28 Nisan , 2024, 22:49:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşinizin Geçmişteki İlişkileri Sizi Rahatsız Eder mi?

Başlatan **fatoş**, 13 Temmuz , 2010, 18:24:40

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: nil_alp - 17 Temmuz , 2010, 16:37:34
ben bu konuda malese çok çekiyorum :'( benim eşimden önce 3 senelik bi ilişkim olmuştu,yanlış anlaşmalar yüzünden bitti.çıktığım kişi de bizim buralardan tanıdık biri olunca ortak tanıdıklarımızda var ondan karşılaşıyoruz sokakta düğünlerde vs. eşimde bunu hep sorun ediyor.halbuki ben daha ilk gün başkasından duymasın die söledim.o da sorun değil sonuçta geçmiş dedi.ama sonradan değişti. ödüm patlıyo bi yerde karşılaşçaklar die eşim onu dövmeye yer arıo bu konuda çok kavga edioz yani..anlıcağınız eşimle 3senedir  tanışıoruz ama bizim ilişkimizde 3 senedir eski sevgiliminde adı ve izleri var malesef...bi türlü kapatamadı kocam o sayfayı...çok yıpratıor bu da beni...karşılaşmayalım die hiçbi akraba düğününe gidemioz bile. hayatmızı kısıtlamak zorunda kalıoruz onun için..ne saçma bişi yaa bak gene aklıma gelince sinirim kalktı,bazen kocam çok geri kafalı oluo bu dabeni çıldırtıo :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:   

ayy canım yaa ne kotu erkegın takması da kötu oluyor  ALLAH YARDIMCIN OLSUN

Balböceği

Ben esimin ilk askiyim oda benim ilk askimdir Herkesin sevdigi olmustur  :k06:

ama ben hep benim erkegim hayatimda ilk olcak derdim oyle birinide buldum Benim gibi dusunen birinide buldum ustelik

Cnm kocam benim haketsemde etmesemde cok degerliyim onun icin biliyorum evimim gulleri der  :love9: :love9:

ama su varki cevremde cok var boyle olaylar gecmis gecmistir bence kurcalamak bizim icin bas edilmez bir kaostur

ne gerek var dimi  :k06: :k06: :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: ASEL'İM - 17 Temmuz , 2010, 16:54:28
Alıntı yapılan: nil_alp - 17 Temmuz , 2010, 16:37:34
ben bu konuda malese çok çekiyorum :'( benim eşimden önce 3 senelik bi ilişkim olmuştu,yanlış anlaşmalar yüzünden bitti.çıktığım kişi de bizim buralardan tanıdık biri olunca ortak tanıdıklarımızda var ondan karşılaşıyoruz sokakta düğünlerde vs. eşimde bunu hep sorun ediyor.halbuki ben daha ilk gün başkasından duymasın die söledim.o da sorun değil sonuçta geçmiş dedi.ama sonradan değişti. ödüm patlıyo bi yerde karşılaşçaklar die eşim onu dövmeye yer arıo bu konuda çok kavga edioz yani..anlıcağınız eşimle 3senedir  tanışıoruz ama bizim ilişkimizde 3 senedir eski sevgiliminde adı ve izleri var malesef...bi türlü kapatamadı kocam o sayfayı...çok yıpratıor bu da beni...karşılaşmayalım die hiçbi akraba düğününe gidemioz bile. hayatmızı kısıtlamak zorunda kalıoruz onun için..ne saçma bişi yaa bak gene aklıma gelince sinirim kalktı,bazen kocam çok geri kafalı oluo bu dabeni çıldırtıo :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:   

ayy canım yaa ne kotu erkegın takması da kötu oluyor  ALLAH YARDIMCIN OLSUN

sağol canım gerçekten allah yardımcım olsun zor bişi.inş zamanla yoluna girecek herşey...

tubali

AYYYY  BNDE ESİMİN GECMIŞİNİ ANLATTIGI KADARIYLA BİLİORUMMM...
BİKAÇ ZAMAN AKLIMDAN CIKARAMAMIŞTIMMM...
HEP KAWGA ETMIŞTİM TARTIŞMALARA GİRMİŞTİMMM...
AMA SİMDİ BİRAZ DAHA OLGUN WE ANLAYIŞLI DUSUNUP DAWRANIORUMMM...
HATA YAPTIMM COOOKK WE KOCAMIDA UZDUM SORMAKLAAA...
ESKI DEYIP GECMIŞ DEYIP KAPATAMADIMMM...
COOOKK AMA COOOKK KISKANCLIGIMDANMI KAYNAKLANIO NEDİR???

tweety0555

hehehe vallahı ben aslında kıskancım ama gecmıs konusunda degıl..mesela benen once aslı adında bı kız arkadası varmıs 1 yıllık baskada olmamıs onun resmı vardı evlendıgımızde bıle vardı ben bır yerde buldum bakkk dedım one arıyor dedı yırttı attı nıye atıyorsun yahu arkadsın o resım yırtılmaz fılan demıstım...yanı eger benı secıp evlendı ıse gerısı yok demektır...
ama ben kavgalar esnasında hep ALLAH CEZANI VERSIN EMI ASLI EVLENSEYDINDE SUNUNLA BASIMA DERT ETMESEYDIN DEYIVERIRIM :toothy10: :toothy10: :toothy10: yanı anlıcanız bızım evde her tartısmada adı gecer sureklı benım tarafımdan:)))) :k06: :k06:

tubali

tweety0555

napım ay oyle degıl mı ama onunla evlenmıs olsa benım basıma dert olmazdı :ehi: :ehi:gercı bugun kocamın hakkını yemım super jestler yaptı bana :ehi: :ehi:kızgınken gozum gormesın :k06: :k06:

akandeniz

benimkileri anlatsam roman olur ama o anlatamaz kavga etmişiliğim hatta küsmüşlüğüm vardır bu yüzeden... :dontknow:

ceylin eslem

bende çok kıskancımdır.eşimin benden önce 4 yıl çıktığı biri varmış.eşimi nişanlıyken çok sıkıştırmıştım oda zaten dürüst davranarak bana herşeyi anlatmıştı.anlattığına göre 4 yılın sonunda artık iş baya ciddileşmiş evlilik düşünülüyormuş ve eşim ailesine bahsetmiş kızdan falan sonra dramatik bir şekilde ayrılmışlar.ayrılmalarıda şöyle olmuş.kız demişki ben sana bu zamana kadar söylemedim ama benim eskiden bir rahatsızlıktan sonra rahimim ameliyatla alındı benim bebeğim olmuyor demiş.eşiminde başından aşağı kaynar sular dökülmüş bunu duyunca tabi gelgitler yaşamış bırakmakta istememiş hatta buna bile razı olabilirmiş.sonra eşim özel bir muaynede  profösör kadın doğum uzmanı doktora gitmiş  ve durumu anlatmış.doktorda ona resimleriyle anlatmış kızın durumunu ve demişki değil onun bebeği olmak, onunla cinsellik bile yaşanamaz...!! bunun üzerine eşim ayrılma kararı almış ve kızda onu bu haliyle kabul eden başka biriyle evlenmiş o yıl (eşimin tanıdıgı görüştüğü biriyle) eşim bunu senelerce üzerinden atamamış bir erkek için ne büyük acıdır.birde aynı ilçede zaman zaman onları birlikte görmek korkunçtur bir erkek için.neyse aradan 4 sene geçmiş ve ben çıktım karşısına.benimle evlendi ben kızı hemen internetten araştırdım çalıştığı okulu buldum resminide zihnime kazıdım.olurda karşılaşırsak biryerlerde tanıyım diye  :k06: nitekim dediğim gibide oldu zaten eşinim arkadaşları aynı zamanda onunda arkadaşları olduğu için birşekilde evlendiğimizi duymuş. birgün bir mağazada karşılaştık eşim yanımda kız sanki orada dona kaldı gibime geldi.eşim sinirden duramadı içerde hemen çıktı mağazadan.böyle karşılaşmalarımız oluyordu.bide bir kadın var ortak arkadaşlardan tanıdık allahım kadını boğasım geliyo yaa onun en yakın arkadaşı bide ,sürekli ondan bahsediyo bize.allahtan kimse onların eskiden birlikteliklerini bilmiyorlar.nasıl olmuşsa geçen sene kadın hamile kaldı ve normal doğum yaptı.böyle birşey nasıl oldu muamma.ben eşime o zaman yalan konuştuğunu düşünüyorum rahimim alındı diye.bide kadın eşime telefon açmış bak ben hamileyim ilk benden duy rahimim alındı ama yumurtalıklarım çalışıyormuş bunu bende bilmiyordum o yüzden hamile kalabildim diye zırvalamış.bende bebeğim olmuyo diye çok üzülüyor tedavi görüyordum geçen sene bir kötü oldumki onun hamile kaldığını benim ise bebeğim olmuyo diye.bazen aklıma şöyle bile gelmiştir.eşim onu bu yüzden terketti ama bak onun oldu bizim olmadı diye.şimdi onların başka bir şehre tayinleri çıktı ve kurtuldum.bende hamileyim şimdi.o bu ilçede oldukça bende eşimde huzursuzduk.allahtan rahatladık.biraz uzun oldu baya ayrıntıya girmişim umarım okurken sıkılmazsınız.

HASRET!M S@N@

hiç umursamam gecmşişteki ilişkisi için huzurumu kacamam gecmiş gitmiş bitmiş banane gecmişe mazi derler

derbeder

ya esimin gecmiste pek birsey olmamis. sanirim en son lisede olmus ama onuda zaten ciddiye alacak degilim. suanda birbirimizi buldugumuz icin cok sansliyiz, bunun tadini cikarmamiz gerekir. Rabbim kimseyi sevdiginden ayri koymasin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

:amin: :amin:
benimde eşimin ciddi bi ilişkisi olmamış en uzunu 1 gün  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ne rahatsız olucam rahatsızlık yaratıcak şeyler olursa
ozaman alırım elime  :caca: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1: :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hıc rahatsız olmam rahatsız olunca kendıme zarar  :D :D
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

aaaah ah kim açtı bu konuyu yaramı deştiniz..benim eşimin konuşmadıgı adam kalmamış koca şehirde..ama hep üniverstenin yolluları..yani iyi ayak deiller 1hafta ko nuşup istedigini alınca terk..hatta en son ki sewgilisiyle ewlenmeyi düşünmüş kız alewi die istememiş ailesi..o kız da zaten iyi ayak deilmiş sadece çok güzelmiş..hatta daha sinir bozucusu biz görücü usulü ewlendik benim gıcık kızdan ayrılmış 2 saat sonra beni görmeye gelmiş.. biz sözlüykende kafede buluşmuşlar kız peşini bırakmıyodu ben nişanlandım demeye gitmiş güyaa..eşim hiiiiiç bişeyini saklamaz anlatır..ama keşke bunları saklasaydıda hiç bilmeseydim..bazen aklıma geliyo çok sinirleniyorum ama ewlendik bikere sorun etsem kime faydası war..

derbeder

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 28 Ağustos , 2010, 14:27:13
aaaah ah kim açtı bu konuyu yaramı deştiniz..benim eşimin konuşmadıgı adam kalmamış koca şehirde..ama hep üniverstenin yolluları..yani iyi ayak deiller 1hafta ko nuşup istedigini alınca terk..hatta en son ki sewgilisiyle ewlenmeyi düşünmüş kız alewi die istememiş ailesi..o kız da zaten iyi ayak deilmiş sadece çok güzelmiş..hatta daha sinir bozucusu biz görücü usulü ewlendik benim gıcık kızdan ayrılmış 2 saat sonra beni görmeye gelmiş.. biz sözlüykende kafede buluşmuşlar kız peşini bırakmıyodu ben nişanlandım demeye gitmiş güyaa..eşim hiiiiiç bişeyini saklamaz anlatır..ama keşke bunları saklasaydıda hiç bilmeseydim..bazen aklıma geliyo çok sinirleniyorum ama ewlendik bikere sorun etsem kime faydası war..
seninki tam çapkinmis yane : )
sana karsi nasil oldugu onemli bence suandan itibaren oyle degil mi? yani sen sana sadik olduguna inaniyorsan zaten dert etme sadece kendini yer bitirirsin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!