muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

doğru söylüyorsunn canımm onun her hareketi şaşırtıyo bizi

sende ne var ne yok bu gece bizden başkası yok sanırımmm :laughing7: :laughing7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

emiyo maşallah gülçin canım inşallah 2ye kadar devam bakalım sağol canım seninkide çok tatlı

daha neler yapacak fatmacım asıl şaşıracağın günler ilerde

slm ceylan seninlede tanışmadık ben ayşegül yenisin galiba,reklamlardaki gibi oldu sen yenisin galiba

Aşkk

evet ya kimsecikler yok hafta sonu tatil de herkes :ehi: :ehi: :ehi: biz çalışmalara son gaz devam bakalım bi 15 gün sona çalışmaların sonucunu görcez inş tutar  :amin: :amin: :amin: bizim de evimiz neşeyle dolar :amin:

Aşkk

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: evet ayşegül aynen öyle oldu yeniyim  :k06: memnun oldum canım denk gelemedik hiç ama oğluşunun resminden seni biliyorum çünkü çok tatlı ve her gördüğüm de maşallah diyorum  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

inş görürüz ayşegül sağlıcaklaaa evet seninkinin küçüklüğü sanırım foto çok tatlııı :nazar: :nazar: :nazar:

ceylancım inşşş bu ay olmuşturrr yaaa sevinirim güzel haber verirsennnn :amin:

Aşkk

ayyy fatoşum inş canım inşşşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: bende çok isterim güzel haber almayı ve vermeyi ama sanki bu ay da olmayacak ne bileyim aklım çok karışık  :BangHead:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

6 aylık resmi oğlumun fatmacım

yeni halleri makinada fırsat olunca onlarıda koyarım inşallah ,

Allah sanada böyle bir yumak versin ceylan çok tatlı maşallah oğlum diye demiyorum her gören çok seviyor

millet çalışıyor anam bizde tık yok çocuk çalışmasıda yok zaten hepten işler kesat :ehi:

@Melek Yüzlüm@

:ehi: :ehi: :ehi:

inşallah olucak öye demek yok pozitif düşün pozitif olsunnn :amin: :amin: :amin:

6 aylıkmııı anamm nee tombişşş maşşallah vardır 8 9 aylık dedimm :-ooo :-ooo :-ooo

Aşkk

evet gerçekten çok tatlı  :nazar: :nazar: inş ayşegülcüm inş Allahım bana ve isteyen herkese versin :amin: çalışın çalışın  maazallah pas tutarsınız  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: fatoşum inş olacak inanıyorum ama negatif düşünmeden de yapamayıyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

@Melek Yüzlüm@

olcak canım olcakkk hem evleneli 1 yıl oldu dedin sanrımmm tadını çıkarrrr :love3: :love3: :occasion5: :occasion5:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

biraz fotoğraflarda öyle çıkıyor tabi tombişdide 9buçuk kiloydu 6 aylıkken  :nazar: maşallah

şimdi tam normal ne zayıf ne tombiş uzadı boyuna verdi   :nazar:

ceylancım ne kadarlık evlisin ne kadardır bebiş istiyorsunuz bide yaşın kaç ay amma sordum istediğin sorudan başlayabilirsin şekerim  :ehi:

@Melek Yüzlüm@

benimki 8300 dü geçen ayki kontrolde boya gitti bu ay da pek kilo almamıştır sanırımmmmm

Aşkk

inş fatoşum olacak  :amin: haklısın da işte insan istemeye dursun sabırsızlanıyor :k06: şimdiiii ayşegülcüm ben 28 yaşın da bir yıllık evli 5 aydır çocuk istiyoruz 6. ayımız dayız çalışmalara devam ediyoruz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: evlilik şeysi gibi oldu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

@Melek Yüzlüm@

Aşkk

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: talip arayan kadın gibi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: