28 Mart , 2024, 22:11:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kayıp Üyeler Aranıyor

Başlatan --elif--, 14 Temmuz , 2010, 10:16:23

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

CANIM ÇOOOOOOK GEÇMİŞ OLSUN BAZEN BÖYLE TATSIZLIKLAR OLUYOR
aLLAH SAĞLIK VERSİN YİNE GİDERSİNİZ İNŞALLAH
O ZAMAN KEYİF ALIRSIN
EN KISA ZAMANDA İYİLEŞİR İNŞALLAH EFLİN KUŞUM

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 18 Temmuz , 2010, 16:16:14
geldimm kızlarrrrrrrrrrrrrrr :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
hepinizi cok özledim  :opucuk: :opucuk:
merak eden arkasalar ıstanbula gittim ailemın yanına ordan geldım ayvalığa tatile gıttık bi haftada orda kaldık ama tatil burnumuzdan geldı
eflin hastaydı tatil boyunca bende denızden mıkrop kaptım alnım şişti yumurta büyüklüğünde sonra şişik gözlerime burnuma indi acile gittik alerjı ıgnesı vuruldum ılac krem vs kullanmaya basladım e dolayısıyla ılacları kullandıgım ıocın bebeğimi emziremedım sütten kesmek zorunda kaldım gögsüm doldu beze yaptı çok ağrılı oluyor allah yardımcıcnız olsun ben atlattım sayılır sütten kesmek cok zor gercekten bütün bu acıları tatılde yasadıgım ıcın cok uzuldum ama ne yapalım kader eve kendımızı zor attık hemen eflini doktora göturduk kanında mikrop cıktı bıde bronşit olmus buhar tedavisis ve ignelerı var su anda onları kullanıyoruz ıste böyle kızlar biz yaz kış hastalıklardan kurtulamayız :-\
ohhh nıhayetttt hosgeldın nuraycım   :hello2: :hello2: :hello2:
senı de çok merak ettık  :opucuk:
çok geçmiş olsun bayagı saglık problemlerı geçırmişsınız  :amin:
canım çok geçmiş olsun demek cıldın çok hassas neyse bıdaha daha dıkkatlı olursun tatılde
eflınde buyumustur şimdi
onuda çok opuyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ☆PARİSSde hAYALET ☆ - 18 Temmuz , 2010, 00:49:54
Alıntı yapılan: gülbanu - 18 Temmuz , 2010, 00:39:13
Alıntı yapılan: Demet_dk - 16 Temmuz , 2010, 20:20:37
gülşahla en son 9 temmuzda görüştüm
bilgisayar 1 hafta sonra gelcek demişti
melekler mekanına yazmıştım selamlarını

bugünde nurayla (eflin) görüştüm
istanbuldan dönüp tatile gitmişler
nuray ve eflin hastalarmış malesef
iyileştiklerinde dönerler sanırım

kız demet maşallah dedektif gibisin
herkezide biliyon nerde olduklarını  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:  :icon_thumright:

buda benim özelliğim olsa gerek  :laughing7:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 18 Temmuz , 2010, 17:20:54
CANIM ÇOOOOOOK GEÇMİŞ OLSUN BAZEN BÖYLE TATSIZLIKLAR OLUYOR
aLLAH SAĞLIK VERSİN YİNE GİDERSİNİZ İNŞALLAH
O ZAMAN KEYİF ALIRSIN
EN KISA ZAMANDA İYİLEŞİR İNŞALLAH EFLİN KUŞUM
[/quote
aysegulcum sgol canım ıyı dıleklerın ıcın :opucuk:
dedıgın gıbı bunada şukur allah beterınden korusun :amin:
esımın ıznı bıtmedı daha yıne bı yerlere kacabılırız belkı ::)
ınsallah canım bı an önce ıyılesır iğne vuruluyo her gun yavrum cok aglıyo ıyılessede bıtse su ıgneler :y25:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ☆PARİSS ☆ - 18 Temmuz , 2010, 19:04:46
geldimm kızlarrrrrrrrrrrrrrr :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
merak eden arkasalar ıstanbula gittim ailemın yanına ordan geldım ayvalığa tatile gıttık bi haftada orda kaldık ama tatil burnumuzdan geldı
eflin hastaydı tatil boyunca bende denızden mıkrop kaptım alnım şişti yumurta büyüklüğünde sonra şişik gözlerime burnuma indi acile gittik alerjı ıgnesı vuruldum ılac krem vs kullanmaya basladım e dolayısıyla ılacları kullandıgım ıocın bebeğimi emziremedım sütten kesmek zorunda kaldım gögsüm doldu beze yaptı çok ağrılı oluyor allah yardımcıcnız olsun ben atlattım sayılır sütten kesmek cok zor gercekten bütün bu acıları tatılde yasadıgım ıcın cok uzuldum ama ne yapalım kader eve kendımızı zor attık hemen eflini doktora göturduk kanında mikrop cıktı bıde bronşit olmus buhar tedavisis ve ignelerı var su anda onları kullanıyoruz ıste böyle kızlar biz yaz kış hastalıklardan kurtulamayız :-\
canım çok geçmiş olsun demek cıldın çok hassas neyse bıdaha daha dıkkatlı olursun tatılde
eflınde buyumustur şimdi

sibelcım sagol canım beim bencede nihayet geldım ınsan nereye gıderse gıtsın evı gıbı olmuyor hıcbı yer canım aslında cildim hassa degıl ama neden boyle oldu anlamadım yanı bı tek bana oldıu o kadar kişi girdık denıze sadece ben eşimde kızıyo sen her seyı kafaya takıyon ondan sana olıuyo dıye eflıne cok uzuluyodum bı sey yemıyo ıcmıyo öksuruyo hasta falan diye ondan oluyo dıyo  ee sıbelcım neyse sen naasılsın nasıl gıdıyo hayat ?

serra_emine

Alıntı yapılan: ☆PARİSS ☆ - 15 Temmuz , 2010, 00:13:45
serra emıne
ask melegı
balkız
emel
nilda
eflın
efsunlu  ::) ::) ::) ::) ::) ::)

benı kım farkettı kı kım soracak ki dıyordum baktım sen yazmışsın. :D
yaa o kadar yogun geçiyorkı gunler gerçekten vakıt  bulamıyorum çok yoruluyorum.
malum ıkı aykadar bızım gelın kaldı annemde ya 2ay onunla geçtı oyle o gıttı hemöen kardeşim geldı kocasıyla çocuguyla falan.15 gundur de onlar var burda.anneme geldıler ama altlı ustlu oturunca bişey farketmıyor.işler bana bakıyor bıraz.arada bıde serra yoruyor.sıcaktan evde durulmuyor.akşamları oldumu eşimle sahıle gıdıyoruz oturmaya geceye kadar.ev işiydı oydu bıydu valla çokçabuk geçiyor zaman.hepde aklımda burası ama yaa gıremıyorum ne zamandır bu yaz boyle gececek galıba dıyorum hatta.serra bıle buyudu yaa...tam 1buçuk yaşınd aoldu artık.emzırmeyı bıraktırmayı düşünuyorum bakalım.iştahı guzel zaten çok eskısı gıbı sutum yok keyf yapıyor.oda çok huysuzluk yaptırıyor ve ben çok sıkılıyorum huysuzlugundan.dua edın inşallah kolay olur bırakması.şuan yıne çıkmam lazım yuları çıkayım anneme de kalkmışlardır kahvaltı faslına bakacagım bakalım.bu konu açılması ayrıca hoşuma gıttı .. hanı merak edılmesı deger verılmesı gıbı olmuş.herkese teşekkurler.umarım uzun sure kaybolmaz arkadaşlar.arada bı seslenmek lazım demı :k06: bakalım inşalah.hadı ben çıkıyorum ıyı gunler herkese

hee bu arada bu ara bır haftalık tatılımız olacak ama kötu tarafı plan program yapamadık nerey egıtsek napsak karar veremedık.izmirşı arkadaşlar yardımcı olursanız sevınırım.ıst a gıtmeyı çokkk ıstıyorum ama trafıgı çekılmez dıyor eşim.bakalım.
:wave: :wave: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: serra_emine - 19 Temmuz , 2010, 09:10:44
Alıntı yapılan: ☆PARİSS ☆ - 15 Temmuz , 2010, 00:13:45
serra emıne
ask melegı
balkız
emel
nilda
eflın
efsunlu  ::) ::) ::) ::) ::) ::)

benı kım farkettı kı kım soracak ki dıyordum baktım sen yazmışsın. :D
yaa o kadar yogun geçiyorkı gunler gerçekten vakıt  bulamıyorum çok yoruluyorum.
malum ıkı aykadar bızım gelın kaldı annemde ya 2ay onunla geçtı oyle o gıttı hemöen kardeşim geldı kocasıyla çocuguyla falan.15 gundur de onlar var burda.anneme geldıler ama altlı ustlu oturunca bişey farketmıyor.işler bana bakıyor bıraz.arada bıde serra yoruyor.sıcaktan evde durulmuyor.akşamları oldumu eşimle sahıle gıdıyoruz oturmaya geceye kadar.ev işiydı oydu bıydu valla çokçabuk geçiyor zaman.hepde aklımda burası ama yaa gıremıyorum ne zamandır bu yaz boyle gececek galıba dıyorum hatta.serra bıle buyudu yaa...tam 1buçuk yaşınd aoldu artık.emzırmeyı bıraktırmayı düşünuyorum bakalım.iştahı guzel zaten çok eskısı gıbı sutum yok keyf yapıyor.oda çok huysuzluk yaptırıyor ve ben çok sıkılıyorum huysuzlugundan.dua edın inşallah kolay olur bırakması.şuan yıne çıkmam lazım yuları çıkayım anneme de kalkmışlardır kahvaltı faslına bakacagım bakalım.bu konu açılması ayrıca hoşuma gıttı .. hanı merak edılmesı deger verılmesı gıbı olmuş.herkese teşekkurler.umarım uzun sure kaybolmaz arkadaşlar.arada bı seslenmek lazım demı :k06: bakalım inşalah.hadı ben çıkıyorum ıyı gunler herkese

hee bu arada bu ara bır haftalık tatılımız olacak ama kötu tarafı plan program yapamadık nerey egıtsek napsak karar veremedık.izmirşı arkadaşlar yardımcı olursanız sevınırım.ıst a gıtmeyı çokkk ıstıyorum ama trafıgı çekılmez dıyor eşim.bakalım.
:wave: :wave: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

canım benım farketmez olurmuyum gecelerı en azındandan arad gelırdın hıç gormeyınce ya tatıldedır yada işlerı yogundur demiştım
aman saglıklı olunda  :amin: :amin:
zaman cabuk geçıyor emınecım ben bıle anlamıyorum
bende bı degısıklık yok her zamnkı gıbı  :-\
tatıl için ıst da turıstık yerlerı gezersın
eger denıze gırmek ıstersen buranın denızı ıyı degıl
ızmır tarafları oralara yakın tatıl beldelerı var mesela dıdıme gıdebılırsınız çeşme
canım yıne gorusuruz serrayı çok optum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 18 Temmuz , 2010, 22:25:13
eflınde buyumustur şimdi

sibelcım sagol canım beim bencede nihayet geldım ınsan nereye gıderse gıtsın evı gıbı olmuyor hıcbı yer canım aslında cildim hassa degıl ama neden boyle oldu anlamadım yanı bı tek bana oldıu o kadar kişi girdık denıze sadece ben eşimde kızıyo sen her seyı kafaya takıyon ondan sana olıuyo dıye eflıne cok uzuluyodum bı sey yemıyo ıcmıyo öksuruyo hasta falan diye ondan oluyo dıyo  ee sıbelcım neyse sen naasılsın nasıl gıdıyo hayat ?
cok gecmış olsun canım  :flowers: :flowers: :flowers:
nazarmı geldınız acaba  :nazar:
nuraycım bende senın gıbıyım evımden baska bı yerde rahat edemıyorum hele bende çocuk olmamasına ragmen evımı tercıh edıyorunm bıde çocuk olsa hıç cıkmam herhal  :k06: :k06:
eflınıde takma bu kadar çocuk bu hastada olacak duşecekde buyuynceye dek boyle devam  eder
ne kadar çok ustunu duşsen o kadar çok uzulursun bıraz rahat ol canım  ;)
bende bı degışıklık yok  :sad1: strese devam her gecen gun artan stresten başka degışıklık yok hayatımda
bol bol dua edıyorum yapacak bısey yok şimdılık  :-[ :-[
yıne gorusuruz canım  :opucuk: :opucuk:

serra_emine

evet sıbel en azından gecelerı gelırıdım
bende ozledım ama burda sohbet etmeyı
ama vakıt bulamıyorum
kışın ne guzeldı
yaz geldı gıremz oldum...serra da buyudukçe daha çok meşgulıyet artıyor.gezmeye bayılıyıor gozu sokakta yavrumun anne adda dıyor napım gezırıyorum ebnde parka falan sahıle dogru falan çok mutlu oluyor.buyudu oda. koyabılırsem onun sayfası var ya oraya fotosunu koyayım bak bı ıkı tane..kaldırıcam sonra yıne resmı.
sende kendıne ıyı bak ıst çok ıstıyorum bakalım.denızı burda hallettık canım daa bakalım ıst inş olur.
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Demet_dk

BENİM YEŞİMCİĞİMDE KAYIP NERELERDE ACABA

ÇAĞININ ANNESİ NERDESİN GEL HADİ  :director:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

demetcım evet yesımı goremıyorum nerde acaba :dontknow:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: ☆PARİSS ☆ - 19 Temmuz , 2010, 13:10:38
Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 18 Temmuz , 2010, 22:25:13
eflınde buyumustur şimdi

cok gecmış olsun canım  :flowers: :flowers: :flowers:
nazarmı geldınız acaba  :nazar:
nuraycım bende senın gıbıyım evımden baska bı yerde rahat edemıyorum hele bende çocuk olmamasına ragmen evımı tercıh edıyorunm bıde çocuk olsa hıç cıkmam herhal  :k06: :k06:
eflınıde takma bu kadar çocuk bu hastada olacak duşecekde buyuynceye dek boyle devam  eder
ne kadar çok ustunu duşsen o kadar çok uzulursun bıraz rahat ol canım  ;)
bende bı degışıklık yok  :sad1: strese devam her gecen gun artan stresten başka degışıklık yok hayatımda
bol bol dua edıyorum yapacak bısey yok şimdılık  :-[ :-[
yıne gorusuruz canım  :opucuk: :opucuk:
sıbelcım ben cocuk olmadan once baska yerlerde cok rahat edıyodum kalmak güzel oluyodu ama cocuktan sonra hıc bır yer evın yerını tutmuyo duzenın bozuluyo cocuk huzursuz oluyo yatagını arıyo olmuyo yanı sen daha smdıden arıyosan cocuk olunca bı yere cıkamazsın haklısın canım ne kadar ustune dusersen o kadar hasta oluyo artık önmesemıcem dıyorum ama yapamıyorum elımde degıl q :-\

miray

:crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:
kimse beni merak etmemiş ama olsun
neyse siz sormasanızda ben anlatayım  :-\
buara kızımla sıcaklarla ve mide bulantılarıyla cebelleşiyorum
allah yardım etsim tüm hamişlere gercekten benim yeni ama cok bunalıyorum
kızımda bi yandan buara hep kucagımda durmak istiyo mızmız hep  :sad1:  :sad1:
hissediyo galiba kardes gelecegini  :D
mide bulantılarımda basladı özellikle sabahları ölüyorum resmen  :igrenc:  :igrenc:
hala heyecanlıyım saskınım ve cok korkuyorum  :icon_pale:  :icon_pale:
allah yardımcım olsun

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım sen hep formdasın diye yazmadım bne
geçmiş olsun şekerim,inşallah biter yakında bulantıların

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

AŞK MASALI SEDOŞ NERDESINNN  :director: :director: :director: :director: