29 Nisan , 2024, 07:04:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

fıstık

Betülcüm ama bayağı bi anlattım muhabbet arasında

Kalabalık bir gemi olacak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Neyseki annem babam eşim falan biliyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

muhribe

yerim ben o sıpaların hepsini yerim  :hungry:

yiğit yaramazlık yapacağı zaman tavşan gibi sırıtıyo  :k06:

eliyle yaramazlık yapacağı şeye uzanıyo, bi de bana sırıtıyo bi yandan dikkatimi dağıtmak için  :ehi: :ehi:

nagiş o zaman ben bu akşam bütün tanıdıklarıma konu komşuya telefon edip sırrını anlatıyorum maaile katılıyoruz geminin kadrosuna  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Tamamdır betülüm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Ben kaçıyorum kızlar öpüldünüz  :opucuk: :hello:

Uzay otobüsüne binip eve doğru yol alacağım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

iyi akşamlar nagişim ben de kaçıyorum yavaştan  :hello: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gemi ne gemisi cruise mi

öyleyse benide alın :ehi:

Aşkk

kızlar ya bişi sorucam size yaklaşık 1 aydır belki fazla  kaşıntım tutuyo ama çok fena tatlı bi kaşıntı kaşıyorum sona küçücük iğne başı kadar nokta şeklinde bi kırmızı çıkıyo sona kaşıntı pat kesiliyo neden olabilir acaba :dontknow:

Aşkk

giden arkadaşlar varmış iyi akşamlar kızlar  :wave:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

neren kaşınıyo bacım ona bağlı biraz :ehi: :ehi:

Aşkk

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çok güzel bi soru   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yüzüm ve mahrem yerim hariç her yer şimdi oldu mu canım  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oldu canım alerji olmuşsun dur yediğin bişsyden yada stresten olabilir son aklıma gelen uyuz olmuşsundur :ehi: :ehi:

Aşkk

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: senin son aklına gelen benim ilk aklıma geldi  :ehi: :ehi: ama benden başka kimse de yok sorun bende  :toothy10: alerjiyi bende düşündüm ama farklı yediğim bişi yok ki bişi sonra dan alerji yapabilir mi  :dontknow:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:şaka bir yana uzun zamandır oluyorsa dr git canım kaşıntı alrji kızarık kabarık genelde ciğerden gelir,Allah korusun

belkide yünlü vs giydiysen ondan olmuştur yoksa yünlü içlik don fanilamı giyiyon doğru söyle hıyarlı baba gibi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aşkk

hiii Allah korusun  :amin: :amin: hemen dr.a giden birisi de değilim ki  :dontknow: yünsüz çıkmam abi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

BEKLE BAKALIM GEÇMEZSE GİDERSİN

YÜN İÇLİK CANDIR HELEDE BU HAVADA G.TÜM  DONDU ŞUAN RESMEN  :ehi:
daha bunun kışı var ayazı var ayvası var narı var :ehi:

Aşkk

aynen canım ciğer diyince de korktum  :honk:

içlik giyememmmmm :-ooo :-ooo :-ooo anan kim ağan kim paşan kim kimmmmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: