Gurbet Gelinleri Buraya..

Başlatan **Gül**, 17 Temmuz , 2010, 19:25:40

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

insallah kizlar
bizim dersler 6 eylulde basliyor, ever ebeler burdada eve geliyorlar hergun kontrole. o bise ilac gibi gelir sanirim :D
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

**Gül**

Alıntı yapılan: Cigdem (>.<) Irem - 27 Ağustos , 2010, 17:26:58
insallah kizlar
bizim dersler 6 eylulde basliyor, ever ebeler burdada eve geliyorlar hergun kontrole. o bise ilac gibi gelir sanirim :D

Ohhh ne guzel bak yardimlar azar azar oluyor demekki  :hello2: :hello2:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

slm kizlar ben bu sayfayi yeni gordum  :dontknow:
bende gurbet geliniyim adim aynur bir senelik evlilikten sonra ispanyaya geldim 5 aylik hamileydim ozaman burada  kimsem yok esimden baska ama onun teyzesi dayisi enisteleri kuzenleri var  :y25: cok agladim burada bide hamileydim ozlem yikti beni bi sene oldu nerdeyse hala alisamadim sinirden dil bile ogrenemedim  :y25: dogumda yapayalnizdim esimin teyzesi dogumuma yakin turkiyeye gezmeye gitti beni yapayalniz birakti  :y25: kaynanam okadarda yalvardi ama hic dusunmedi beni gitti  :y25: bana esim bakti hemde cok guzel bakti yemek yapti beni yikadi kizimla ilgilendi allah kocamdan binkez razi olsun tek basimiza masallah 5 aylik oldu kizimiz  :nazar: hemde hic hastalanmadi  :nazar: cunku biz bi tek allaha guvendik unutmayin kizlar o herseye kadir kocam bakamaz demeyin onlar herkesten iyi bakar inanin uzulmeyin bizimde kaderimiz bu nekadar guclu oldugumu dogum ve lohusaligimda anladim tek basima kocamla buyuttuk kizimizi  :nazar: simdi esimin teyzeside 9 aylik hamile bugunlerde doguracak kaynanam gitme dedi o seni dusunmedi sende gitme yanina dedi ama genede gonlum razi olmadi bugun doguma gitti sabahin korunde uyanip evine gittim 3 cocugu var onlara baktim yemek yedirdim ikindi geldi daha dogumu gelmemis  :'( kotuluge iyilikle cevap verelim biz kazanalim demi hersey once allah icin  :icon_thumright:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

helal olsun aynurcum en ıyısını yapmıssın ıyılık yap denıze at balık bılmezse halık bılır ıyıde alcak mukafatını kotude iyi olan herzaman kazanır bu dunyada olmasada ahırette mutlaka kazanacaktır...

@ssemra@

Ya kızlar, Allah yardımcınız olsun, özlem duygusu.. Yazılanları okudukça ağladım.. Çok öpüyorum hepinizi..

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 27 Ağustos , 2010, 23:50:52
helal olsun aynurcum en ıyısını yapmıssın ıyılık yap denıze at balık bılmezse halık bılır ıyıde alcak mukafatını kotude iyi olan herzaman kazanır bu dunyada olmasada ahırette mutlaka kazanacaktır...
sagol nurcum allah razi olsun canim  :opucuk:
Alıntı yapılan: @ssemra@ - 28 Ağustos , 2010, 01:30:12
Ya kızlar, Allah yardımcınız olsun, özlem duygusu.. Yazılanları okudukça ağladım.. Çok öpüyorum hepinizi..
sagol semracim cok tesekurler  :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Byaram geliyor icimiz buruk tabi ne kadarda burda kalabalik olursak olalim Turkiye baska ya  :y25: :y25: bizim burda cok kalabalik geciyor sizinki nasil kizlar

SiRiNe

Alıntı yapılan: [♥] ƒişηєℓi [♥] - 07 Eylül , 2010, 20:39:27
Byaram geliyor icimiz buruk tabi ne kadarda burda kalabalik olursak olalim Turkiye baska ya  :y25: :y25: bizim burda cok kalabalik geciyor sizinki nasil kizlar
ayni burdada öyle edacim buruk geciyor ramazanlar bayramlar malesef... hayirlisi olsunnn

aynurcum en guzelini yapmissin canimmmm Allah bu guzel davranisinin mukafatini versin sana insaallahh, yazdiklarinda kendimi gördummm burdada esim var bir birde annem
lohusaykende esim bakti bana okurken gözlerim doldu canimbenim rabbim sabrimizin mukafatini versinn
simdiden bayraminiz mubarek olsun  ;D

**Gül**

Evet Kizlar yarin Bayram  :y25: :y25:
Benim 4. bayramim burda ama hala alisamadim  :sad1: Heleki Turkiyedeki bayramlari dusununce coook ozluyorum o gunleri. Cocuklugumuzda bayram boyunca gezerdik tum es dost akraba. Sonrada bizim ev her bayramda dolup tasardi. ben gelenlerle ugrasmaktan oturamazdim bile. ne guzeldi hep beraber. Simdi ise oylemi bir evin icinde iki kisi. Siradan bir gunden farksiz  :sad1: :sad1: Icim coook buruk yine bu bayramda  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 08 Eylül , 2010, 23:26:50
Benim 4. bayramim burda ama hala alisamadim  :sad1: Heleki Turkiyedeki bayramlari dusununce coook ozluyorum o gunleri. Cocuklugumuzda bayram boyunca gezerdik tum es dost akraba. Sonrada bizim ev her bayramda dolup tasardi. ben gelenlerle ugrasmaktan oturamazdim bile. ne guzeldi hep beraber. Simdi ise oylemi bir evin icinde iki kisi. Siradan bir gunden farksiz  :sad1: :sad1: Icim coook buruk yine bu bayramda  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:sad1: :sad1: :sad1: aynen gul ya bayram gelmis ama umruma bile gelmiyor  :crybaby2:
dedigin gibi yarin siradan birgun buyuk kayinda toplanacaz bayramlasacaz saat 11 deyince ise gidecekler sonra eve gel anneyi akrabalari ara  :y25: eskiden heyecan basardi ne biliyim buyukleri ziyaret ederdik misafir gelirdi ahh ahh

**Gül**

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Bir turku vardi Bayram gelmis neyime diye o geldi simdi aklima. Dur bulup dinleyimde huznume huzun ekleyim biraz  :sad1: :sad1:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 08 Eylül , 2010, 23:32:06
Bir turku vardi Bayram gelmis neyime diye o geldi simdi aklima. Dur bulup dinleyimde huznume huzun ekleyim biraz  :sad1: :sad1:
benimde dun aklima geldi o turku  :crybaby2:

esra18

Alıntı yapılan: **Gül** - 08 Eylül , 2010, 23:26:50
artık turkıyede de eskı bayramlar kalmadı canım uzulme oyuzden..benımde esımle ılk bayramım olcak ama sımdıden zehır oldu allahtan uzaktasınızda herseyden uzak

derbeder

bu kadar karamsar olmayin kizlar. ozlemlik hasretlik cok kotu birsey, ama Allah saglik versin herkese. bayramda olmazsa yaz tatilinde gorursunuz insaAllah ailelerinizi. ne zaman insanin yakini hastalaniyor birsey oluyor o zaman bu sozleri daha iyi idrak ediyor insan. bu bayram benimde icim cok buruk isin dogrusu. annemden uzakta degilim belki, ama baska baska sorunlar var. Allahim hic birinin acisini gostermesin bana. aglayacam gene bayram bayram hee  :y25:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: **Gül** - 08 Eylül , 2010, 23:32:06
bende dinledim ağladım ağladım
çok özlüyorum eski bayramları,eşim çalışıyo hiçkimse yok yanımda ahhhhhhh
çok zor