25 Nisan , 2024, 15:07:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

Bluegirl

Slm hatunlar  :flowers:
canım  sıkkın  :-\
Eşimin işteki bi olay yüzünden morali bozuk benimde tadım kaçtı bu yüzden   :sad1:
Oooffff off hayat ne zor  :sad1:

@Melek Yüzlüm@

hayırdır canım ne oldu kii  :sad1: :sad1:

HASRET!M S@N@

slm kızlar bende gece kuşu oldum artık kızım da çıktı çok şükür bugün sızler nasılsıniz ya kızlar rahimde ve alt bölgede yarası olan var mı yarın doktora gideceğin o kadar işin arasında birde bu çıktı nerdeyse 10 gün oldu adet olalı bitmedi

@Melek Yüzlüm@

canancım merak etti idim kendi telaşımdan seni soramadım nasılsınız ay çk sevindim kızının çıkmasına çok sevindimmmm :hello2: :hello2:

benim dogumdan sonra canım yara gibi mi desem et gibi mi desem bşi çıktı alt bölgemde doktora gittim bunu almak lazım dedi böle yaşayamazsın dedi 10 dakkalık kısa bir ameliyatla aldı sıkıntı çıkmadıı

@Melek Yüzlüm@

ay çok zor iş ev işi yanii Rabbim kolaylık versin canımm

inş. bir sıkıntı çıkmaz yaaa  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Oh çok şükür kızında çıkmış ya daha ne olsun maşallah  :nazar:a :love9: :love9:

Yara yaktırdı öznur gayet iyi geçmiş operasyon  :opucuk:

Balböceği

Offf gece gece 4 kaşık bulgur pilavı yedim çok pişman oldum  :BangHead: :BangHead:

~ERVA~

Canancım çok sevindim Rabbim Birdaha ayırmasın yavrularından  :amin:
Sana da Rabbim açıl şifalar versşn :amin:

@Melek Yüzlüm@

bacaklarını havaya dik de döndür kız spor niyetineee :k06: :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

canım inş birşey olmaz pötibör tanıdık biri misin yeni misin canım ismin nedir ya ebeye gitmiştim korunmak için takamam iki yerde yara var normal doğumda olur sezeryan olmuşsun çok ilginç dedi rahim ağzında da varmiş hele ara ara karnım ağrıyordu ya o masaya yatmaktan bıktım artık inş ciddi birşey değildir canım ameliyatın da anestezi verdiler mı inş ağrı sizi olmaz iki bebekle zor olur şimdi hiçte oturmuyorum uyumuyorum da ayrıca güzel dilekleriml için teşekkurler kızlar       

@Melek Yüzlüm@

ben normal yaptım ondan oldu da inş bişi çıkmazz ya doru iki bebiş kadın olmak gerçekten zorrr

miray canım petibörr

HASRET!M S@N@

Hmm tanıdım şimdi bu nick değiştirme işi eskisi gibi profilden yapılıyor mu yoksa yine izin mı gerek edam SEN nasılsın bulgur pilavı şişirir kız başka birşey yeseydin

@Melek Yüzlüm@

artık herkez istedigi gibi değiştirebiliyo profildennn

kızın nasıl canımm

HASRET!M S@N@

hele ondan herkes değiştirmiş en çokta eda değiştiriyor :ehi: kızım da şimdilik iyi teyzesi yatıyorlar kardeşiyle ikisi bende başlarında bekliyorum senin de kızın var galiba allah bagislasin 

doğangüneş

slm kızlar  :opucuk:

canan nasıl cnm bebeişlerin maşallah kızınlada kavuşmuşsun hamdolsun rabbmize  :love9:

bir daha ayırmasın rabbim sizi :amin:

bu arada rahimdeki yara yani rahimağzı yarası diye adlandırılıyor bildiğim kadarıyla

bende de vardı gecen yıl spiral taktırmadan önce dondurdu dr. 2 adet dönemi sonrası taktı spiralimi

anesteziyle alakalı bir durum değil

çok kısa süren bir işlem korkulacak bir şey değil yani kasma cnm kendini