29 Nisan , 2024, 01:54:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

laracroftt

bayagı oldu ya yazalı ???
Okumuonuz mu gecmısı geldıgınızde?
Betul,nagıs,oznur falan bılıo. Avukatla konustu tabı. Ona gore hareket edıo. Umarım hemen ıs bulurda acıkta kalmaz,kıs vaktı :amin:

Benım molozda oyle nüküü
Bılıon ıste,anlattım yasadıklarımı
Kavga edıp salonda yatmıstım ya gecen gece, o geceden sonra bıraz daha ıyı gıbı ama cok surmez
Can cıkar huy cıkmaz :caca:
Kızı sallıom uyumadı daha :sad1:

burcum

hayırlı sonuçlar alırsınız inşallahhhh gülçinim :amin:
ah ceylanım ah :sad1: hiç birşey demiyorum ne diyeyim :cildir: boşver kafam dağılsın diye girdim kalbim ağrıyor valla :y25:
iyi geceler sevde kız sende kalkıp bir iki şin ucundan tutaydın ya :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: gerçi aman boşver müstehak bunlara böyle davranıcaksın :icon_thumright:
gülçinim ben geçmişleri muhakkak okurum derin hastalığından ötürü kaç gündür düzgün giremiyordum :icon_thumright: kaçırmışım

Aşkk

git tabi kocanla ilgilen  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

gülçinim okuyorum ben genelde ama üst üste girmedim bi ara o zaman okumadım acaba o aramı yazdın :icon_scratch:

inş gülçinim inş işsizlik çok zor Allahım tez zaman da hayırlı bi iş çıkarsın karşınıza  :amin: :amin: :amin:

gülçinim boşver canım o zaman takma kendini dertli edersin  :opucuk:

laracroftt

olabılır cnm dogrudur
Hayırlısı artık.  Sıkma canını nükü degısmıyolar,degısmeyecekler olan bıze olacak :sad1:
Onları boyle kabullenmek zorundayız
Yoksa daha kotu oluyo ıste

Balböceği

Rabbim acil şifalar versin bütün bebelere  :amin: :amin:

Bende gönlü olsun diye neler yaptım bugün şimdi burnunda borazan takılmış gibi ses çıkartıyor  :sad1:

Gülçin hakkınızda hayırlısı olsun  :amin:

Sevde yani mecbur toplayacak yani yok benim esim yapardı sen elini bir ise sürme ben yaparım derdi  :ehi:

İkinci hamileliğimde aynı alakayı girmezsem sorarım o deyyusa  :ehi:

Balböceği

Peki ben nereye kaçayım  :ehi:

laracroftt

hacı kılo can ne yaaa allah ıyılıgını versın,gene degısmıs nıckı :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Ben nerelere gıdem :ehi::ehi::ehi:
Hep beraber maldıv adalarına gıdek hacı 8)  ohh denız,gunes,kum soyle 15gun tatıl yapak :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

burcum

gülçinim biliyorum değişmeyeeceğini ama çekilmez oluyor :cildir: neyse maldiv mi güneş mi eğlencemi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: pasta yiyorum :hungry: :ehi: :ehi: :ehi: yattı mendebur :cildir: derin de yattı ama daha uyumadı hanım :cildir:

laracroftt

benımkı daldı dalacak

Pasta he? Olsa da yesek,helva yedım cıkolata yedım hala doymadı gozum :hungry:

HASRET!M S@N@

slm kızlar nasılsınız aranıza yeniden döndüm tabi vakit bulursam özledim sizleri

burcum

canancım hoşgeldin ben de şimdi senin konuna yazmıştım nasılsın? alıştınız mı paşanla birbirinize :binkybaby: hazal kızımız nasıl ALLAH ın izniyle ne zaman yanınızda olacak :amin: :binkybaby:

Balböceği

Canan hoş geldin  :hello2:

Nasılsın bebekler nasıl daha iyisinizdir inşallah  :amin: :love9:

laracroftt

canaaaaaaannnn hosgeldın canımmm
Bızde senı cook ozledıkkk :hello2:
:opucuk:

Bebısler nasıl,ıyıler mı? Sen nasılsın?

Aşkk

hoşgeldin canan ceylan ben  :flowers: :flowers: bebeklerin hayırlı olsun Allah uzun ömürler versin inş :amin: :amin:

gülçinim maldive bende hayır demem  ::)

bu arada sana da nüküye de yarasın  :aferin: ben hamişim elma kemiriyorum  :caca: :caca: :caca:

HASRET!M S@N@

iyiyim şükür kızlar oğluma alıştım kızım da pazartesi kismetse yanımda olacak o yaramazmiş hemşire ablası öyle dedi susturamıyorlarmiş artık özel emzik yapmışlar da vermişler ancak öyle başa çıkıyorlarmiş :ehi: yandın dedi o şükür şimdilik yolunda bakalım sızler nasılsınız