28 Nisan , 2024, 19:55:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilemiyim !

Başlatan krdln, 15 Temmuz , 2010, 01:53:59

« önceki - sonraki »

Balböceği

Elbette irkcilikla alakasi yok su konuda dedim yani onlar yabanci  ::)
aliskinlar derken bize ne oldu niye bizimde devrimiz dondu  :-\
benim memleketimde bile univer. hamile kalan bir suru kiz varms  :-ooo :-ooo
ve tabiki aileler, aileler, zaten hep onlarin sucu  :cildir: :cildir: :cildir:
insanin icinden gelmesse napacan  :dontknow:

DİLVİN

çokkk var öle ınsanlar doğru
ilgi denen şey kalmadı belkıde ondandır
anne çalışıyor baba çalışıyor
çocuk sevgiden yoksun ilgisiz bır şekılde buyuyor
anne işten gelıyor nette baba işten gelıyor nette
çocuğa necısın diyen olmuyor
oturulupta ailecek sohbetler edılmıyor
herkes kendı odasında kendı bılgısayarında
belkıde bundandır
ınş. biz öle olmayız
çocuklarımıza iyi bır anne baba oluruz
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

17 Temmuz , 2010, 22:22:56 #17 Son düzenlenme: 17 Temmuz , 2010, 22:26:25 αყşҽ_
tutmayın selmamı ;D

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ((selma)) - 17 Temmuz , 2010, 22:19:28
çokkk var öle ınsanlar doğru
ilgi denen şey kalmadı belkıde ondandır
anne çalışıyor baba çalışıyor
çocuk sevgiden yoksun ilgisiz bır şekılde buyuyor
anne işten gelıyor nette baba işten gelıyor nette
çocuğa necısın diyen olmuyor
oturulupta ailecek sohbetler edılmıyor
herkes kendı odasında kendı bılgısayarında
belkıde bundandır
ınş. biz öle olmayız
çocuklarımıza iyi bır anne baba oluruz

Selmacim bu tarif benim buyuk eltimgili gosterdi yani onlari anlattin uzaktan bana  :k06: :k06: :k06:
kari koca arti 3 cocuk olmak uzere bi evde nerden baksan 6 pc leri var koca cok ilgisiz oglaNDA Bir pc annene bir pc
cocuklar 17 15 yas olmak uzere nasil deyim sana cok cahiller ne anne duzgun kizina ders veriyor nede salak koca
:-\ :-\ :-\ :-\ :-\

DİLVİN

çok sınırledım ayşeemm yaa
hanı çoğumuz derız ya
amannn bananeee her koyun kendı bacağından asılır
ben olaya o şekılde bakamıyorum işte

eskı zamandada yıne bu tur kışısel edepsizlikler olmuş
bırgün peygamperlemızden bırısı koyunu kesıp bacağından şehrın ortasına asmış
günler geçtıkca koyun çokk pis kokmaya halkı rahatsız etmeye başlamış
peygamperımızın huzuruna çıkmışlar bu koyunu kaldır rahatsız oluyoruz dıye
peygamberımız bak nasıl rahatsız ettı sızı oysa ben sadece koyunu astım ona ceza verdım
ve sonra demişkı demekkı her koyun kendı bacağından asılmıyor

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Canım çok haklısın...

dediklerine katılıorum...

bende kızıyorum ...

bekarken benimde oldu erkek arkadaşım gezdiklerim ama benim aklımın ucundan bile böle şeyler geçmedi..

1.Ailemi düşündüğümden..

2.Yarın birgün eski erkek arkadaşımla karşılaştıgımda yüzümü öne eğmemek için.

3.Kendime yakışırmadığımdan..

Ben sizle şamata cümbüş gidiyorum ama normalde suratsızımdıır kimseyle böle olmam onun için cesaret eden arkadaşımda olmadı :icon_thumright: :icon_thumright:

Rabbim şimdiki kzılara akıl fikir versin..ben erkeklere acıyorum şimdii kızlar daha fena :icon_pale:

AyNi

Rabbim evlatlarımızı korusun... bizim evlatlarımızın gençlik zamanında nasıl olacak çok korkuyorum... bu konu çok takılıyor kafama  :-ooo :-ooo :-ooo

DİLVİN

zaten şimdikı erkekler
şanşlıysam ellenmışını
şanssızsam bellenmışını bulurum dıyodur kesin :k06:

aynıcım çokkk haklısın
zaman çok kötü

мiŁenα.

ay allahım korusun evlatlarımızı :amin:

hayırlı insanlarla karşılaşsınlar :amin:

AyNi

çocuklarımızı nasıl koruruz naparız bilmiyorum... eşimle sık sık konuşuyoruz, bana abartıyorsun diyor, sen aile ve dini eğitimini ver sonra bişey olmaz diyor... ama bence bu kadar kolay değil... okullar sokaklar internet herşey o kadar tehlikeli ki, hele tam ergenlik çağında çoook zor...

Rabbim bizi evlatlarımızla imtihan etmesin..

menekşee

Alıntı yapılan: AyNi - 17 Temmuz , 2010, 22:51:20
Rabbim evlatlarımızı korusun... bizim evlatlarımızın gençlik zamanında nasıl olacak çok korkuyorum... bu konu çok takılıyor kafama  :-ooo :-ooo :-ooo
Benim kızım olacak inanın bende çok korkuyorum yanlışlığa sapar diye.Ben aklı erdiğinde tehlikelerden uzak durmasını söyleyecem ama erkekler in ne yapacağı hiç belli olmaz ya zorla beraber oluyorlar ya da aşık edip aklını çeliyorlar.Bırakın sevgiliyken nişanlıyken beraber olmaları bile yanlış çevreden duyuyorum nişanlanıp hamile kalanları nikaha zaten az kalmış kızlar gerekten iyice basitleşmiş.Ben eşimle 1,5 sene flört 1 sene de nişanlı kaldım 26 yaşında evlendim  2 senedir evliyim bu yaşa kadarda  allaha şükürler olsun nefsime yenik düşmedim kızımda annesi gibi olur inşallah.
TATLI CADIM _GİZEMİM

menekşee

Bu arada annem 14 yaşlarımda erkeklerden uzak olmamı başıma bişey gelirse beni kimsenin almayacağını söyleyip korkuturdu  aslında kızları fazla rahat bırakmıyacan bırakınca bu hallere düşüyorlar.
TATLI CADIM _GİZEMİM

Emir@Havin

Boyle seyleri bende hic yakistiramiyorum kizlarimiza.

Bu sitede okadar bayan var yillardir evlat hasretiyle yanip tutusuyorlar ama bazilari da bir kac dakikalik zevk ugruna hamile kalip aldiriyorlar o masum bebekleri.

Bu nasil bir vicdandir anlamak mumkun degil.

Biz de genc kiz olduk degil birlikte olmak bir sevgilimiz bile olmadi.

Hatta nisanliyken bile resmi ve dini nikahimiz oldugu halde esim cok istedi birlikte olmayi ama ben redettim.

Boyle seyler cok ayip seyler bence.

Kusura bakmayin ama hic yakistiramiyorum o arkadasa...bir de soruyo hamile olabilirmiyim diye.

Umarim hamile degilsindir cunku eger hamileysen olan masum bebege olacak...
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

CeRoXiMo

Aynen katılıyorum kızlar, özellikle burada yıllardır hamile kalıp çocuk sahibi olmaya çalışanlar var, böyle bi soruyla gelmek bile şaka gibi.

NEYSE bunları da geçtim, ar, namus vs... hepsini de geçtim, E be aklıevvel, kafan ilişkiye girecek kadar çalışıyor madem, bir prezervatifi taktıracak kadar çalışmıyor mu?  Yoksa beyefendi hazretleri kabul mü etmiyor??

Evlenip çocuk istemediğimiz zamanda ben hapla eşim prezervatifle -çifte- korunurduk ki zamansız, plansız olmasın hiçbirşey. Beyinleriniz nerede?

AyNi

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 29 Temmuz , 2010, 12:46:16
Aynen katılıyorum kızlar, özellikle burada yıllardır hamile kalıp çocuk sahibi olmaya çalışanlar var, böyle bi soruyla gelmek bile şaka gibi.

NEYSE bunları da geçtim, ar, namus vs... hepsini de geçtim, E be aklıevvel, kafan ilişkiye girecek kadar çalışıyor madem, bir prezervatifi taktıracak kadar çalışmıyor mu?  Yoksa beyefendi hazretleri kabul mü etmiyor??

Evlenip çocuk istemediğimiz zamanda ben hapla eşim prezervatifle -çifte- korunurduk ki zamansız, plansız olmasın hiçbirşey. Beyinleriniz nerede?
:icon_thumright: :icon_thumright: