27 Nisan , 2024, 01:58:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

ben yine geldim cosmus burası yanlızim sabaha kadar uyku yok anlaşılan bana yarın anneme diyeceğim kalsın yanımda yeni gelen kızlar nasılsıniz telden giriyorum tek tek sormayım dedim :ehi: binbir zahmet ileti gönderebiliyorum 

ayy

hoşgeldin canancım neden yalnızsın kociş iştemi :dontknow: :dontknow: :dontknow:

HASRET!M S@N@

evde canım da uykuda :ehi:

ayy

sende uyusana delüüü :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
birazdan minnaklar uyanırsa uyumayı görürsün ozaman :toothy10: :toothy10: :toothy10:

HASRET!M S@N@

kız uyuşam bir Saat sonra mama saatleri gelecek ikisini tek tek doyurmak bir Saat sürüyor yüce mevlam bu telaşlari bu sene sana da yaşamayı nasip eder inş canı gönülden istiyorum bunu çünkü fazlasıyla hakediyorsun güzel yürekli kardeşim     

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah canım benim inşallahhh isteyen herkese çifte çifte versin rabbimm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

benimde ikitane kuzum olsa bende uyumazdık kız öle dediğime bakma :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy

cananım iyi geceler kuzummm ben kaçıyorrr :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

kuzularını kokla benim için misss gib çek içineeee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

tamam canım görüşürüz inş

muhribe

günaydın millet  :muzz:

canancım kızına kavuşmana çok sevindim  :hello2: Allahım bir daha ayırmasın  :amin:

tüm bebişleri anne babalarına bağışlasın  :amin: :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

günaydınnnnnnnnnnnn hatunlar

cananım çok sevindim bebişlerine çok şükür yanındalar allah bi daha ayırmasın  :amin:

yaa nükü bugün arıyayım bende dün arayamadım  :-\
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın kızlar  :hello:

nagişim ne oldu ki nüküye. bişi olmadı dimi  :dontknow:

tweety0555

GUNAYDINNNN NUKU YOKYA SAYFALAR 4 SAYFA ILERLEMIS NUKU VARKEN MUBAREK 40 50 SAYFA ATLIYORDU :icon_scratch: NUKU DEMEKKI TEK CENE YAPAN SENMISSIN  :k06: :k06: :k06: GEL BE ANACIM SAYFANIN GULUSUN SEN BIRAK FACE I AK BURAYA :ehi:

...ŞehzadEfe...

hoşgeldiniz kızlar  :opucuk:

nükü eşiyle arası iyi degilmiş sanırım tartışmışlar bende bilmiyorum arıcam bugun

°•.ℓανιηуα.•°

off yaaa nedir bu eşlerin anlayışsızlığı. zaten kızcağaz derinden ötürü stresli ve sinirliydi. patladılar demekki  :honk:

...ŞehzadEfe...

kızlar efe öksürmeye basladı ne ilaç alsam ne kullanıyorsunuz öksürük için