorum  :k06: :k06: :k06: