28 Nisan , 2024, 15:50:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kayıp Üyeler Aranıyor

Başlatan --elif--, 14 Temmuz , 2010, 10:16:23

« önceki - sonraki »

FeHi

Aysenim süper olur varyaa Çoooooooooook isterimmmmmmmm :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Hemen işe koyulup önce haberleşme işini çözelim sonrasında da Memleketimizde de tlflaşır görüşürüsssss Yuppiiiiiiiiiiii :muzz: :muzz: :muzz:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar lütfen yazın görüşelim yaaa. ben yazın orda olurum . çok isterim gerçekten.

FeHi

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 20 Şubat , 2012, 09:33:44
kızlar lütfen yazın görüşelim yaaa. ben yazın orda olurum . çok isterim gerçekten.
Öznur benim ki Arıza çıkarmazsa yazın da orda olurum gibime geliyo.. Ayy düşünmesi bile ben heyecanladırmaya yetio :hello2: :hello2: :hello2:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Şubat , 2012, 09:39:34
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 20 Şubat , 2012, 09:33:44
Öznur benim ki Arıza çıkarmazsa yazın da orda olurum gibime geliyo.. Ayy düşünmesi bile ben heyecanladırmaya yetio :hello2: :hello2: :hello2:

O ZAMAN HİLAL KAÇIŞIN YOK BENDEN  :laughing7: GÖRÜŞELİM YA. ADANAMDA BULUŞMA AYARLAYALIM. AMA DEDİĞİM GİBİ SADECE YAZIN  :sad1:

FeHi

oooooooo Süper ozaman İnşALLAH denk düşeriz Yazın görüsürüzzzzzz :occasion14: :occasion14:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Şubat , 2012, 09:30:17
Hemen işe koyulup önce haberleşme işini çözelim sonrasında da Memleketimizde de tlflaşır görüşürüsssss Yuppiiiiiiiiiiii :muzz: :muzz: :muzz:

EVET CANIM GÖRÜŞELİM İNŞALLAH.BEN MART 29 DA GİDECEM.NİSAN 8 DE DÖNECEM KISMETSE  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: BİRBİRİMİZE CEP TELLERİMİZİ VERELİM SİZCEDE UYGUN OLURSA EĞER  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

FeHi

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 21 Şubat , 2012, 14:13:57
Alıntı yapılan: FeHi - 20 Şubat , 2012, 09:30:17

EVET CANIM GÖRÜŞELİM İNŞALLAH.BEN MART 29 DA GİDECEM.NİSAN 8 DE DÖNECEM KISMETSE  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: BİRBİRİMİZE CEP TELLERİMİZİ VERELİM SİZCEDE UYGUN OLURSA EĞER  :opucuk:
Bence sorun yok BANA UYAR  :occasion5:Aysenim Benimde gidişim o tarihlere denk düşer sanırım :occasion5:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

zehra yokluğun belli ara sıra uğra bacım

aydinays

dünürümm  (kevser) görüşemiyoruz özledim ya.
Nurum (Pamuğum) cnm biliyorum bilgisayarın bozuk reelde görüşüyoruz ama ben bebeğim online da seni görmek istiyorum
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

--elif--

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 24 Şubat , 2012, 16:08:48
zehra yokluğun belli ara sıra uğra bacım
evet bende hissediyorum zehranın yokluğunu :/

--elif--

sibelde girmiyor doğru düzgün
doğumdan sonra online hiç rastlamadım
doğum yaptıktan sonra foruma uğramayan okadar çok üye varki
halbuki zamanında hep birlikte dua ediyoruz her şekilde yanında oluyoruz sıkıntısı olanların ama bi müddet sonra uğramıyorlar bile  :-\

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sibelim yazık bir türlü toparlanamadı neslim
ayaklarında uyuşma oluyormuş
emirde alerji olmuş
bende uzun zamandır görüşemiyorum umarım iyilerdir

Aytii

bende Nurumu forumda görmek istiyorum  :'(

bilgisayarı düzelse artık  :-\

kelebegimm

papatyam suzan nerelerde bi kac gundur goremiyorumm  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url