27 Nisan , 2024, 19:39:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kayıp Üyeler Aranıyor

Başlatan --elif--, 14 Temmuz , 2010, 10:16:23

« önceki - sonraki »

Pınar86

benide merak eden olmamış :) pcm bozuldu kayıvalidemin evindeyim gündüz görümcemin pcden giriyorum arada yeni eve net bağlatmadık daha  :-\

ya kızlar bu site cok iyiydi bende ikizler annesini cok merak ediyordum öğrenmiş oldum ve uzuldum :y25:
bu yeni ortadn kaybolan(aslında biliyorum ama) arkadaşlar cok uzuldum sanki reel hayattada eksikliğniz hiisediliyor ya :sad1:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Pınar86 - 22 Haziran , 2011, 12:46:03
benide merak eden olmamış :) pcm bozuldu kayıvalidemin evindeyim gündüz görümcemin pcden giriyorum arada yeni eve net bağlatmadık daha  :-\

ya kızlar bu site cok iyiydi bende ikizler annesini cok merak ediyordum öğrenmiş oldum ve uzuldum :y25:
bu yeni ortadn kaybolan(aslında biliyorum ama) arkadaşlar cok uzuldum sanki reel hayattada eksikliğniz hiisediliyor ya :sad1:
aynen katılıyorum  :icon_thumright: bende cok uzuldum duygunun gıdışıne  :'( ınsallah sevdıklerım hep burda  kalır  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

JADE SİBELİDE UZUN ZAMANDIR GOREMIYORUM  :'(

Balböceği

ayy benide soran olmamis uzuldum vallah  :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 22 Haziran , 2011, 14:29:12
Alıntı yapılan: Pınar86 - 22 Haziran , 2011, 12:46:03

aynen katılıyorum  :icon_thumright: bende cok uzuldum duygunun gıdışıne  :'( ınsallah sevdıklerım hep burda  kalır  :love9:

ne olduki ikizlerin annesine ???????????

jade sibel eymen ile kafayı yemek üzere yürümeye başladı az az onunla uğraşıyor  :k06:

Balböceği

buranin havasini kaldiramadi  :)

baktiki olmadi gitmeyi tercih etti  :y25: cok uzulduk tabii.

elif35

hımmm tercih meselesi tabi herkes uymayabilir hayırlısı olsun

büşrada görünmüyor ne zamandır yoksa ben mi pek görmüyorum

✿گสЯเ_ќĮż✿

TUĞBA RANA
EMEL NERDESİNİZ UZUN ZAMANDIR YOKSUNUZ  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

-tuba face takiliyo iyi canim  :k06: :k06: :k06:
dunur sen kayipmiydin ya  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ertl

SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞALR NASILSINIZ BENİ MERAK EENLERE ÇOKKKKKK TEŞEKKÜR EERİM  :flowers:
İYİYİM ÇOK ŞÜKÜR ÇOCUKLARIN HASTALIKLARIYLA UĞRAŞIYORUM ARD ARDINA SU ÇİÇEĞİ ÇIKARDILAR SONRA DA SIRAYLA HASTA LDULAR KIZIMA SERUM TAKILDI  :y25: :y25: :y25:  AMA ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİ İYİLER SİZ NASILSINIZ BENDE ÖZLEDİM  SİZİ  :opucuk: :opucuk:

ARTIK ÇOK UĞRAYAMIYORUM BURAYA BAZI OLAYLAR SOĞUTTU BENİ  :-\  :-\  BENDE ÜYELİĞİMİ İPTAL ETMEYİ DÜŞÜNDÜM AMA BURDA FACE DE GÖRÜŞMEDİĞİM BAZI ARKADAŞALRIM VAR ONLARDAN HABER ALABİLMEK ARA SIRADA OLSA GÖRÜŞMEK İÇİN İPTAL ETMİYORUM   ;D

BİZ BAZI ARKADAŞALRLA FACE DE GÖRÜŞÜYORUZ ÇOK KEYİFLİ GEÇİYOR ORDA DA MELEKLER MEKANIMIZ VAR AMA KAPALI BİR GRUP BURASI GİBİ DEĞİL ORAYA YZDIKLARIMIZI  YÜKLEDİĞMİZ RESİMLERİ  SADECE GRUBA ÜYE OLANALR GÖRÜYORLAR  BÖYLE OLUNCVA DAHA İYİ OLUYOR DAHA RAHAT KONUŞUYORUZ SİZLERİDE BEKLERİZZZZZZZZZZZZ
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 22 Haziran , 2011, 12:06:01
Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 08 Nisan , 2011, 08:06:34
Bigün bu konuda biri benide sorsa :ehi:
ayşeeeeeeeee nerdesin :ehi:
nurum
gözde
ilknur
ayşenur

:opucuk: CANIM HEMSOMMM BEN MEMLEKETEYIMM GIREMIYORUMM COK SIKK HATTA HIC :) BAZEN TELDEN BAKIYORUM NE VAR NE YOK DIYE GIRIS YAPMIYORUM

Aytii

eylül_üm nerelerde kaç gündür görünmüyo sanki  :icon_scratch:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 22 Haziran , 2011, 12:06:01
Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 08 Nisan , 2011, 08:06:34
Bigün bu konuda biri benide sorsa :ehi:
ayşeeeeeeeee nerdesin :ehi:
nurum
gözde
ilknur
ayşenur
Canım benim  :love9:
Merak ettiğin için teşekkür ederim güzelim :opucuk: Malumunuz bir evlilik telaşı içersindeyim bir de böyle bir zamanda Rüzgar hastalandı onunla ilgileniyorum işten de izin aldım :sad1: Anlayacağınız perişanlık resmen :sad1: Rabbim güç kuvvet versin alnımızın akıyla atlatalım inşallah :amin: