29 Nisan , 2024, 10:30:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kayıp Üyeler Aranıyor

Başlatan --elif--, 14 Temmuz , 2010, 10:16:23

« önceki - sonraki »

Balböceği

Pınar86

Bu sitenin eski halini çok özledim ya  :sad1:

ilknur
ayşe
fıstık
ikizlerin annesi duygu
ayşenur

ve şuan aklıma gelmeyen bir sürü isim daha vardı ne kadar canlıydı şimdi kimsecikler yok olanlarda bir konu acılıyor kimse katılmıyor bakıp geciyorlar :sad1:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ayten ve ilkayı görmüyorum son günlerde inşallah iyilerdir

ツgöçmen_54 ツ

ayten benimde dikkatimi çekti  :icon_scratch: bayadır görünmüyor  :dontknow:

...ŞehzadEfe...

ayti yalovaya görümcesine gidicekti birde raporuyla uğraşıcaktı oyuzden yok sanırım
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Bende ilkay ve aytiyi görmüyorum. Ne yaptılar ki acaba???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

GÜL GÜZELİ

ben yeni katıldım aranıza ve gerçekten ziyaretçi olduğum dönemlerde daha hareketliydi sayfa  :y25: bi konu açıyorum kimse yorum yapmıyo,soru soruyorum cevap veren yok  :y25: "sen yenisin galiba" mantığıyla davranmayın kızlar üzülüyorum yhaaaaaaaa  :crybaby2: :crybaby2:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 29 Eylül , 2011, 17:28:23
ben yeni katıldım aranıza ve gerçekten ziyaretçi olduğum dönemlerde daha hareketliydi sayfa  :y25: bi konu açıyorum kimse yorum yapmıyo,soru soruyorum cevap veren yok  :y25: "sen yenisin galiba" mantığıyla davranmayın kızlar üzülüyorum yhaaaaaaaa  :crybaby2: :crybaby2:

aaa canımm olurmuu ben cok sık gıremıyorum foruma ama herzaman bakıyorumm  bıldıgım konularsa cevapsız bırakmıyorum öyle dusunmee herkess  yenıydı bızamanlar burdaa :D ama eskı hareket yok gercektenn 

GÜL GÜZELİ

bebişlere isimler= başlıklı konu açtım bi tane yorum yok  :crybaby2: :crybaby2: ben ağlamayım da kimler ağlasın  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 29 Eylül , 2011, 17:34:30

aaa canımm olurmuu ben cok sık gıremıyorum foruma ama herzaman bakıyorumm  bıldıgım konularsa cevapsız bırakmıyorum öyle dusunmee herkess  yenıydı bızamanlar burdaa :D ama eskı hareket yok gercektenn
:icon_thumright:

kimse yenisin diye cevap vermemezlik yapmiyordur bencede. ben geldigimde bakarim neler var neler yok diye. ama butun konulari gezmek mumkun degil.

nurcum bak bi kavga kopsa nasil hareketlenir burasi yeniden  :ehi: :ehi:
hee birde edos yok ondanda hareketlilik gitmis olabilirrr  :'(
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 29 Eylül , 2011, 17:36:45
bebişlere isimler= başlıklı konu açtım bi tane yorum yok  :crybaby2: :crybaby2: ben ağlamayım da kimler ağlasın  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

aglama aglamaa nereye actın söyle ben yapayım yorum :D bu tarz konular cok acıldıgı ıcın forumda belkı dıkkat cekmemıs olabılır  ;)

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: derbeder - 29 Eylül , 2011, 17:38:13
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 29 Eylül , 2011, 17:34:30

:icon_thumright:

kimse yenisin diye cevap vermemezlik yapmiyordur bencede. ben geldigimde bakarim neler var neler yok diye. ama butun konulari gezmek mumkun degil.

nurcum bak bi kavga kopsa nasil hareketlenir burasi yeniden  :ehi: :ehi:
hee birde edos yok ondanda hareketlilik gitmis olabilirrr  :'(

hee yaa bak bız el attık bırden nasıl hareketlendı konuu  :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

kevsercim hakkaten ben de muhribenin bebeğini merak ediyorum.... haber alan var mı.  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

ya kızlar bi de bi zamanlar havuç diye bi arkadaşımz vardı. o da yok ne zamandır... bilen var mı ?

°•.ℓανιηуα.•°

aklıma gelmişkene yazayım bari. ece su da vardı. hatırlıy musunuz?