28 Mart , 2024, 11:50:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Gurbet Gelinleri Buraya..

Başlatan **Gül**, 17 Temmuz , 2010, 19:25:40

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet gülcüm yabancı şehirde olmakla ülkede olmak çok farklı
Allahtan vatanımdan uzak değilim ama burdada dil farkı var biraz yurt dışı kadar olmasada
evden çıkma konusuna gelince bende aylarca çıkmadım buraya gelince,L tipi ceza evindeydim ,yani evimde hapistim resmen,yeni yeni markete çıkıyorumhala eşim olmadan çarşıya gidemiyorum,o çok tedirgin,diarbakırda polis olarak yaşama psikolojisi
herkesin yaşadığı sıkıntılar farklı farklı Allahım hepimize sabır versin,daha zor günler göstermesin

**Gül**

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 18 Temmuz , 2010, 14:31:27
evet gülcüm yabancı şehirde olmakla ülkede olmak çok farklı
Allahtan vatanımdan uzak değilim ama burdada dil farkı var biraz yurt dışı kadar olmasada
evden çıkma konusuna gelince bende aylarca çıkmadım buraya gelince,L tipi ceza evindeydim ,yani evimde hapistim resmen,yeni yeni markete çıkıyorumhala eşim olmadan çarşıya gidemiyorum,o çok tedirgin,diarbakırda polis olarak yaşama psikolojisi
herkesin yaşadığı sıkıntılar farklı farklı Allahım hepimize sabır versin,daha zor günler göstermesin
Amin arkadasim Haklisin. Buna da sukur diyelim herzaman
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 18 Temmuz , 2010, 14:30:43
Senin isinde ayri zor Edacigim. Ama niye kizdin ki elticigine. Takilsaydin pesine belki hayati yasatirdi sana  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aaman eksik kalsin kizz bosversene  :cildir: :cildir:

Lă_Tăhzen!

eda belkide diger eltilerinden yana şansi yoktur seninle iyi olabilmek adına oyle demiştir  ;D

Balböceği

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 18 Temmuz , 2010, 14:48:01
eda belkide diger eltilerinden yana şansi yoktur seninle iyi olabilmek adına oyle demiştir  ;D
onlar cok uc kagitci ya usteki buyuk eltim istiyorki bende yesin icsin sadece benle yasasin diyor
bende buna karsiyim digeri ovunmeyi biliyor anca oteki garibimde bu ikisinin oyuncagi olmus cok saf akli var inan her konusmalarinda alay konusu  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: onun icin ne fazla gidip geliyorum ucunede ben asla bir insan acik kapali sisman zayif su soyle boyle diye elestiride bulunmam herkes yaasiyorsa kendine yasiyor benim kocam bu ucunude anlatti bana huylari boyle dedi ama benim bi yapim var gormeden inanmam gordum inandim soyledigim zaman
ben soyledim oluyor iste boyle yani hayatim  ;D

Lă_Tăhzen!

benım bı tane eltim var onunda varlıgı yoklugu bellı degıl gorusursek tatıllerde gorusurz  gorusmessek oda yok tlefonlarda gorusmeyız bayramlarda seyrnlarda mesaj cekerım ıyı bayramlar diye :D

Balböceği

ne iyi biseymis yaaa  :ehi: :ehi: :ehi: ben asla kalabalik bi aileye gelin gitmem derdim koca cenem basima dert acti  ;D

**Gül**

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 18 Temmuz , 2010, 15:05:20
benım bı tane eltim var onunda varlıgı yoklugu bellı degıl gorusursek tatıllerde gorusurz  gorusmessek oda yok tlefonlarda gorusmeyız bayramlarda seyrnlarda mesaj cekerım ıyı bayramlar diye :D
En sagliklisi Belkide  ;)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

Kizlarrrr suan cok mutluyumm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: Turkiye gitmem icin engel olan ve 10 aydir bekledigim pasaportlar bugun geldi. Cok sukur surekli oturum iznini aldik. Veee hemen tatil planina basliyoruz  :occasion5: :occasion5: Tabi Kontrol tarihlerimize gore ayarlayacagiz ama olsun 1-2 ay sonrada olsa umudum var artik. Bekle beni Turkiyeeeee ben geliyorum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

Alıntı yapılan: **Gül** - 29 Temmuz , 2010, 12:48:18
Kizlarrrr suan cok mutluyumm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: Turkiye gitmem icin engel olan ve 10 aydir bekledigim pasaportlar bugun geldi. Cok sukur surekli oturum iznini aldik. Veee hemen tatil planina basliyoruz  :occasion5: :occasion5: Tabi Kontrol tarihlerimize gore ayarlayacagiz ama olsun 1-2 ay sonrada olsa umudum var artik. Bekle beni Turkiyeeeee ben geliyorum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Cnm cok sevindim insallah sorunsuz turkiyeye gider tatil yaparsinizzz  :muzz: :hello2: :hello2:

esra18

ben turkıyede dogdum buyudum evlendım yurtdısında dglm ama memleketımden ayrı bı yerdeyım..gurbet sayılmazmı?

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: esra18 - 03 Ağustos , 2010, 16:35:18
ben turkıyede dogdum buyudum evlendım yurtdısında dglm ama memleketımden ayrı bı yerdeyım..gurbet sayılmazmı?

memelketınden ayrısın sende bizdensin canımm hosgeldin aramıza  :opucuk:

esra18

ya cok gıcık bısey ya insan dertlescek bırını arıo:(

**Gül**

eda tesekkur ederim insallah iyi olur.
Esra sende hosgeldin. haklisin insan uzakta olunca hep ariyor konusacak birilerini. ayni dertten muzdaribiz  ::)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

SABIRTAŞI

ALLAH HEPİNİZİN YARDIMCISI OLSUN....SABIR VERSİN HEPİNİZE...ARKADAŞLAR BEN AYNI DOĞUP BÜYÜDÜĞÜM ŞEHİRDE VE SEMTTEYİM ÇOK ŞÜKÜR ANNEMLER İKİ ADIM KAYNANAM İK ADIM YERDE...AMA BAZEN DİYORUMKİ TAYİNİMİZİ TAA UZAKLARA İSTESEK TE BURDAN KURTULSAM DİYORUM AMA KENDİ AİLEMİDE ATIP GİDEMİYORUM BİRYERE....HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN HEPİMİZİN... :flowers: :flowers: :flowers: