muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

muhribe

Gelcem kizlar daha sonra  :sad1:

almila__

ben bi soruyum ark. haftasonu araştırırlar onlar da kendı ar. sorarlar cevap gelince hbr verırım :opucuk: :opucuk:
sıkma canını daha artık esının savuncak bısıde kalmamıs sole sende çocugu ac bırakmış dıye

sen o kdar gonlunu alıyım dıye kendı kendıe ugras k.valıdenın yaptığına bak :caca:

almila__

Balböceği

Ben geldim, pasta yapıyorum çocuklara  :k06:

Ceyloş iyi çıkmanıza sevindim canım, ay Betül bişey diyemiyorum valla  :sad1: sabr sabr  :cildir:

Aşkk

sağol edoşum  :opucuk:  :love9:
çocuklara derken  :icon_scratch:

Balböceği

Biri küçük biri büyük  :ehi: anladın  :ehi:

Herifime kız  :ehi:

๑ஐtek tabancaஐ๑

slm ben geldimmmmmm   :wave: :wave: :wave: :love9: :love9: :love9: :love9:

burcum

noldu betülüme ya :dontknow: komşu geldi anlayamadım :sad1:
elifim nasılsın canım gittin mi dr a :opucuk:
koca dışarıda bugün derini de erkenden uyutucam hiç halim yok komşum plan yapalım dedi eltimler aradı hiç halim yok evde oturucam çene çalıcam özledimmmm sizi
betülüm müsait olursan çaldır arayayım :opucuk:
anaaaaaaaaaaaaaaaa kız emine sen buralara gelirmiydin :caca: küsüm sana aha diyim :cildir: :sad1: :y25:

๑ஐtek tabancaஐ๑

arada uğruyorum işte nüküm  :-\
kız beni öldürecek valla uyumaya vaktim yok pc başına oturunca bi yerlerini yırtıyo şimdi kucağımda itiş kakış yazıyom  :'(
nasılsınız iyimisiniz konuşmuyon bari buna cevap ver  :opucuk:

burcum

deli seni özlediğimden öyle dedim :opucuk: :love9: ah bu kızlar hep böyle cadı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: biz iyiyiz canım siz nasılsınız :dontknow:

ayy

kızlar teyzeniz özür diliyor :flowers: :flowers: :flowers:
kocişim geldi hemen kapadım formu  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
betüşüm canım bende çok sinirlendim aç kalırmı çocuk yaaa  iyi düşünmüşsün bul bakıcı kuzum :opucuk: :opucuk:
nüküm emoş balım :opucuk: :opucuk:

๑ஐtek tabancaஐ๑

iyi diyelim iyi olalım nüküm melek gibi kızım kudurdu resmen ne gece yatıyo ne gündüz duruyo dişlerini patlattı allerjisi çıktı kabızlık sorunuydu derken canavara dönüştü  :y25:
çok yıpratıyo beni 1 aydır daha gözüme uyku girmedi geçen bayılmışım keşke hiç ayılmasaydımda bikaç gün yatsaydım diyorum eşime resmen bittim  :cildir:
her zaman aklımdasınız arasıra girip bakıyorum ama yazamıyorum  :-\
ayşe teyzem  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9:

๑ஐtek tabancaஐ๑

aaaaaaaa atlamışım betüşüm o nasıl babaanne kız Allahım hidayet etsin sen bencede bi bakıcı bul en azından canını sıkarsa söylersin bu hanıma bişey deyince bide surat yapar huzurun kaçar ne biçim insanlar var yaaa    :cildir: :cildir: :cildir:

@Melek Yüzlüm@

eminem hg nasılsın canım benimkide aynı oldu ya şimdi hiç durmuyo hastalıktan sonraaa kulak iltihabı oldu diş serüveni falan hepsi bir arada

betüş nasıl çocujk aç kalmışş  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: ay çok sinilendimm şimdiii

nüküm nasılsın :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ayşem nasılsın :flowers: :flowers:

ayy

fatmam hg kuşum napak iyiyk işte :flowers: :flowers: :flowers:
yaşıyoruz halen :icon_scratch: :icon_scratch: :k06: :k06:
sen nasılsın :love9: :love9: