16 ay sonunda mucizem benimle, inş.sonuna kadar benimle olur

Başlatan *ℂ⋆ ece su ℂ⋆*, 09 Temmuz , 2010, 20:07:42

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Balböceği

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

31 Temmuz , 2011, 12:37:58 #48 Son düzenlenme: 31 Temmuz , 2011, 12:39:29 *ℂ⋆ ece su ℂ⋆*
Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 28 Eylül , 2010, 13:19:46
arkadaşlar benim ikili testde risk 1/241 çıktı.memleketteki doktorum kananman varsa normaldir bu sonucun çıkması, düşük tehlikesi atlatmışsın zaten dedi.canınızı sıkmayın çok da önemli değil, üçlü test sonucuna göre hareket ederiz dedi.
ama burdaki doktorum ikili testin riskli olduğu için amniyosentez yaptırabilirsin dedi ve üçlü test için kan verdim.sonu. cumartesiye çıkıcak.
eğer üçlü test normal çıkarsa amniyosenteze gerek var mı dedim.sonuçları araştırma hastanesine bi prof. yollayacağım o ne derse onu yaparız dedi.ister istemez üzülüyorum. allah (cc) korusun hadi amniyosentez yaptırın derlerse ki diyebilirler de.ne yapacağım ben,allahım bize yardım et yarabbim. :amin: :amin: :amin:

amniyosentez yaptıran arkadaşlar, bebeğin düşme tehlikesi ya da allah korusun enfeksiyon kapması gibi risler varmış.nasıl yaptırdınız siz.???

aygülse arkadaşıma...

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Neler yasamisiz neler.... 2. bebegim en kisa zamanda gelir ins.
Veee burdan guzel haberler veririm hayirlisiyla..... :amin: :amin: :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

1,5 yıl sonra çok şükür 2.mucize geldi.allahım sağ saglim eli ayağı düzgün hayırlı evlat eder ins

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler canım. inşallah sağlıkla kucağına alırsın

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

elfo

Tebrikler canim cok sevindim inşallah saglikla kucaklarsin zahmetsizce buyutursun
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Tşk ederim cnm.nasıl gidiyor iki çocukla. Aralarında ne kadar var.
Cinsiyet belli oldu,kizima arkadaş geliyormuş

elfo

Gozunu korkutmak olmasin tek cocuk bisey degilmis  :) ama Allah kolayligini veriyor.  Bazen bu gunler hayirlisiyla gecse diyorum.iyiki olmus ama beraber buyuyecekler inşallah saglik sihhat olsun yeterki. Kizin adina da senin adina da sevindim kiz kardes cok onemli. Saglikla kucagina al inşallah
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.