11 Mayıs , 2024, 22:16:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

sınava giricem şimdi de girmeden size bakim dedim  :k06:

ayy

ne sınavı laa bu satte :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

@Melek Yüzlüm@

benim üninin kıa sınavları oluyo belli süreler içinde canım istedigin vakit yapıyorsunnn

ayy

bişey anlamadımm laaaa sen ne okuyon hacıı ben neler kaçırdımm laaaa :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

๑ஐtek tabancaஐ๑

h.b.fatmam sende h.g.  :flowers:
kızlar kudurdu biraz normale dönseler bari  :amin:

ayy

inşallah kuzun düzelir annesi sabrlı  ol bizlerde kim bilir neler ettik hele biz 4 taneydik 2 şer 3er yaş aralıklarıyla :y25: :y25: :y25:

♣ ђคtเςє ♣

@Melek Yüzlüm@

inş canım  :amin: zormuş ama kuzum için daha zor hem kulak hem diş agrısı kaç geceelr ateşli idi hepsi bir anda oda bende mahvolduk ama düzeliyoruz şükür

la ben üni okuyorum uzaktan eğitim gidiş geliş yapmıyorum ama sadece final sınavlarına ve staja üniye gidiyorum onun haricinde internetten okuyorum hafta hafta ders yayınlanıyor orda arada sınav oluyoruz işte canım sakarya üni uzaktan eğitim bilgi yönetimi okuyorumm

ayy

♣ ђคtเςє ♣

hb  ayşem  :opucuk:

allah zihin açıklığı versin fatoşumm  :opucuk:

ayy

anaa sakarya ünv ninde açık öğretim gibi bölümleri var demekki. :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: aferin sana kuzum oku adam ol benim gibi eşek olma :ehi: :ehi: :ehi:
ne bölüm okuyon kuzum :dontknow: :dontknow: :opucuk: :opucuk:

๑ஐtek tabancaஐ๑

@Melek Yüzlüm@

hg hatcem sağol kuzum

şimcik sınava giriyom hadi dönerim birazdan size ben bilgi yönetimi uzaktan eğitim okuyorum lisede bilgisayar okudum onun devamını getirdim

ayşem sen ne okudun  :opucuk:

ayy

Allah zihin açıklığı versin başarılar kuzum :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bende tarih öğretmeniyimm kuzum :opucuk: :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

girdim bir tane bitti  :amin: dua edin ben bu sene bitireyim kızlar ya

ayşem sen ögretmen misin nie çalışmıyon kuzum kpss yüzünden mii  :dontknow: