4444 SALATI TEFRİCİYE OKUMAYA BASLADIM BEBEĞİM OLSUN DİYE NİYET ETTİM.

Başlatan AŞKIMCIM SCS, 09 Temmuz , 2010, 11:11:12

« önceki - sonraki »

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 02 Eylül , 2010, 22:46:15
allah kabul etsin inş canım rabbim gönlün ne istiyorsa onu versin sana :amin: :amin: :amin:
amin canım allah razı olsun rabbim herkesin gönlüne göre versin

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 20 Eylül , 2010, 13:14:38
Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 20 Eylül , 2010, 13:12:21
kevser bittimi canım ben çok ihmal ettim yaaaa
canım bende ihmal ettim ya 2800 daha suan oruçluyum ramazanı uğurlama orucu tutuyorum 6gün
Allah kabul etsin canım az kalmış ben 2100 deyim bi iyileşsem hemen okuyacam inşallah tabi birazda ihmal

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 20 Eylül , 2010, 13:17:15
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 20 Eylül , 2010, 13:14:38
Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 20 Eylül , 2010, 13:12:21
kevser bittimi canım ben çok ihmal ettim yaaaa
canım bende ihmal ettim ya 2800 daha suan oruçluyum ramazanı uğurlama orucu tutuyorum 6gün
Allah kabul etsin canım az kalmış ben 2100 deyim bi iyileşsem hemen okuyacam inşallah tabi birazda ihmal
sağol canım allah razı olsun sevabından tüm müslümanlara nasip etsin :amin:

ilkcemre

bende eşim askerden dönsün die kendim okumuştum. allaha şükür kazasız belasız döndü. inşallah seninde dileğin gerçekleşir :D

SABIRTAŞI

KIZLAR BUGÜN BENDE BAŞLAYACAĞIM... OĞLUM DA BEBEKKEN HORMON DENGESİ DÜŞMÜŞTÜ BOZUKLUK OLDU VE ŞUAN İYİ AMA İLAÇ KULLANIYOR ÖMÜR BOYUDA KULLANACAK DEDİ DOKTORLAR... VE BENİM GÖZÜMÜ KORKUTTULAR BİRDAHA BEBEĞİNİZ OLURSA YİNE AYNI HASTALIK OLUR HATTA KIZ OLURSA DAHADA AĞIR OLUR DİYE...AMA BEN İNANMADIM TABİKİ GELECEĞİ ALLAHTAN BAŞKA KİMSE BİLEMEZ..AMA YİNEDE BİRDAHA BEBEĞİM OLURSA SAĞLIKLI SIHHATLİ DOĞSUN DİYE RABBİME DUA EDECEĞİM SALATI TEFRİCİYE İLE İNŞALLAH KABUL EDER YÜCE MEVLAM DUALARIMIZI...

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: ★★♥gül♥★★ - 23 Eylül , 2010, 10:09:19
bende eşim askerden dönsün die kendim okumuştum. allaha şükür kazasız belasız döndü. inşallah seninde dileğin gerçekleşir :D
CANIM İNŞ TATLIM KABUL OLUR

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 09 Temmuz , 2010, 12:47:02
Alıntı yapılan: ASEL'İM - 09 Temmuz , 2010, 11:36:30
ben bu tefriciyeye gercekten cok inanıyorum nezaman okuduysak bir niyet için kabul olmustur birde samimi yapılınca ve inanarak yapıldıgı için Allah kabul etsin insallah
aynen cnm sana katiliyorum  :icon_thumright: :icon_thumright:

Askimcim rabbim kabul etsin cnm  :amin:
SAGOL TATLIM İNŞ AMİNNNNNNNNN

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 23 Eylül , 2010, 10:19:16
KIZLAR BUGÜN BENDE BAŞLAYACAĞIM... OĞLUM DA BEBEKKEN HORMON DENGESİ DÜŞMÜŞTÜ BOZUKLUK OLDU VE ŞUAN İYİ AMA İLAÇ KULLANIYOR ÖMÜR BOYUDA KULLANACAK DEDİ DOKTORLAR... VE BENİM GÖZÜMÜ KORKUTTULAR BİRDAHA BEBEĞİNİZ OLURSA YİNE AYNI HASTALIK OLUR HATTA KIZ OLURSA DAHADA AĞIR OLUR DİYE...AMA BEN İNANMADIM TABİKİ GELECEĞİ ALLAHTAN BAŞKA KİMSE BİLEMEZ..AMA YİNEDE BİRDAHA BEBEĞİM OLURSA SAĞLIKLI SIHHATLİ DOĞSUN DİYE RABBİME DUA EDECEĞİM SALATI TEFRİCİYE İLE İNŞALLAH KABUL EDER YÜCE MEVLAM DUALARIMIZI...
İNŞ CANIM İİİ OLUR ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN AMİNNN

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: nurtaç - 11 Temmuz , 2010, 15:14:41
slm aşkımcım ben nurtaç canım bende senin gibi niyet etmiştim salatı tefriciyeye okudum çok iyi geldi vallahi tatlım şu anda 13 haftalık bebeğim inş.seninde duan kabul olur inan gerçekten kalben inan oluyo bebde bebişimi çok bekledim.....şu andada bırakmadım hala okuyorum bebeğimi sağlıkla kucağıma alabilmek için allah gönlüne göre versin canımmm  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: CANIM ALLAHIM İNŞ BANA VE HER İSTEYENEDE NASİP EDER ALLAHIM AMİNNNNNNNNNN

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

mutluluk

maşallah maşallah gültanesi iyi okumuşun valla.rabbim kabul etsin tatlım.bebek nasıl. :opucuk:

FeHi