çoooookkk üzgünüm kızlar dersu arkadaşımız bebegini kaybetmiş,,,

Başlatan gülbanu, 14 Temmuz , 2010, 23:09:01

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

evet dogal yoldan hamile kalabılmen bıle cok guzel demek ki vücudun anne olmaya hazır  :icon_thumright: durmak yok yola devam  :k06:

gülbanu

canım arkadaşım böyle azimli olman beni çok mutlu etti inan
bende sana çok teşekkür ederim canım tabiki hepimiz aynı yolun yolcusuyuz
fakat bazen farklı kişiler senin gibi tepki vermezler canım benim
takdire şayan birisin sen umutlu oldukça gör bak rabbim sana bir an önce verecek mis kokulu bebegini
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
çalışmalara devammm.. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

gülbanu

Lă_Tăhzen!

melek-çağlar

çok geçmiş olsun canım allah bir daha yaşatmasın. en kısa zamandada tekrar yüzünü güldürsün  :amin:

ceylin eslem

geçmiş olsun arkadaşım.dediğin gibi yola devam.inşallah bu ay gene hamile kalırsın.dokrotunun hemen çalışmalara başlayabilirsin demeside çok güzel.bence bundan sonraki dönemde şansın daha fazla.inşllah en yakın zamanda gene aynı mutluluğu yaşatır rabbim sana.

DENİZGÖZLÜM81

canım geçmiş olsun inşallah rabbim birdaha yaşatmasın umarım tekrar hamiş olursun biraz dinlen bizim bir akraba dinlenmeden üts üste düşük yaptı vücut dinlensin

dersu

tekrar teşekkür ederim hepinize..

gülbanucum,yol uzun,elden ne gelir :ehi: :ehi: allah güç versin yeter ki..sadece bana diil tabii,hepimize..desteğinizi ve dualarınızı esirgemediğiniz sürece ben bu gazla bir batımda dördüz doğururum valla,sözz bneklisini sana vericem şekercim :ehi: :ehi: :ehi:

dersu

aslında evet ya içimizden biri şöyle altız filan doğursa da aramızda paylaşsak,beneklisi gülbanuya çizgilisi bana alacalısı gültanesine filan :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: ne güzel olurdu..yokmu bi babayiğit aramızda :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: dersu - 15 Temmuz , 2010, 18:46:09
aslında evet ya içimizden biri şöyle altız filan doğursa da aramızda paylaşsak,beneklisi gülbanuya çizgilisi bana alacalısı gültanesine filan :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: ne güzel olurdu..yokmu bi babayiğit aramızda :ehi: :ehi: :ehi:
bana ne ya
sarışın mavi gözlü olsun  benimki :ehi: :ehi:

dersu

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

6taneden bitaneside maviş olur belki dediydim
tamam tamam sustum  :ehi: :ehi: :ehi:

nisan rüzgar

canım çok gecmiş olsun ......allahım tez zamanda yine kondursun göbüşşüne meleğini inş :amin:

dersu

teşekkür ederim nisan rüzgarcım..tez zamanda inşallah hepimize..