4444 SALATI TEFRİCİYE OKUMAYA BASLADIM BEBEĞİM OLSUN DİYE NİYET ETTİM.

Başlatan AŞKIMCIM SCS, 09 Temmuz , 2010, 11:11:12

« önceki - sonraki »

mutluluk

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 14 Ağustos , 2010, 20:57:18
bende basladım bugün 200 tane okudum ...allahım inş  kabul eder :amin:

NİSAN RÜZGARIM İNŞ İNŞ HAMİŞ KALIRSIN CANIM. :amin:

mutluluk

MERHABALAR BYANLAR.BİRŞEY SORCAM.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

mutluluk

BEN YARIM RAHİM FİLMİNE GİDİCEM.AMA HASTAYIM ACABA HASTAYKEN HANİ ACI ÇEKMEMEK İÇİN OKUNACAK DUA BİLİYORMUSUNUZ

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: mutluluk - 17 Ağustos , 2010, 12:20:58
BEN YARIM RAHİM FİLMİNE GİDİCEM.AMA HASTAYIM ACABA HASTAYKEN HANİ ACI ÇEKMEMEK İÇİN OKUNACAK DUA BİLİYORMUSUNUZ

allah yardımcın olsun.. :love9: :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

AŞKIMCIM SCS

KIZLAR BU DUAYI 4444 TANE OKUYUN BEN BUGUN BASLADIM DİLEDİNİZ OLUYOMUŞ ALLAH KABUL EDİYOMUŞ BEN BEBEĞİM OLSUN DİYE   
                                                           OKUYORUM İNŞ SAGLIKLI SIHATLI                                       

Kategori: Dini Konular 
4444 Salat-ı Tefriciye duası...
YA ERHAMERRAHİMİN YA ERHAMER RAHİMİN YA ERHAMERRAHİMİN
YA AZİZU YA RAHİM YA ALİM YA AZİZU YA VEHHAB
Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla!

Allah büyüktür, Allah büyüktür, Allah bizim korktuğumuz ve sakındığımız bütün şeylerden daha azizdir.Allahtan başka ilah yoktur.

Tasayı açan, kederi gideren, darda kalanların duasına icabet eden, dünya ve ahiretin Rahmanı Rahimi Allahım, bize merhamet eden sensin. Senden başkalarının merhametine ihtiyaç bırakmayacak rahmetinle bize merhamet eyle!
Sen istersen tepeleri düzler, zorlukları kolaylaştırırsın olmayanı var eder, gideni döndürür, şerri hayra çevirirsin . Senin dilediğin olur dilemediğin olmaz.
Ey kalpleri çeviren Allahım! Hatice kulunun yuvasına huzur ver, mutluluk ver eşiyle arasına muhabbet ver birlik ver yuvasına güç ver.
Allahım! Rahmetinden kovulmuş olan şeytanın şerrinden Hatice kulunun yuvasını, evliliğini, dünyasını ve ahiretini koru ve kurtar!
Yalnız sana sığınır yalnız senden medet umarız.
Allahım sevgili peygamberin Muhammed (s.a.v) hürmetine, ona getirilen salavatlar hürmetine dualarımızı kabul et! Bir eşin, bir babanın yüreğine merhamet koy, rahmetini esirgeme...Zira sen bilirsin çekilen çileyi yaşanan acıları.

Ya Kadir Ya Allah, Ya Rahman Ya Allah, Ya Rahim Ya Allah, Ya Kerim Ya Allah

AMİN AMİN AMİN...

latincesi:

"Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

mutluluk

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 17 Ağustos , 2010, 13:40:15

allah yardımcın olsun.. :love9: :love9: :love9:

SAĞOL CANIM BENİM

AŞKIMCIM SCS

✿گสЯเ_ќĮż✿

öncelikle herkese selam olsun.arkadaşım bende rahim filmine adetimin 5.ci gününde gitmiştim.seni korkutmak gibi olmasın arkadaşım ama sancı ilacı verdikten sonra başlıyo.çok sürmüyo.5 dk.ancak hissediyosun şiddetli ağrıyı.sonrasında geçiyo.ama o gün tüm gün boyunca hafif hafif karnında ağrı oluyo.yani bende öyle olmuştu.benim canım çok yandı.ölcem sandım.ama
ben kendimi çok kasmıştım.çvredeki arkadaşlar sağolsunlar ayılıp bayıldığını söylemişlerdi bana.bende o psikolojiyle yattım masaya.sana tavsiyem rahat ol.sonuçta herşey bebeklerimize kavuşmak için :icon_thumright: gitmeden 1 saat önce bir ağrı kesici al öyle git.bana dr.um öyle demişti.ve içmiştim.iyiki içmişim.yoksa dahada acı hissedecektim galiba. :dontknow: şimdiden geçmiş olsun canım allah yardımcın olsun :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

mutluluk

CANIM BENİM ÇOK SAĞOL YA.BANA DA DOKTORUM AFRANAKS VERDİ İÇİP ÖYLE GİDİCEM.

mutluluk

AŞKIMCIM SCS

mutluluk

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

AŞKIMCIM SCS