muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

ayy

fundacımm kafandan at canım biliyorsun bunlar hem regl hem hamişlik belirtileri.stres yaparsan bebşin tutunmasını güçleştirirsinnn :caca: :caca:

şipşip

valla canım kafam cok karısıkk

ayy

yakışıklımm laaaaa  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

fundacımm bak bendede iktane test var evdee ama denemiyorumm hiçç içimden gelmiyooooo :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

mavişim80

ben geldim cok zor yollar astımda geldim anam bu analık nekadar zormuss
:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ayy

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
aboooooooooooo kim gelmişşş kızzzzzzz :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
özledikk senii tazee anneeeeemizzzz :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
nasılsınn kuzummm kuzunn nasılll büyüdümüüü kimeee benziyorrrr :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

mavişim80

iyiğiz cnm n olsun ya büyüyoruz minik minik adımlarla
kime benzediğini henuz cözmüş değiliz
banda babsınada benziyor
sütümüz yetmiyor.  :crybaby2: :crybaby2:
o bakımdan mama takviyesi yapıyoruz
cok problemler yasadık geleceği varsada sütümün bu saatten sonra gelmez
lohusalık sendromu geciriyorum
kopma noktasına kadar geldik
allah büyük gecip gidiyorum
sizede bol bol dua ediyorum
hep aklımdasınızz.
sen nasılsın kızlarda iyidir herhall
soranlara benden cok slm söyle emi
bebem gecesini gündüzünü karıstırdı o bakımdan biraz zor oluyo
benim ggelinde (k.valide oluyor bu sahıs   :ehi:) pek gelip işin ucundan tutmadıgından yalnızım
neyse cok ağladım kuzum :icon_scratch: :k06: :ehi: :ehi: :ehi: :laughing7: :toothy10:

ayy

oyy kıyamam yaa nedirr bu kv lerinn gelinlere çektirdiklerii yaaaa :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
kuzum bu sendromu yaşayan bisürü kadın varr gelip gecici bitanemm hem bebişin yanında olsundaa herşey yoluna girer rabbim sizi hiç ayırmasın inşalahhh :amin: :amin: :amin: :amin:
gece ile gündüzü ayıramıyorsa gece ışıkları yanık bırakma kuzum eger öyle durmuyorsada çok hafif bi gece lambası kullan.uykusu düzene girer böylece.
üzülme kuzumm bi damlada olsa vitaminin gidyordur iyi geliyordur meleğine.bunu düşünüp stres olma bideeee :opucuk: :opucuk: :opucuk:
benmde dularımm hep seninle ve yavruna kuzummm :amin: :amin: :amin:
Allah razı olsun hiç eksik etmedin dualrını bizdenn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
kv yide mıcına bile takma ne hal varsa görsün ezdire kendiniii bakmazsa bakmasınnn :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
tmm söylerim slmını zaten onlar gelincede okur kuzum yazdıklarınıııı :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Betül, Ayşe ve Gülçin Allah razı olsun kızlar  :amin:

Yorgunum ayakta zor dürüyorum kafam duman  :'( tekrar alışamamaktan korktum yokluğuna alıştım ama tekrar zor geldi bana  :'( inşallah Buda geçecek  :amin:

Bende sizi seviyorum  :love9:

Ayşem hayırdır inşallah   :amin: neye delalet ediyor merak ettim  :ehi: :ehi:

ayy

HG KUZUM :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sendende ALLAH RAZI olsun kuzmmm :amin: :amin: :love9: :love9: :love9:

ay bilmiyommkiiii edaaaa iştee geldii rüyamaaa :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Özlem Allah sabr versin  :amin:

Bende yaşadım gayet iyi biliyorum ben tek göğüslerine ancak 4 ay idare ettim  :sad1:

Sonra mamaya geçtik, benim içinde dua et  :amin: :amin:

ayy

acaba sıkıntılıydın yaa ondanmı girdin kızz hayır olsunn kuzumm hayra çıksınn inşallahhh :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavişim80

takmıyorum canım
cok büyük kavgalar yaptık
kopsun dedim en sonunda
ama olmadı
bidaha yapmasını kudurmasıını bekliyorum ki bidahada olmaz
ama huzurum kalmadı
bidaha yaparsa yandıki ne yandı
bu sefer ailem giricek devreye
yeter catlamıcam artık
neyse kuzu asağol cnım benimde dualrım sizlerle giremiyrum die unuttu sanmayın sakın asla unutmam
bu yolları acısıyla tatlısıyla s,zlerle brlikte astık bugunlere geldk.
melekle görüsüyoruz bol bol
numaranı at özelden canım yada ben atayım  grş
melekten alıyorum haberlerinizi neys ebenimki gıcırdıyo grş öptm buralardaym şmdilik

sarı yazmalım sen kimsin nickler değişmiş yine allahım allahım sizlerin hızına yetişemiyrum.

Balböceği

Sanırım, bende öyle yazacaktım  :sad1:

Keşke tr'de olsaydım  :sad1: insan kendini çokkkkk yalnız hissediyor  :sad1:

Balböceği

Özlem ben eda, boşver olmasaydı ama iyi olmuş

Bende en sonunda öyle bi kavga ettim sonra şükür iyi gitti herşey  ;D

Balböceği

Bende çıkıyorum kızlar görümceye başsağlıgına gideceğiz anca üstümü giym bari  :'(