GENÇ POLİS MEMURUNA HATİM

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 18 Temmuz , 2010, 13:23:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

canım benm güzel olur herkes gönlündeki duayı eder hatim duasıyla beraber amin deriz ben cok dedimde 30 kişiyi bırak 3 4 kişi dısında kimse katılmadı ben bir itede ktılmıtım simdi 30 kişi olduk her hafta cumaya bir cüz okudu herkes mesela benm cüzüm 1 inciydi seninki iki diğerininde 3 diyelim diğer hafta ben 2 inciyi okudum diğeri 3üncüyü öbürüde 4üncüyü herkes böyle kaydı her hafta hem her hafta bir hatim oldu hemde herkes kişisel hatim yapmıs oldu 30 hafta sürdü böylşe cok güzel olmustu o sayede okumustum bende hatim yapmıstım ama dediğim gibi hiç talep olmadı burda her hafta cuma günüde o haftanın hatminin duasını yapmıstık

xxcansuxx

tekrar konu açalım dur bakalım katılım olacak mı
biz bebek isteyenler hatim yapalım dedik katılmak isteyenler buraya diye sesleneyim....
bu sayfaya değil anne olmak istiyoruma açalım
ben adetim ama alayım şimdiden cüz.. pazartesi salı başlarım

HASRET!M S@N@

canım oraya acarsanda buraya tasırlar konuyu tatlım hem anne olmak isteyenlerde dersek genelleme yapmıs oluruz burda herkese acık olsun sen ac bi bakalım dediğim gibi yaparız anlat sende bak mesela
1.cüz canan
2.cüz cansu
3.cüz aysegül diyelim cuma gününden sonra yani diğer haftada
2.cüz canan
3.cüz cansu
4.cüz aysegül diye ilerleyecek
her hafta her birimiz bir sonraki cüzü okuyacagız haber vereceğiz ve hatim olacak cok güsel oluyor okumus oluyorun hem hemde jkendin hatim etmiş oluyorusn

suzannn