muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

Balböceği

2 yaş sendromuna falan mı girdi ama erken daha  :icon_scratch:

Dün benim ki ne yaptı, yürüyüşe çıktım bide tel geldi misafir geliyor hazırlık yaptım 1 saat içinde misafir geldi
Demezler mi görümcemin oraya gideceklermiş sinirlerim tepeme geldim ulan baştan desenize en azından yürüyüşümü yapardım  :cildir:

Neyse oraya gittik hep beraber orda çocuk vardı bizimkinden büyük

Vurmuş çenesine bide geldi anne şu şu çal ona  :ehi: dedim yapma akıllım bir daha  :'(

Neyse onlar giderken benim oğlanda yumruğu vurdu çocuk koltuğa düştü  :-ooo anında kaçtı ordan  :toothy10: :ehi: :ehi:

Valide diyor ki aferin oğlum erdirme kendini  :-ooo  :-ooo bize böyle bi gece yaşattı dedim oğlum sakın vurma kimseye anlarsa tabi  ???

muhribe

yiğit dışarda huzursuzlanırsa oğlum bak hav hav pisi falan diyip ilgisini çekiyorum
etrafı incelerken sakinleşiyor

eda boşver ezdirmesin kendini
tamam dövmesi hoş değil de vurana da bakmasınlar  :k06:

Balböceği

Niye huysuzlanıyor ki  :dontknow: Asya da mı öyle yoksa  :dontknow:

muhribe

mesela parka gittiysek geri dönmek istemiyor parkta kalmak istiyor  :k06:
kuşları gösteriyorum varsa kedi köpek gösteriyorum
ilgisini başka yere çekince unutuyor sakinleşiyor

@Melek Yüzlüm@

SELAM
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
BİZDE PARKA GİTTİK KUZUM SSAMIŞ YAA DİĞERLERİNDE SU VARDI BAKIYODU ÖLE EVE GETİRDİM CAMIN ÖNÜNE SU KOYMAK AKLIMA GELMEMİŞŞŞ :binkybaby:

Balböceği

Hmmm öyle  :k06: anladım  :opucuk:

Bende saba çıkardım etrafı gezdik parkı kapatmışlar yapı var taş topladık biraz kediye bağırdı biraz köpeğe sonra geldik  :k06:

@Melek Yüzlüm@

EMİYO UYUCAK ŞİMDİİ :aferin: :aferin:

Aşkk

ben geldim :muzz: :muzz:
herkes bebesini alıp parka gitmiş ne güzel  :aferin:
ayşem bende seni kaçırmışım  :sad1:
çok sıcakmış yaaa  :k06: yorulsam da yürüyüş iyi geldi  :occasion14: :occasion14:
sabahtan beri baldırlarım ağrıyo  :sad1:

tweety0555

merhaba sızlerı bayagadır ıhmal edıyorum ..cunkı mınık beyımız el koydu oynun ıcın sımdı beylere tablet aldıkta kurtardım ...sızler ne yapıyorsunuz...

@Melek Yüzlüm@

uyudu kuzum h ceylanım artık hamişliğin yarısına gelmişin agırlaşıyorsun azcık dinlen canım göbüş çıktımı bakimm :binkybaby: :binkybaby: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

hg özlemcim  :flowers: :flowers: yeni resim göndermedin bize  :k06:
hb fatoşum  :flowers: :flowers: :flowers:
evet fatoşum ne çabuk  4 aylık oldu yaa  :nazar: :nazar: çıktı çıkmazmı  :k06: :k06:
rabiş nasıl iyimi  :binkybaby: :binkybaby:

laracroftt

asya evden cıktıgımızda arabasına bınerken de aglıyor

Bı yere gıdıp ınıp tekrar bınerken de bagırıyor

Ama nasıl bagırmak  avaz avaz :-ooo

Sonra gezerken susuyor :dontknow:

@Melek Yüzlüm@

rabişte öle canım ya binerken aglıyo sonra da gezerken susuyo halk otobüsündeyiz araba duruyo aglıyo araba ilerlerken susuyo duraklarda bagırıyo sonra mecbur çıkartıp kucagıma alıyorum e bide agırlar kol kalmıyor tabii

rabiş uyuyo iyi maşallahh canım bizde 10 aylık olduk ne ara olduk bilmiyorum  :nazar: :nazar:

laracroftt

su araba meselesı cok canımı sıkıor
Dısardayken de yapıor sankı bı yerıne bısey yapmısım gıbı rezıl edıo benı :y25:
Alısamadı gıttı napıcam ben ya :y25:

@Melek Yüzlüm@

canını sıkma gülçinim rezil olmassın herkezin çocugu vardır olmasada görüyodur çock bu aglar yani bişi yapmasan da sıkma canını :sad1: