muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

laracroftt

saolsun betusum a.s :opucuk:

Ceylanımm moral yerlerde yıne sende yaa...uzuluorum valla. Bıde gıcıksın ya kadın nefes alsa batar sana sımdı,kendı evınde mısafır gıbısın evı ele gecırdı dımı :sad1:

Ama gıdecek bugun gıtmese yarın elbet gıdecek. Betusun dedıklerının aynını bende dedım dun. Torun sevmeye gelcekler kalcaklar daha buna alıstır kendını. Boyle sıkarsan kendını kendıne yaparsın bebegıde uzuyosun farkında degılsın.

Kaynanasıyla yasayanlar ne yapsın betus gıbı? Bııraz rahatlamaya calıs o ev senın,hanımı sensın,bunu kımse degıstıremez...

HASRET!M S@N@

slm kızlar nasılsınız artık pcden girebiliyorum nete aranıza daha  cok katılacagım inş nasılsınız

nazo-58

slm hatunlar nasılsınız bakalım ne var ne yok

laracroftt

cananım hg
Gelmıssın ama yetısemedım yaa
Tam yemek saatı suan sanırım kımseler yok

laracroftt

hg nazancım ıdare edıoruz hastalıktan cıktık toparlanmaya calısıoruz. Sen nasılsın?

nazo-58

hg canım sende.mınıkler nasıl... Hb canım napim hastalıkla ugrasıyorum minik nasıl oldu..

muhribe

Profiterol yapiyorum   ::)

laracroftt

daha ıyı cnm ama zayıfladı tabı ıstahı az toparlamaya calısıorum

muhribe

Benimki kuzu gibi olmus  :aferin:
meletirim bi guzel  :ehi:

nazo-58

daha da iyi olur inşallah canım.    kım kuzu gıbı oldu bacum:)

laracroftt

oohh oohh cok sevındım betusum :k06:
moralın duzelmıs bıraz

Canım cektı haa ::)  profıterol haa :k06:

muhribe

Gel beraber yiyek bacim  :opucuk:
he kurt olasi geliyor bazen yiyor enseye saplagi  :ehi:
keyfim sukur iste.. darlan darlan kimin umrunda sanki  :-\

Balböceği

burcum

Pistttttttt ben geldim
Biri yukluk mu dedi :ehi:
Bende patatesli kiymali borek ve biskuvili pasta yaptim derin uyudu sukur huzurrr ey huzurrr cok yorgunum babamlar yarin gidiyor
Ceylanim cok takma kafana dedigin gibi gir odana al cerezini meyva suyunu bak keyfine tavrinizi koyun anlasinlar

♣ ђคtเςє ♣

bende geldimm  :hello:
sabahtan beri canım çıktı yeni oturdum popomun üstüne, evde el deymedik uer kalmadı perdeleri hep indirdim camlar silindi perdeler yıkandı ütülendi halılar kalktı herşey sıfırdan temizlenp düzeltildi offf off  :cildir:

allahtan annem yardım etti yoksa ben şimdiye bitmiştim  :cildir:

nükümm  :opucuk: banada yollasana o yaptıklarından çok acıktımm  :hungry: