hamiş olmadığı halde bebek elbiselerine imrenip alan varmıı??????

Başlatan bebişim6161, 16 Temmuz , 2010, 10:36:48

« önceki - sonraki »

bebişim6161

slm hamile olmadığım ve olacağıda belli olmadığı halde her pazara çıkısımda kendime diye çıktığım halde bebek elbisesi alıp  pazardan öyle çıkıyorum  :k06: ve aldığım bebek elbiselerinide saklamak zorunda kalıyorum eşim görse çok kızar :toothy10: folyok yumurta yok sen kime hazırlık yapıyosun die  ama bu gidişle galiba aldıklarımı bebeği olanlara vermek zorunda kalacağım :crybaby2:

❤ հმzεlἶო ❤

cnm ben turkiyede tatildeyken annem ablamin bebisi icin birseyler aliyordu
bende bir takimi cok begenmistim ayy ne tatli dedim
annemde gitmis onuda bana almisti. ta 2 yil once :D
bana verdiginde anne ne gerek vardi ortada bebismi var demistim
neyseki gelirken yanimda getirdim
bebisimin ilk alinan kiyafeti oydu ve ilk onu giydircem kismetse  :binkybaby:
annemi hatirlayip uzulcem  :crybaby2:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

elif35

❤ հმzεlἶო ❤

Bebisim insallah o aldigin kiyafetleri giycek cok tatli bir bebisin olur kisa zamanda
bunu cok icten soyluyorum insallah fazla bekletmez rabbim  :amin:

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: elif35 - 16 Temmuz , 2010, 11:06:05
neden üzülcen ki canım ???

annem turkiyede ben avustralyadayim cnm
gecen yil marttan beri gormuyorum ve uzun bir surede goremiycem sanirim  :y25:
insan anne olacakken annesine cok ihtiyaci oluyor demekki
kucukken bile yoklugunu bu kadar hissetmemistim
(9 yasimdan beri babamla yasiyordum)

:crybaby2:  :(  :y25:

DENİZGÖZLÜM81

bende beğenip almak istiyorum ama uğursuzluk olmasın diyorum dün eşimle bukanuda konuştuk erken birşey almicaz son 1 ay yada 2ay kala alırız eşimde uğursuzluk olmasın diyor allah korusun herşey hazır olur bebeşimi kaybedersem ozaman yıkılırım

bebişim6161

işallah arkadaslar aldıklarımız elimizde patlamaz bi ara ilk evlendiğim zamanlar bebek penye tipi peluş battaniyeleeri almıstım ama 1 sene geçti ewleneli ozaman görümcem doğum yapmıstı ona hediye ettim  benm olmaz die suan 2.seneme gidiyorum yine dayanamadım tutamıyorumkendimi  :k06:

elif35

gurbette çok zor yaa Allah yardımcın olsun canım  :sad1: benim annem benden 5-6 sokak ötede haftanın  2 günü bende geçen 1 hafta anneanneme gitti izmir dışına sanki 1 yıl görmemiş gibi özledim evlendiğim gün de gece salondan eve geldik ben oturdum annemi özlerim ben diye ağlıyordum  :ehi: :ehi: :ehi: eşimde dedi duyanda izmirden ağrıya gelin gittin sancak 5 sokak ötende dedi ama erkekler genelde bayanlar gibi değil bu konularda biz daha düşkün oluyoruz ailemize  :love7:

bebişim6161

allah seni neyapsınn   :toothy10:ben trabzondayım annem istanbulda seneden seneye gidiyorum hergece rüyamda bilet alıp ist.uctumu görüyorrum  ama neyapacaksın sen 5 sokak ilerindeki annene özlerim die alıyosun çokkk komiksin ben gibi olsan ölürsün demekki :toothy10:  :toothy10:

DENİZGÖZLÜM81

desene senin bebek doğanakadar dolaplar elbise dolacak canım gerçekten tut derim kendi alma hamiş olursan git alışverişini yap ozaman seni düşünemiyorum :ehi: :toothy10: :muzz:

Lă_Tăhzen!

bende ailemı seneden seneye goruyorum :(  çok kotu oluyor senede sadece 3 hafta dogurup buyutuyor gonderıyo gurbete senede 3 hafta goruyo bazen kızım gecelerı uyutmadıgında dusunurum şimdi bunun için uykusuz kalayım adamın bırı gelsin alsın gotursun uzaklara bu revamı bana dıye  :k06:  ama doganın kanunu olcak bunlar napalım :(

beren naz

benimde her defasında elim gidiyor ama hamile değilim diye almıyorum hamile olsa m cinsiyetini öğrebnedeb bile alırdım herhalde içim gidiyor her defasında

AyNi

ben bekarken almıştım  :k06: :k06: emzik, çorap ayakkabı filan  :k06: :k06: nedense hepsinide kız için almışım....  :k06: :k06:

beren naz

bebişim6161

asel'im olsun üzülme bende seneden seneye görüyorum hemde7gün kalabiliyorum enazından sen yine ii neyapalım yuva kurmak için bişeyleri feda ediyosun ???  bizim dekaderimiz böle :honk: ben trabzondayım annem istanbulda sen nerde oturuyosun