muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Selam kızlar nasılsınız  :opucuk:

Asya'yı uyutuyorum da bi bakiyim dedim. Artık hiç yazamaz oldum buraya. 2 dk bakiyim diyorum Asya anne bıyaaakkk onu diye bağırıyo bana  :k06: :k06: 

Okuyup çıkıyorum anca  :)

Ayy çok üzüldüm yaa Sevdeye  :sad1:  Nasıl korkmuştur, tamda doğum öncesi yazık ya  :sad1:

Yakalayamazlar mı acaba ?

♣ ђคtเςє ♣

oyy yerim onuu nasılda anlıyolar gezmeyi dışarıyı sıpalar yaa  :love9:

aynen ayşenurum valla son günleri zaten korkudan doğururdu bugüne  :sad1:

ya meleğim Rabbim tek tek çıkarsın aldıkları herşeyi inşallah  :sad1:

hg kızlar öznurm aybukm  :opucuk: inşallah yakalanır yaa polisler falan evdeydi  :sad1:

kelebegimm

oluyorum melegim ama nerdeyse bir hafta onceden lekelenme basliyooooo cok zor sokuluyorum yoksa ben dogumdan sonra her ay oldummm

]

°•.ℓανιηуα.•°

gülçinim özel bişi yapmıyoz kız ,sadece her gün kitap okuyoz. bi de sanki büyük adammış gibi konuşuyoz hep. babası da konuşkandır bi saniye susmaz,sürekli oynarlar. ne biliyim,babası da çok erken konuşmuş.

bak asya eğer öyle bıdı bıdı bişiler diyosa yakındır dilinin çözülmesi. o da kıcı olarak konuşur  :icon_thumright: çünkü sarper de öyleydi. sürekli durmaksızın bişiler söylenirdi. bebekliğinde de agu mugu aauuuu uuuu hiç susmazdı. :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

meleğim efe aynı yine kuduruk efe biraz daha dillik düdk oldu nerdeyse herşeyi anlatıyor bize  :k06: :nazar:

haticem ben de özledim valla sevdeye hırsızmı girmiş bişey varmı peki yaa telefonumdan numaralarım gitti bozul telefon kimsenin nosu kalmadı bana mesaj çeksene haticem bi sevdenin nosunu yollasan ben aramıyorum diyorum kimse aramıyor zaten  :y25: nükü aradı bir kere okadar telefon numaram olanlara duyrulur  :ehi: :ehi: :ehi: nüküyü aramam lazım işten çıkınca burda konuşulmuyor oyle işte yeni gelenler öptüm sizleri  :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

aybükem  :opucuk: öznurum hoşgeldiniz  :flowers: :flowers:

ayşenur bitki çayları denedinmi kuzum  :dontknow:

söktürür onlar  :icon_thumright:

<<AyBüKe>>

Hatcem bu arada beni de ekleyiverin anacım şu whatsappa  :k06: :k06: 

muhribe

eltişim ben de arıyom ya seni  :y25: :y25: :y25: :y25:

<<AyBüKe>>

Hoşbuldum Meleğim  :opucuk:  Efe paşam nasıl , resimlerini görüyorum face den tam ballı lokma olmuş maşallah sübhanallah  :nazar:

melek100lü

nagişim yerim ben o dilli düdüğü  :opucuk: :nazar:

nüküyü bende aramak istiyorumda kahretsin yine işsiz benim herif offff  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

artık delirmek üzereyim  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ararsan çoooook selamımı söyle öpüyorum onu kocaman

kontürsüzlükden arayamıyorum kimseyi  :-[ :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

°•.ℓανιηуα.•°

nagişim şimdi çağrı atıyorum sana. 506 lı no  :ehi:

...ŞehzadEfe...

ARAMIYON ELTİŞİM SENİNLE DE EN SON HATİCELER GELDİGİNDE KONUŞTUK BEN ARAYAMIYOM BOYLE İSTEMEYEDE UTANDIM Bİ ARA MESAJ ATSANIZ

muhribe

...ŞehzadEfe...

:opucuk: Kaydettim öznurumm  :opucuk: :opucuk:

...ŞehzadEfe...

eltişim hadi gelin istanbula söz sana çay ısmarlıcam hemde moda ya götürücem kadıköye