muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

burcum

ah canım bak derin hasta olmasaydı bu cuma günübirliğine gelirdik koca cuma günü sabahtan istanbula gidiyor gece dönücek gönüllerimiz bi olsun canım hem 26 yaşa çok deme bu mayıs da 30 olucam :y25: abla de bana :ehi: :ehi: :ehi: gerçi ben 30 u görmem diyorum hep kaldı işte 4 ay :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ceylanım yazdım kuzum :opucuk:
ayşenurum he şöyle bak sonra benim gibi sıyırma noktasına geliyorsun sakinleştirici kullanıyorsun ileride büyüyecekler seni beni beğenmeyip uçup gidecekler yuvadan ayda yılda bir ararlarsa arayacaklar sorarlarsa soracaklar :y25:

muhribe

ay ay nasıl uyku bastırıyor  :sleepy1:
ceylanım, maalesef ev kredisi ödüyoruz canım işten çıkmam -- en azından uzun vadeli -- pek mümkün görünmüyor. yoksa benim de can attığım bişey çocuğuma kendim bakmak ama  :dontknow:
pederler varken gelemez arkadaşlar bi sürü söyleniyor yok yere kalpleri kırılsın istemem. mecbur planları iptal edicez  :sad1: seneye güzel bi sürpriz yaparım artık  :amin:

muhribe

ben size bişey diyim mi hepimiz tırlak analarız  :-ooo
dün yiğitin azıcık ateşi var diye moral bozukluğundan yemek yemedim gece yatağa girdik benim midem gurulduyormuş farkında değilim eşim sen aç mısın dedi aa dedim ben yemek yemedim akşam  :ehi: biraz geniş olmak lazım ama nerdeee  :dontknow: ben zatürre olmuştum 7-8 yaşlarındaydım o zaman annem aldı beni atölyeye götürdü, tahta masaya yatırdı ben ateşler içinde tuhaf rüyalar görüyorum kadın işleri yetiştirmeye çalışıyor  :sad1: o da haklı mecbur çalışacak. neyse kontrole geldiler fabrikadan abla bu çocuğu götürüp evde yatırsana diyolar nerde götürecek kadının ayaklar totosuna vuruyor yoğunluktan
şimdi biz pamuklara sarıp sarmalıyoruz yavruşları  :love9:

kelebegimm

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 16 Ocak , 2013, 14:51:49
ah canım bak derin hasta olmasaydı bu cuma günübirliğine gelirdik koca cuma günü sabahtan istanbula gidiyor gece dönücek gönüllerimiz bi olsun canım hem 26 yaşa çok deme bu mayıs da 30 olucam :y25: abla de bana :ehi: :ehi: :ehi: gerçi ben 30 u görmem diyorum hep kaldı işte 4 ay :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ceylanım yazdım kuzum :opucuk:
ayşenurum he şöyle bak sonra benim gibi sıyırma noktasına geliyorsun sakinleştirici kullanıyorsun ileride büyüyecekler seni beni beğenmeyip uçup gidecekler yuvadan ayda yılda bir ararlarsa arayacaklar sorarlarsa soracaklar :y25:
he kiz cidden oylee haa analik ne zormusss :y25: :y25: :y25:

]

Aşkk

okudum sağol nüküm  :opucuk: güzelmiş ama rüyam dimi  :muzz:
o zaman Allah yardımcınız olsun betülcüm  :amin: :amin:
ben nasıl bi anne olucam acaba  :dontknow: bende hiç rahat bi insan değilim  :BangHead: :BangHead:

...ŞehzadEfe...

abartıyoruzzzzzz buraya her ay faturaya yatırmaya gelen abla var kızı otistik şimdi aklıma düştü şükür etmeliyiz sanırım kadın ne güzelde bakıyor kızı hemen sıkılıyor bağırıyor annesine vuruyor ,istemiyor  :y25: :y25:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

...ŞehzadEfe...

allah beterniden korusun  :amin: yavrularımızı bize bagışlasın dermansız hastalık vermesin  :amin: :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

kelebegimm

aslinda oyle nagisim saglikli sukur demiyoruzda isde :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

]

muhribe

elde değil ki güzelim abartmamak
bak benim eltim öyle geniş öyle vurdumduymaz ki oğlu doğdu bi hafta küvezde kaldı, neden çünkü çocuk emerken genzine süt kaçmış doktorlara geç haber vermişler nefesi falan kesilmiş halbuki hastanedeydi o an Allahım korusun  :amin:
sonra bi öksürük bi ateş hanım sürekli dişten diyorldu hatta bi gün eşim kızmış şu çocuğu bi doktora götürün ne cahil insanlarsınız diye geçer demişler
daha o günün gecesine çocuk havale geçirmiş zatürre demiş doktor yine 1 hafta yoğun bakımda kaldı  :dontknow:
ben asla öyle rahat biri olamam yapım değil illa idik didik her şeyini düşünürüm kafayı bozana kadar  :BangHead:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

selamün aleyküm akidişlerim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kelebegimm

betulum o kadar rahat zatennn olamayizzzz
llah korusun ates en korktugum seyyy

]

muhribe

ve aleyküm selam güllü şekerli bacımız  :flowers:

kelebegimm

]

...ŞehzadEfe...

çok açıkıyorum bu aralar acaba yine bakterimi oluştu midemde  :-\