bebek şampuani hangisini kullaniyorsunuz?

Başlatan *deniz"Güven"im*, 08 Temmuz , 2010, 01:27:53

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 08 Kasım , 2013, 11:33:15
Alıntı yapılan: ebru0101 - 08 Kasım , 2013, 11:28:15
Ben bebeğimin tüm gerekli malzemeleri için Biobaby markasını kullanıyorum. Doktorum önermişti ve memnunda kaldım. Eczanelerde satılıyor. Güzel ve kaliteli. Tavsiye ederim.

Pardon ama siz siteye biobaby markasının tanııtımı için mi üye oldunuz bütün iletilerde bu ürünün tanıtımını yapıyorsunuz ayrıca bu kadar iyi bir ürün olsa duyulurdu sizin duyurmanıza gerek kalmazdı bence :icon_scratch:

ben de   senin gibi düşünmüştüm hatta muhabbet sayfasına yazdım...

nelss

Şampuan ve diğer bakım ürünleri sebamed

cananyakut

Ben de sebamed kullanıyorum.En son geçen hafta http://www.minirome.com/-SEBAMED-Bebek-sampuani-150-ml-2-Adet_1197.html#0 bu siteden bu ürünü almıştım çok memnunum.Fiyatı da makul gelmişti.

zerrinplt

Canım annen dogru söylemiş önce döker saçlarını

nzngl11

Özelikle bebek kozmetik ve bakım ürünleri konusunda çok hassasım. valla ben tek marka olarak biobaby e güveniyorum. Oldukça etkili ve kullanımı pratik. güzel ürünleri var. ayrıca eczanelerde satılıyor olması ayrı bir güven verici unsuru. şampuanı ise tek kelime ile harika..

mandalinaportakal

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de mustelanin sampuanini kullaniyorum

makaron

Dalinin organik serisi cikmis onu almayi dusunuyorum.

birbuçukyıl

Mustelanın şampuanını aldım.Onu kullanmayı düşünüyorum Allah kısmet ederse.
Eşimin de benim de cildimiz aşırı hassas ve alerjik.Büyük ihtimalle oğlumuz da bize çekecek, o yüzden işimi şansa bırakmak istemedim. Bioderma ya da mustela alacaktım.Sonunda mustelaya karar verdim.

duygucuk

Bende mustelanın ürünlerinden aldım oğluşuma henüz kullanmadım.
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

buse1122

johnsons baby'de alkol yok ama nivea bence de daha iyi.