28 Nisan , 2024, 22:19:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilemiyim !

Başlatan krdln, 15 Temmuz , 2010, 01:53:59

« önceki - sonraki »

ponçik

bir hata yapmışsın ama umarım geri dönüşü olmayan sonuçlar yaşamazsın
arkadaşlarımın dediği gibi adetlerin düzenliyse yumurtlama günündeysen olma ihtimali yüksek , ama eğer hayırlı bir evlatsan ve anne babanın duaları seni koruyorsa (!) şanslısın bu sefer tabiri caizse yırttın demektir .
Gençken kanımız kaynar , büyükler ne derse desin gençler duymazdan gelir bişey olmaz der , taa ki büyüyüp bir aile kurmaya karar verene kadar ...
Taa ki anne olana kadar annelerin söyledikleri anlaşılmaz ...
O yüzden dilerim ki şu mübarek günlerin hürmetine Allah seni affetsin , ıslah etsin  :amin:

bu arada arkadaşlar sitemize yeni üye olanlar özellikle bu şekilde sorularla gelenler , bizlerin yaşadıklarından, aylarca yıllarca beklediklerimizden, kötü ve olumsuz etkilendiklerimizden, düşüklerden , kürtajlardan, bebiş ölümlerinden bi haber oldukları için , bilinçsizce yaklaşabiliyorlar , lütfen konuya bir de bu yandan yaklaşalım olur mu  :icon_thumright: hepimiz evli, aklı başında, belli bir olgunluğa ulaşmış insanlarız  :hello:

yoncaa

nasıl birlikte olabiliyorsun canım hiç mi korkmuyosun ve onla evleneçekmisin eger kabul etmezse senii ne yapacan yada en kötüsü hamileysen bak canım bir anlık zevk için hayatınla oynadın bizle bebegimiz olsun diye ugraşan kadınlarız ma evliyiz sizler masum bebeklerin günahına giren bir anlık hevese kurban olanlarsınız yazık ya birazz namusumuza sahip cıkalım

ponçik

yoncacım  ;)

Alıntı yapılan: g10ca - 29 Temmuz , 2010, 13:24:41

bu arada arkadaşlar sitemize yeni üye olanlar özellikle bu şekilde sorularla gelenler , bizlerin yaşadıklarından, aylarca yıllarca beklediklerimizden, kötü ve olumsuz etkilendiklerimizden, düşüklerden , kürtajlardan, bebiş ölümlerinden bi haber oldukları için , bilinçsizce yaklaşabiliyorlar , lütfen konuya bir de bu yandan yaklaşalım olur mu  :icon_thumright: hepimiz evli, aklı başında, belli bir olgunluğa ulaşmış insanlarız  :hello:

yoncaa

üzülüyorum böle gençlere

derbeder

biri demis ya aynen yabancilar gibi olduk diye. aynen oyle...ozellikle turkiyede buyuk sehirlerin civisi cikmis bana gore. anneler babalar ilgilenmiyorlar cocuklariyla, herkes olmus gosteris meraklisi, kimin eli kimin cebinde belli degil.
tabiiki avrupa amerikada alasi var, lakin herkes gonluyle yapiyor. tabulardan kaynaklanmiyor bu tur seyler.
bende bu tarz seylere karsiyim, ama nedense diger uyeler gibi saskin degilim. yani herkes benim/senin gibi yasamak zorunda degil. bir hata yapildigindada sonuclara katlanmak zorunda kalir o kisi.

tabiiki aylardir belkide yillardir evlat hasretiyle yanip tutusan anne ve anne adaylarinin gucune gitmeside normal. televizyon kanallari ask-i menu ya da yaprak dokumune benzer bilimum diziler yayinladiklari muddetce bu ahlaksizliklar devam edecek, hatta daha beter olacak. sanki hayatta hersey sex ten ibaretmis gibi, dunyada baska sey yokmus gibi.
artik ilkogretimde basliyor bu isler.

anne baba olarak tabii oturup kara kara dusunuluyor. ben evlenmeden once dogacak cocuklarim icin korkuyordum. dunya cok cirkin birsey haline gelmeye basladi cunku. annemler bekarken.. sana guveniyoruz, ama cevreye guvenmiyoruz derlerdi..sacma gelirdi bazen..simdi daha iyi anliyorum anne olmadigim halde.

Rabbim hepimizin yardimcisi olsun.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!