27 Nisan , 2024, 14:15:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşinizle Aranızda Ne Kadar Yaş Farkı Var?

Başlatan **fatoş**, 11 Temmuz , 2010, 14:40:52

« önceki - sonraki »

miray

esim 29 ben 28  :love9:  :love9:
bence gayet normal ben kendimden 5 yas büyük biriyle bile evlenemezdim
ben arasıra cocuklasmayı sımarmayı severim esimde kafa dengiyiz bu hallerimi hiç tuhaf bulmaz  :love9:
ama aramızda yas farkı cok olsaydı bu hallerimi basit garip karsılardı diye düşünüyorum

) SaMiRa (

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 19 Temmuz , 2010, 20:00:17
Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 19 Temmuz , 2010, 15:07:26
ben 31 eşim 39  :love9: :love9:
8 yaş normal bana göre
kendimden küçük yaşta biriyle asla evlenmezdim  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
bende öyle derdim
ama yaşça eşinden büyük ama beyni küçük olanları,görünce çavremde bu önyargım değişti
akıl yaşta değil baştaymış
eşim ailesiyle ve benim aramda denge kurmayı
ayakları üstünde durmayı bilen bana değer veren biri
benden javascript:void(0);1 yıl sonra doğmuş diye,küçük diye neden ondan vazgeçseydim ki
afferın kız çok taktır ettım hem bayanın erkekten buyuk olması eve bereket ve zengınlık getırırmış
hz.hatıce anamızda peygamber efendımızden sav buyuktu  ;) hemde 20  yada 25 yaş
sen yeterkı mutlu ol canım..bence kesınlıkle yaşın onemı yok kafanın uyuşması gereklı gerısı boş hele senın kı 1 yaş hiç de onemlı degıl  :opucuk:

can yine cannnn

NE VAR BE İYİKİ BİŞEY DEDİK  EVLENMEM ULEYNNNNNNNNNNNNNNNN BANANE :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ŞAKA BİRYANA HERKES GİBİ BENDE FİKRİMİ SÖYLEDİM
BENİM DÜŞÜNCEM BU KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN HEPİNİZİ SEVİYOR
HEPİNİZİN FİKRİNE SAYGI DUYUYORUM CANLAR :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
can dediklerim....

Lă_Tăhzen!

Balböceği

Alıntı yapılan: PARİSS - 22 Temmuz , 2010, 16:14:14
Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 19 Temmuz , 2010, 20:00:17
Alıntı yapılan: ♫♥♪NeRmİn♫♥♪ - 19 Temmuz , 2010, 15:07:26
ben 31 eşim 39  :love9: :love9:
8 yaş normal bana göre
kendimden küçük yaşta biriyle asla evlenmezdim  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
bende öyle derdim
ama yaşça eşinden büyük ama beyni küçük olanları,görünce çavremde bu önyargım değişti
akıl yaşta değil baştaymış
eşim ailesiyle ve benim aramda denge kurmayı
ayakları üstünde durmayı bilen bana değer veren biri
benden javascript:void(0);1 yıl sonra doğmuş diye,küçük diye neden ondan vazgeçseydim ki
afferın kız çok taktır ettım hem bayanın erkekten buyuk olması eve bereket ve zengınlık getırırmış
hz.hatıce anamızda peygamber efendımızden sav buyuktu  ;) hemde 20  yada 25 yaş
sen yeterkı mutlu ol canım..bence kesınlıkle yaşın onemı yok kafanın uyuşması gereklı gerısı boş hele senın kı 1 yaş hiç de onemlı degıl  :opucuk:
benim amcamin karisida amcamdan buyuk hatta en en buyuk kaynim karisindan kucuk hic onemi yok valla

nisan rüzgar

ben 27 eşim 28...allah bozmasın süper anlaşıyoruz :love9:o bnm ruh ikizim :hieyt:

✿sweet_sweet✿

BEN 34 ESIM 20 YASINDA BEN 14 YAS BUYUYUM ESIMDEN :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SAKA SAKA IKIMIZDE 26 YASINDAYIZ :D :D :D :D :D

paçi&uşak=bebek

SABIRTAŞI

BEN 26 EŞİM 34 YAŞINDA ERKEĞİN OLGUN OLMASI HER ZAMAN İYİDİR BENCE.... :flowers: :flowers:

şevvalyağmur

ikimiz de 26 yız...eşim 4 ay büyük...
zaten ilkokul arkadaşıyız..aynı sıralardanız  :k06:

Uploaded with ImageShack.us

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

akandeniz

HASRET!M S@N@

ben 23 esim de 23 aynı yasıtız benden 5 ay büyük sadece

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

3 yas var esımle aramda 10 yas olmasını ısderdım :suclu: :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»