27 Nisan , 2024, 20:15:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

ayy

bida olmasınn ayşeeee :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
balımyaa dedim ya bikez peçeteye geldi o akıntı sonra gelmedi.yumurtladım ama genede degerlendircem tabiii :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
kaşıntı sıfır kuzum :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ben günlüğü adece yolculukta kullanırım parfümsüz senede 2 defa yani....normalde hep don degiştirrimmm :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Kız geçen benimde kasıklarım ağrıdı ama daha yumurtlamaya çok vardı şimdi yumurtladım mı ben  :ehi: :ehi:

Aman ya en iyisi don değiştirmek  :ehi: :ehi: iyi ediyordum teyzem  :ehi:

ayşecik85

testte 3 gündür tek çizgi çıkıyor ama bugün değerlendiririz galiba  :suclu: :suclu:

Balböceği

Aşkk

Balböceği

Aha bende çıkıyorum oğlan yoksa uyumuyor ikinci kocam  :ehi:

ayşecik85

kaçıyom valla ben  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

öpüldünüz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

kız olabilir ama üşütmedende öle oluyoorrrrrr balımmm :dontknow: :dontknow: :dontknow:
hadii gidin yarınn görüşürüz  :wave: :wave: :wave:

ceyimm annem hg geldin bebemm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:yaa niçin gec geldin kuzummmm :caca: :caca: :caca:
kocam yarım saattir yanına cagrıyoorrrr dövecek benii az kaldııı :k06: :k06: :k06: :k06:

yanına sokulmam gerekkk :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: ütü yapcazzzz :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ayy

paşamın annesi niçin yazmıyorsun  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers:

ayy

formun güzeli yazmıyonn yaaaa :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Aşkk

anca geldim ayşem  :sad1: hadi git bekletme kocanı gördüm seni çıkarım bende  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

ceyyyy laa okadardaa sevdimm seniii hala yazmıyooonnn :caca: :caca: :caca: :caca:
be gidiyomm laaaa heriff pc yii kafama çalacak şimdiiiii :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :ehi: :ehi: :ehi:
kuşumm ben çıkıyommm seni seviyommm iiyi gecelerrrr paşama da kendinede ii bakkk :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :wave: :wave: :wave:

ayy

ceyimmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:
yarın daha erken gel tammaıı :opucuk: :opucuk: :opucuk:
hadi kaçtımm annem ii gecelerrr kuşummm :love9: :love9: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

Aşkk

tamam kuzum iyi geceler iyi bak kendine  :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

bhrssyy