muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Simdi diceniz bunda ne var aman telden yaziyom anlatılıyor
O teli benim elimde görünce silcem o oyununu soyle böyle
Onceden böyle bu kadar deildi birbirimize cok guzel vakit ayirirdik
Bu ara iyice sapitti bise gelince yorgun uykusu oluyo ama onlarla plan yapmaya gelince goeei pArliyo
Ya da bizle yapacagı şeyi hemen yapio güya benim gönlümü yapio hadi hemen onlarla plan bildirdi artık
Benim kimsem yokki burda hep efeyide alıp cikamamki onada ihtiyacımız var
Artık 10 saat calisiyo yoruluyorum die 8 de giriyoz yataga o hemen uyuyo ben kaliyom öyleceeee amann
Aman ne yapsam düzelmiyor anlican bu aralar uzuyo beni sabah hersey dedim soğudum senden die bakalım nolacak :y25: hoş peşimde dolaniyo hala bise olmamis gibi

]

~ERVA~

Ayşenur cnm sıkma canını güzel bir dille söyle rahatsız olduğunu olmaz mı
Yada sende yap birgun anladın o da nasım olduğunu

kelebegimm

Yapıyorum kızlar anlamiyo oyun indirdim çiftlik oyunu hep elimde tel mesele hemen oda alıo o ole takiliyo ben bole sona giriyoz yataga uyu Yada isde neyse o is olur hadi uyu
Ya da kendi teliyle ısı bitti ya bırak tali e bana kizion sen yapıon felan filan
Guzel dillere kac kez konusdum anlamiyoooo bu gece yine konuscam bakım ya hastayım zaten efe bi yandan bi yandan ev bi yandn kyinlarim klio isim hic bitmiyo hepsi Buyuk bi yardım eden yok bunaldım ya

]

♣ ђคtเςє ♣

düzelir ayşenurum düzelir ama senide anlasın kimsen yok zaten bide o ihmal edince iyce yanlız kalıyosun kıyamam sana ya  :sad1:  :sad1:
bnmkide bu ara bnmle ilgilenmiyo zaman geçirmiyo  :sad1: abisiyle babası yok bu aralar bütün iş buna yüklendi sabah 9da evden çıkıyo akşam 10dan sonra geliyo  :sad1: ve izin günü yok bugn bile gitti  :sad1: bnde çok daralıyorum ama hiç değilse annemler burda  :sad1:

♣ ђคtเςє ♣

kayınların neden sende kalıyo onun anlamadım  :caca:

kelebegimm

Aynen hatcem düzelmek insallah herkes bizim evliliğimize imreniyo burda cok yakışıyorsunuz cok tatlısınız mutlusunda die öyleyiz gercekdende ama isde arada oluyo böyle napalim nazar değdi heralde
İsde senin kafanı dagitabilecek bişeylerin var en azından benim oda yok kimsem yokki hep yabancı yani hadi tanımadığım turk bari olsa ortam kurayım  :y25:
Aman neyse sizide daraltmayim ama ben biraz rahatladım iyi du :)

]

kelebegimm

Umredeya bizimkiler ondan iki haftalığına bir hafta bitti bisey deil o da isde bana yükleri yok ama dağıniklar biraz ben hasta oluncada isde :)

]

Balböceği

Ben geldim  :wave:

Kociş yarın istanbula uçuyor anasını getirecek  :ehi: 2 günlüğüne  :k06:

En azından kafa dağıtır  :hello2:

Hanımına ciciler altınlar alır  :toothy10: :ehi:

kelebegimm

Ciciler altınlar alırda yanında getirdiği ne olacak :honk: :honk:

]

Balböceği

Ben saymıyorum onu defter sildim  :ehi: :ehi: :ehi:

♣ ђคtเςє ♣

ne daraltması ayşenurum şurda birbirimize anlatıp rahatlıyoruz  :sad1: gözü olanın gözü çıksın inşallah nazar değiyo tabi  :sad1:

edam hg  :opucuk: hadi gözünaydın geliyo demek seninki  :ehi:

kelebegimm

Oda iyiymis Edos ins oda seni silmisdir :ehi: :ehi:

]

Balböceği

Geliyor geliyor  :ehi: :ehi:

Kız Ayşenur tabi nazar değer onun içn dikkat edeceksin bahsetme ne kendin den ne eşinden nede evinden

Allah korusun daha beterleri var

Balböceği

Oğlanı uyutuyorum anam yatınca illa çıkacak çorap
:ehi:

Hiç umrumda değil valla hayat güzel kimse için üzülmeye değmez  :love7:

tweety0555

ben geldddııııııımmmmmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: bugun ben bu forumdan bırıyle tanıstım ....cocuklarının dgunu vardı tanısmak kısmet oldu ıyı oldu...ayse (eymen ve sahranın annesı) ıle..

sızler neler yaptınız banyo yaptım mayıstım vallah