muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

laracroftt

laracroftt

kımse gelmese kaynanam gorumcem gelıo hacı yetmez mı :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Onlardan ala fesat mı var :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Aşkk

yani bak illa fitne fesat biri varmış  :cildir: :cildir:
nüküm nie öle imalı dedin şu mutfak olayını ben anlamadım  :icon_scratch:

laracroftt

sevde bugun hıc gelmedı yaaa  ???

laracroftt

anaaamm herkes toz oldu :-ooo

Insan bı ıyı geceler der :caca:

Tukkanı kapıyım barı,hadı ıyı geceleeerrr :wave:

çıtır anne

geldim gulcinim  :opucuk:
ama gec kalmisim siz vedalasmissiniz tukkani kapiyosunuz  :k06:
nese artikin yarin gece ins iyi geceler canlar  :opucuk:

mavişim80

tey tey bende gelmiştim tüymüşsüünüz tükkan kapalııı
close close by by

ayy

bende geldim azcıkkk :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kız sen geziyon burda doğurmadınmııı :k06: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

çıtırım sen daha uymadınmı hamiş hamişşş :director: :director: :director: :director:

hakime umarım bunu okursun:bende tükkana takıldıgım ilk zamanlar yetişemiyordum canavar gibi kızlar maşallah çok hizlı yazıyorlardı bende kaynıyordum arada :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:sonra yetişebildim hızlarınaaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

çıtır anne

bende ilk zamanlar yetisebiliyodum bu hatunlara
artik yetisemez oldum  :k06: :k06:

ayy

yokk yavv ilk zamanlar öle gec kalıyordum ki msj yazana kadar 2 sayfa ilerliyorlardı bende görünmez gibi bakalıyordummm. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:şimdi hızlandım netim el verdiği sürece 2 gündür net ayıp ediyor çünkü bana :violent1: :violent1: :violent1:

mavişim80

yok kız doğurmadım henuz beklemedeyim merdiven inip cıkıyorum
yürüyorum sırtımı ovduruyorum
sıcak su banyosu baya bi işleniyorum ama yuk yuk yuk

ayy

kız yorma demedimmi sana kendiniii :caca: :caca: :caca: :caca:
sabırsızlıkla kuzuna kavuşmanı ve doğururkende beni unutmamanı diliyor ve bekliyorummm :amin: :amin: :amin: :amin: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ya kızlar bişe dicem gülün bizeeee ama önce ben güleyimmm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kocişin pc si yok bu benm...kavga ediyoruz o poker oynucam diyor ben form diyorum.....artık süreyle takılıyoruz  yarım saat o yarımm saat ben :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ve benim sürem bittiiiii :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :sad1: :sad1: :sad1: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

tabi gün içinde benimmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

ayyy kafama dikildik birazda o takılcak sonra ütüye gitceemmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

edaaa uykuda kulaklarınn çınlasınnn benii duyyyy ütü diyorummm bakkkkk :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

iyi geceler canlarımmm bu arada doğurursan dualrım senle canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:seninde benle olsun bak o an :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

komacan öpüldünüz  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ayy

tükkanı kapatmayı unutmayın ve anahtarı aynı yere koyun sabah kızlar kapıda kalmasınnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

HASRET!M S@N@

kızlar kimse var mı ben çok kötüyüm akşam kızımin nefesi kesildi kollarim da mosmor oldu çocuğum babası ağlatinca rahat etti hastaneye aldılar tedbir amaçlı ne olur dua edin hasta da oldum kuran okuyamıyorum çok kötüyüm çok gözümün önümden gitmiyor böyle evden gitmesi daha zormuş eşyalarına bakıp ağlıyorum öyle herkes uyudu benı uyku tutmuyor