Gurbet Gelinleri Buraya..

Başlatan **Gül**, 17 Temmuz , 2010, 19:25:40

« önceki - sonraki »

Balböceği

:suclu: :suclu: :suclu: Bende esimi dusunuyorum tam ezan vaktinde actimi yedimi diyeee  :ehi: :ehi: :ehi:

SiRiNe

Alıntı yapılan: yoLdas~²º¹¹~ - 13 Ağustos , 2010, 19:29:02
:suclu: :suclu: :suclu: Bende esimi dusunuyorum tam ezan vaktinde actimi yedimi diyeee  :ehi: :ehi: :ehi:
;D ;D sag ol canim ya
burda gunler cok uzunn

SiRiNe

canim esim geldi cikmam lazim kizlari oyaliyacak uyumasinlar diye 1 saat sonra yatarlar  :ehi:

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 13 Ağustos , 2010, 19:31:23
Alıntı yapılan: yoLdas~²º¹¹~ - 13 Ağustos , 2010, 19:29:02
;D ;D sag ol canim ya
burda gunler cok uzunn

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Tamam tamam 2 bucuk saat nasil gececek simdi  :ehi: :ehi: :ehi:

tamam duygucum gorusuruzzz  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: selmay - 13 Ağustos , 2010, 18:55:41
gülcüm daha yeniymis hamileligin allah tamamina erdirsin kucana almayi nasip etsin. :amin:

nur,cum senin kizin ne kadarlik oldu,bu ismi bende dusunmustum guzel bi isim asellll...

benim kız 2.5 aylık haftaya 3 olcaz insallah evet isim cok guzel bende begenrek koydum bu ismi

selmay

Alıntı yapılan: yoLdas~²º¹¹~ - 13 Ağustos , 2010, 19:26:56
Ben ramazanin ilk gununu aglayak gecirdim
cok zoruma gitti ne biliyim ana yok baba yok
koca iste evde bi ben varimm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

daha  ramazanin ilk gunu neki  bi bayram gelsin ozaman daha cok uzuleceksinn trde herkes birbirlerinin bayramini kutlarken sen el öpecek buyuk bulamicaksin, koca n olmucak cin gibi tek basina evde duracaksin,telle tr yi aricaksin ama sana bayrammis gibi gelmicek ....cok zor cokkkkkkk .....

SiRiNe

Alıntı yapılan: selmay - 13 Ağustos , 2010, 21:08:41

daha  ramazanin ilk gunu neki  bi bayram gelsin ozaman daha cok uzuleceksinn trde herkes birbirlerinin bayramini kutlarken sen el öpecek buyuk bulamicaksin, koca n olmucak cin gibi tek basina evde duracaksin,telle tr yi aricaksin ama sana bayrammis gibi gelmicek ....cok zor cokkkkkkk .....
Selmay aynenn arkadasim : ) :D

SiRiNe

Kizlarim uyudular elhamdulillah :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :occasion14:

Lă_Tăhzen!

hiç sormayın bende3 yıldır ailemden ayrı bayramarı gecırıyorum cok zor oluyor sabah kahvaltısında teksin elini öpecegın kımse yok bayramlasamak için gıdecegın kımse yok bayram şekeri bile yok   :( her yıl sebnem kısaparmagın bu bayramda gelemedim annem şiirini dinlerim iyice huzunlenirim :( Allah hayırlısını versin

selmay

ahhhh ahhhhh bilmezmiyim o sarkiyi ....ne acitir insanin icini...

**Gül**

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 13 Ağustos , 2010, 22:04:32
hiç sormayın bende3 yıldır ailemden ayrı bayramarı gecırıyorum cok zor oluyor sabah kahvaltısında teksin elini öpecegın kımse yok bayramlasamak için gıdecegın kımse yok bayram şekeri bile yok   :( her yıl sebnem kısaparmagın bu bayramda gelemedim annem şiirini dinlerim iyice huzunlenirim :( Allah hayırlısını versin
Ahh o bayramlar  :crybaby2: :crybaby2:
Her bayram sabahi ararim annemi ama konusamayiz bir turlu. Ben annemm derim o kizimm der ve orda biter.  :crybaby2: :crybaby2: Daha dogru duzgun Annecigim bayramin kutlu olsun diyememisimdir. Dediginiz gibi bayram gunu kimsenin elini opemedikten sonra kimseyle bayramlasamadiktan sonra bayraminda tadi kalmiyor. Kaliyor da sadece acisi.
Sebnem Kisaparmaki ben dinleyemez oldum zaten ne o siirini ne de Gurbet gelini siirini. Dayanamiyorum dinlerken  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: selmay - 13 Ağustos , 2010, 21:08:41

Bayramda evler doluyoir eltilerime akrabalar geliyor 3 buyuk kaynim el opecek cokta tenezil edip opturen olmiycak  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: gecen sene bayramda opelim dedik elini uzatmadi bu senede agizdan kutlicam bayramini  :ehi: :ehi: :ehi: valla evi bi gorun eltimin evini oturacak yer bulamiyorsun ama insalrlardan bi kacini severim gerisini sil at... bu benim ikinci ramazanim ikin bayramim olacak burda  :crybaby2: :crybaby2:

✿sweet_sweet✿

BENDE GELDIMM ARANIZA :flowers: :flowers:.. ZATEN BENI TANIORSUNUZZ,  AA BOYLE BI KONU OLURDAA BEN CAGIRILMAZMIYIM HICC.. ;D ;D ;D ;D BILMEYENLER ICIN YAZAYIM.. BENDE GURBETE GELIN GELDIMM.. AMERIKADA YASIYORUMM.. IZMIRDEN GELDIM BURALARA :k06: :k06: :k06: :k06: 3 SENEDIR AMERIKADAYIMM..

HERKESE HAYIRLI RAMAZANLARR :love9:

Lă_Tăhzen!

selamm kızlar sayfamız bos kalmıss  bu bayram insallah Allah nasıp ederse annemin babamın ailemin yanında memelketımde gecırcem cok mutluyum  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

Balböceği

:hello2: :hello2: :hello2:

Cok sevindim nur  :muzz: :muzz: :muzz: Hayirli git gel  :love9: