bebek şampuani hangisini kullaniyorsunuz?

Başlatan *deniz"Güven"im*, 08 Temmuz , 2010, 01:27:53

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben bübchen aldım snra kızım ısılık olmusdu her banyo yaptıkdan snra sıvılcelerı cosuyordu bende sampuandandır dıye snra dalıne gectım ama megersem sampuanla alakası yokmus...bübchen tavsıye ederım..

paçi&uşak=bebek

ben dalin kullanıyorum oğluşum 2 ay 8 günlük saçları dökülüyo normalmiş ilk saç dökülürmüş ama benim bebişimde kepek yapmaya başladı seba mede geçmeyi düşünüyorum yağını falan kullanıyorum şampuanıda iidir herhelde tavsiye edenler var

ilkcemre

sebamed iyiymiş. dr tavsiye ediyo. ama ben nivea aldım. doğumdan önce almıştım derdim ne anlamadım koca bi şişe. sanırım yaşına igrene kadar kullanırız. her gün banyo yapmasına rağmen hala yarısı duruyoooo

bu arada sebzeci geçiyo ve cemre uyuyo. sehbayı atacam kafasına camdan... bağırıyooo yaaaaaaaaaaa offf uyancak kzım zor uyutmuştummmm

AککORTįє

Alıntı yapılan: fudayl - 08 Temmuz , 2010, 11:43:37
bende jahnsıns baby alacaktım bir yerde içinde alkol olduğunu okudum almadım

nassı yani  ??? alkol mü varmış içinde

AککORTįє

08 Temmuz , 2010, 14:04:17 #19 Son düzenlenme: 10 Temmuz , 2010, 21:19:48 __iLkNu®__
ya bırak herkes birbirine totodan çıkanı atıyo  

bu kadar ünlü ve kaliteli bi marka nasıl böyle bir riske girer zannetmiyorum ama araştırıcam mutlaka

) SaMiRa (

bilmiyorum canım bende biryerde okumuştum

uludağ gazozda da çıkmıştı alkol

) SaMiRa (

*deniz"Güven"im*

şampuandan deilse hic deistirmem chicco da cok güzel alkol icermiyo oglusumun sacları cok güzel oluyor konakta yapmadı hic

ırmak184

мiŁenα.

Abi bebek şampuanında ne işi var alkolün bence karallama haber :suclu:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

мiŁenα.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben zeytin yağı sabununu çoks everim onla yıkayayım eymeni :ehi: :ehi: :ehi: