muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

Aşkk

hb fatoşum  :opucuk:
Allah yardımcın olsun canım  :amin:

@Melek Yüzlüm@

sağoll canım

betüşüm oh sefanız olsun bende avmye götürücem o toplar varya küçük küçük kıı onun içine atıcam totosunun üstünde oynasın dursun yürüsün bizde diğerlerinin tadına bakarıkk :muzz: :muzz: :muzz:

ayy

slmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kuzum bol şansssss :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

@Melek Yüzlüm@

sağol canım yeter bu akşamlık kafa çatladııı

siz ne yapıyonuzz bakemmm :flowers:

Balböceği

Özlem çok sevindim yaaaa  :muzz: :muzz: inşallah seçilirsin canım  :amin:

tweety0555

kızlar ınsaallh ıyı dıleklerınız ıcın sagolun :flowers: :flowers: :flowers:

Balböceği

:opucuk:

Niye kimse yok ya  :dontknow:

Aşkk

Selam kizlar :flowers:
Aysem gel seni ruyamda gordum :love9: :love9:

ayy

yakaldım ceyim seniii :love9: :love9: :love9: :opucuk:
hayır olsun kuşum anlatsana :opucuk:

ayy

Aşkk

Heee ya sukur kavusturana  :muzz: :love9: :love9:
Catladim soleyemicem die evde temizlik var anca simdi girebiliom telden giriom idare et
hamile oldugunu gordum canim.benim  :muzz:  :amin:
gobegini seviyodun.ama cokta mutlu degildin ben senden mutluydum :ehi:
Biraz daha buyusun oyle sevinirim.daha erken diyordun kendini kaptirmak istemiyodun
Ruuya kisa ve oz :k06: yatmadan once dua okudum ya burda size.acaba bilunc altimi dedim
Yada okudugumuz dualarin h urmetine guzel haberlerini alicaz kuzum ins :amin:
seni goruyorum ya bide aklimdan makaron adli arkadas gecti onu hatirliyorum
Hayir olsun ins

Aşkk

Telden bole aysem kirk saatte yazabildim :cildir:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
KUŞUMM HAMİŞLERR GÖRÜRMÜŞŞ KIZZZ YOKSAM YAKLAŞTIMI BENİM EŞŞOLEŞŞEKKK :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
YOK YOK ASLIMIDA GÖRDÜYSEN TAMAMDIRR..ŞİMDİ ODA SIKINTILI YAA ACABA BEKLEMEDEN ODA YENİDEN HAMİŞMİ KALACAKKKK :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

benim ilk gebeliğimdede çok sevdiğim bir arkadaşım rüyasında görmüştü oğlun oluyordu demiştiii :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :muzz: :muzz: :muzz:
ayy bende öylee bekliyorum yalan değil valla biri beni rüyasında görsee sevincemm diyeeee :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ayy

bu ay ayaklarıda havaya diktik amaaaa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hatta eşime dedikmi 10 dkk sonra bana dee ayakları indirim oda tmm dedii eşşek kafa uyuya kalmışş anaa bende uyuyaa kalmışımm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
gözlerimi bi açtımm ayaklar tepede yarım saat geçmişşşşş üstündennn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ceyimm haziran yaklaştı yaa kuzum bizde tüp yapcazz yaaa belkimm ondan görmüşsündürrr :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: