Kayıp Üyeler Aranıyor

Başlatan --elif--, 14 Temmuz , 2010, 10:16:23

« önceki - sonraki »

asuman1981

TŞKLER HANIMLAR  ŞİMDİ İYİYİZ ÇOK ŞÜKÜR   2 AY ÖNCE KIZIMIN YÜZÜ NÜM  SAĞ TARAFI 2. DERECEDEN  YANDI   ÇOK ZR GÜNLER GEÇİRDİK   KIZIMIN PİSKOLOJİ Sİ ÇOK BOZULDU  ONDAN DOLAYI KENDİME HİÇ VAKİT AYIRAMIYORDUM
SİZLER NASILSILSINIZ SİBEL HAMİLELİK NASIL GİDİYOR

suzannn

Alıntı yapılan: asuman1981 - 02 Kasım , 2011, 16:17:58
TŞKLER HANIMLAR  ŞİMDİ İYİYİZ ÇOK ŞÜKÜR   2 AY ÖNCE KIZIMIN YÜZÜ NÜM  SAĞ TARAFI 2. DERECEDEN  YANDI   ÇOK ZR GÜNLER GEÇİRDİK   KIZIMIN PİSKOLOJİ Sİ ÇOK BOZULDU  ONDAN DOLAYI KENDİME HİÇ VAKİT AYIRAMIYORDUM
merak ettim iyileştimi kızının yüzü

asuman1981

SAĞOL CANIM İYİ ÇOK ŞÜKÜR HAFİF Bİ İZ VAR  ODA GEÇECEK İNŞ  SEN NASILSIN ÇOCUKLARIN NASIL

suzannn

Alıntı yapılan: asuman1981 - 02 Kasım , 2011, 16:25:35
SAĞOL CANIM İYİ ÇOK ŞÜKÜR HAFİF Bİ İZ VAR  ODA GEÇECEK İNŞ  SEN NASILSIN ÇOCUKLARIN NASIL
inşallah tamamen kaybolur sen beni sarı papatyam mirayla karıştırdın heralde o üyeliğini silmiş ben suzan benim çocuklarım yok ama inşallah olur

asuman1981

PORDON EVET  MİRAY SANDIM  MEMNUN OLDUM SUZAN  BENDE ASUMAN  ALLAH SANADA GÜZEL Bİ EVLAT NASİB ETSİN İNŞ

suzannn

Alıntı yapılan: asuman1981 - 02 Kasım , 2011, 16:30:23
PORDON EVET  MİRAY SANDIM  MEMNUN OLDUM SUZAN  BENDE ASUMAN  ALLAH SANADA GÜZEL Bİ EVLAT NASİB ETSİN İNŞ
amin canım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: asuman1981 - 02 Kasım , 2011, 16:17:58
canım çok gecmıs olsun tabı kolay degıl yasadıklarınız  :'( allah bır daha gostermesın  :amin: canım doguma az kaldı hamılelıgım zor gectı ınsallah son donemlerım ıyı olur da bıraz dınlenmıs olurum  :amin: :amin:

✿sweet_sweet✿

sibelcimm canimmmmmmmmm ozledimm seni cokkk... hamislik nasil gidiyor   :flowers: :love9:

edacimmm napiyorsun ozledimm hakancim nasil buyudumu  :flowers:  :love9:

bende giriyorum ara sira ancakk cok nadir ugruyorum zamanim oluncada facede takiliyorum bugunde buraya bakayim dedimm  :k06: :k06:

--elif--

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 02 Kasım , 2011, 07:57:19
aaa bu arada ebrarın annesi elif görunmuyorrr nerelerde acabaa yazık kız hep dıyodu benı hıc merak eden yok dıye ben merak ettım  :ehi: cicim nasıl gıdıyor hamılelık zormu gecıyorr
neyseee sonunda benide bir merak eden çıkmış  :ehi:
netimiz geldi aranıza dönecem inş. en kısa zamanda
bu arada kimler var kimler gitti kimler geldi bilmiyom ama
forumu sizleri çok özledim  :love7:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 05 Kasım , 2011, 03:53:38
sibelcimm canimmmmmmmmm ozledimm seni cokkk... hamislik nasil gidiyor   :flowers: :love9:

edacimmm napiyorsun ozledimm hakancim nasil buyudumu  :flowers:  :love9:

bende giriyorum ara sira ancakk cok nadir ugruyorum zamanim oluncada facede takiliyorum bugunde buraya bakayim dedimm  :k06: :k06:
   dygucummm tatlım benımmm  :love9: :love9: :love9: bende senı cok ozledımmmm  :opucuk: :love9: sohbet etmeyı oyle cok ozledım kı duygum ıste sorunlu bır hamılelık gecırdım sureklı agrı ve sancıyla bogustum  :cildir: sımdıde ellerım uyusuk parmaklarım kapanıyor  :( az bır zamn kaldı sabırsızlıkla zamanın gecmesını beklıyoruz  :amin: :amin: ınsallh dogumdan sonra gecer butun agrılarım emırımı gorunce   :love9: :love9::hello2: :hello2: :amin: :amin: sen nasılsın mertım nasıl kocamn olmustur  :nazar: :nazar: cok opuyorummm ıkınıızıde  :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Duygum biz iyiz sukur hakan yuruyor artik evin icinde ben onun pesinde olmam lazimken o benim pesimde  :k06:
Bende fazla giremiyorum, yabanci dilimi gelistirmeye calisiyorum zamaninda Turkiye'den ehliyetimi almadim
simdi cabam ehliyet icin  :ehi: sen nasilsin mert nasil kocaman olmustur demi  :love9:

✿sweet_sweet✿

17 Kasım , 2011, 03:31:18 #491 Son düzenlenme: 17 Kasım , 2011, 03:36:09 ✿sweet_sweet✿
SIBELCIMM IYI OLMANA COK SEVINDIM CANIMM HIC KARSILASAMIYORUZ, SEN TABI IYICE AGIRLASTIN SON ZAMANLA HAYIRLISIYLA GELICEK PASAN SAGLIKLA DUNYAYA, GUZEL HABERLER ALICAZ YAKINDA..  :love9: :amin:  YAT DINLEN FIRSAT BULDUKCA BUGUNLERINI COK ARICAKSIN  :k06: :k06: YOGUN BIR KOSTURMACA ICINE GIRECEKSIN AMA HERSEYE DEGER EN GUZEL MUTLULUK OLACAK SENIN ICIN  :love9: :love9: :love9: OPUYORUM SENI COKK COKK..  :opucuk:

✿sweet_sweet✿

EDACIMM MASALLAHH DIYORUMM PASAMIZAA TEZ ZAMANDA YURUMEYE BASLADI ANNESI ARTIKK O OZGUR BIR COCUK OLMA YOLUNCA SENI COKK YORUCAKK  :k06: :k06: :k06: MASALLAHHH CANIM COK SEVINDIM INANKI  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: GERCI SEN DIKKAT EDERSIN AMA BEN YINEDE SOYLEYIM HANI ETRAFTA SANDALYE MASA VS OLMASIN ALLAH KORUSUN DENGEYI ANCA KURAR DUSMESIN KUZUMM  :love9:

BIZDE IYIYIZ TEZESI OGLUMM COKK AFACAN OYLE BOYLE DEGIL DEDIGIM DEDIKK CINSINDEN, INATCI ISTEDIGI OLMASINI ISTEYEN DIK BASLI BIR VELET  :k06: :k06: RESIMLERINI GONDERICEM SANA EN KISA ZAMANDA INSALLAH.. SENDE YOLLA BANA MESAJLA BAKAYIM PASAMA  :opucuk:

KENDINE VE HAKANCIGIMA COK IYI BAKK OPTUM KOCAMAN

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 17 Kasım , 2011, 03:31:18
SIBELCIMM IYI OLMANA COK SEVINDIM CANIMM HIC KARSILASAMIYORUZ, SEN TABI IYICE AGIRLASTIN SON ZAMANLA HAYIRLISIYLA GELICEK PASAN SAGLIKLA DUNYAYA, GUZEL HABERLER ALICAZ YAKINDA..  :love9: :amin:  YAT DINLEN FIRSAT BULDUKCA BUGUNLERINI COK ARICAKSIN  :k06: :k06: YOGUN BIR KOSTURMACA ICINE GIRECEKSIN AMA HERSEYE DEGER EN GUZEL MUTLULUK OLACAK SENIN ICIN  :love9: :love9: :love9: OPUYORUM SENI COKK COKK..  :opucuk:

duygucum sagol benım  :opucuk: :love9:ınsallahh canım guzel haberler vermek ıstıyorum cok az kaldı dısımı sıkıyorum arada sancılarım oluyor  :'( annemler benden telaşlılar yoksa dogum mu baslıyor deyıp etrafımda donuyorlar  :ehi: :ehi: :ehi: oysa ben bu sancıları 3 aydır cekıyorum gercekten sancı gelınce anlayabılecekmıyım bılemıyorum  :ehi: :dontknow: duygucum eksıklerımı tamamlıyorum az kaldı ama yerleşmedı bır turlu esyalar cunku mobılya gelemedı gelır gelmez hersey daha duzenlı ıcımde rahat etmıs olacak  :hello2: :hieyt: :muzz:
canım sende arada gel sıteye ozletme  :love9: :love9: o guzel esprılerılerı ozledım gelır gelmez enerjınde bızlerı etkılıyor masallah  :nazar: mert daha mı şarj edıyor senı  :ehi: :ehi: ıkınızıde cok optummm gorusuruzz  :opucuk: :wave:

tweety0555

ben bır hafta ıstanbul a gıdıyorum ne olurrrr benıde arayın merak edın :toothy10: :toothy10: :toothy10: