Gurbet Gelinleri Buraya..

Başlatan **Gül**, 17 Temmuz , 2010, 19:25:40

« önceki - sonraki »

elif cemre

kizlar bende sizdenim...almanyaya geleli 7 bucuk sene oldu.burda esimden baska kimsem yok.bebisimizde olmadi( nasip degilmis ).bayramlarin gelmesini hic istemiyorum cok zor oluyor.ALLAH tüm gurbet gelinlerine sabirlar versin :amin:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

Balböceği

Alıntı yapılan: elif cemre - 12 Eylül , 2010, 22:17:22
kizlar bende sizdenim...almanyaya geleli 7 bucuk sene oldu.burda esimden baska kimsem yok.bebisimizde olmadi( nasip degilmis ).bayramlarin gelmesini hic istemiyorum cok zor oluyor.ALLAH tüm gurbet gelinlerine sabirlar versin :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

**Gül**

Alıntı yapılan: elif cemre - 12 Eylül , 2010, 22:17:22
Hosgeldin Elif. Allah esinle sana hep mutluluk versin insallah. Hersey gonlunuzce olsun. Evet bayramlari hicbirimiz istemiyoruz galiba  :sad1: Ama neyseki bu bayrami da gecirdik. Digerine kadar rahatiz  ;)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

REVO

Selam arkadaslar

bende yeni katildim araniza 3 aylik evliyim ve fransaya gelin geldim

derbeder

Hosgeldin Revo. insaAllah guzel vakit gecirirsin burda  :flowers:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

vE... Bir bayram daha geliyor Rabbim kabul etsin kurbanlarimizi  :amin:
   ama insanin hic morali olmuyorki zor...........

SiRiNe

Ben isvece gelin olarak gelmedim ama bu bölumde bana uygun gurbetteki kardesler

cok zor burda bayram

hic bayramlari sevemedim burda

hayirlisi olsun

Lă_Tăhzen!

:sad1: :sad1: :sad1: ne bayram temizliğinin tadı oluyor ne bayram alısverısnın eve gelen olmayınca bayram şekeri veya kolonyası alma gereksınımı bile duymuyoruz sahsen biz  :-[ 1.gun bır kac arkadas toplanıp bayanlar kahvaltı yapıcaz en azından acıgı kapatalım dıye aksamında da burda bıyer var buradakı butun turkler toplanıp bayramlasma merasımı yapılcak   1.gun tadı oluyor burda bayramın dıger gunler yıne aynı tas aynı hamam sıradan bırgun

Balböceği

Aynen nur ne seker nede kolonya aldim gelen giden yokki
coluk cocukta yok temizlik bile dusunmuyorum zaten yapmam doguma yakin yapacam
Birinci gunu zaten butun cunbur cemaat sabah kahvaltisi yapiyoruz sonra herkes evine
evdeki et derdi dusuyor  :-\

SiRiNe

Alıntı yapılan: ßλιßöȻεğί - 14 Kasım , 2010, 16:30:48
  Aynen nur ne seker nede kolonya aldim gelen giden yokki
coluk cocukta yok temizlik bile dusunmuyorum zaten yapmam doguma yakin yapacam
Birinci gunu zaten butun cunbur cemaat sabah kahvaltisi yapiyoruz sonra herkes evine
evdeki et derdi dusuyor  :-\

aynennnnnnnnnnnn

derbeder

Alıntı yapılan: NuR<== - 14 Kasım , 2010, 14:55:52
:sad1: :sad1: :sad1: ne bayram temizliğinin tadı oluyor ne bayram alısverısnın eve gelen olmayınca bayram şekeri veya kolonyası alma gereksınımı bile duymuyoruz sahsen biz  :-[ 1.gun bır kac arkadas toplanıp bayanlar kahvaltı yapıcaz en azından acıgı kapatalım dıye aksamında da burda bıyer var buradakı butun turkler toplanıp bayramlasma merasımı yapılcak   1.gun tadı oluyor burda bayramın dıger gunler yıne aynı tas aynı hamam sıradan bırgun
cok guzel birsey duzenlenmis bence, tadini cikarin. cunku genelde her yerde kim kime dum duma  :laughing7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

selmay

bende almanyada yasiyorum,ayni arkadasin dedigi gibi kimkie dum duma bi kaynanama gideriz okadar geri

eve döneriz buda bayrammi beeeee,cevremdede hic turk yok uzak herkes ve samimiyet yok millet

misafirden kacio resmen oyuzden bayram kültürü galiba bitecek yeni jenerasyonda ins bitmezde durum öyle gibi.........

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cnm ben dıyorum buraya tasının dıyee ama gelmıyonuzzz

SeliN59

bende Tekirdağdan Adanaya gelin gittim şuandada erzurumdayım   :dontknow:

Balböceği

Butun gurbetcilerimizi topicimize bekleriz  8)