muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

fıstık

nüküm iğnelerin saatini aksatmayın sakın çok önemli

hemşiremiz bize öyle söylemişti tam 12 saat olsun ama geçirmeyin faydası olmaz yoksa demişti

ne çekti bu çocuk

bazen sana kızıyorum farkındasın demi  :caca:

keşke bu senede kalsaydı evdeee  :y25:

laracroftt

:ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:
Nüküüüüüüü
:ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:
Cok guldum yaa allah ıyılıgını versın
Bugun tuhaf bı gunumdeyım mayısık,enerjısı moralı dusuk,aynı zamanda sinirli :caca:
Ama nıe bılmıorum :dontknow:

burcum

fatmacım annem bende canım kıbrısa gidiceğimiz zaman getirmiştik pazar günü götürüp bırakıcam artık evine :cildir: araba eşimde canım zaten tek başıma götüremem zor zapdediyoruz iğne olurken :y25:
nagişim seneye aynı şeyi yaşayacaktık ne yapalım sağlık olsun bizim günde 1 tane iğnemiz ilk gün 22.30 da vuruldu 2.ci gün 8 de bugün işte 22.00 gibi nasipse iyi çok şükür :nazar: toparlıyor :nazar:
gülçin kız bak bu gece gelmezsen asya uyansın diye sitece toplu duaya başlarız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bende buaralar moralsiz ve yorgunum ama sizinle neşem yerine geliyor :love9:

esra18

slm kızlar nasılsınız ya muhabbete yerındemı gırdım bılmıorum ama ben yenı kapandım ve bonenın altındakı topuzun abartısız bır sekılde nasıl yapıldıgını bı turlu bulamadım.hepsı uzaylı gıbı duruo.gunlerdır arıorum nette bı turlu ıstedıgım gıbı bulamıorum.tesetturlu olan arkadaslarım nasıl yapıolar acaba topuzlarını

burcum

hoşgeldin canım bilen arkadaşlar birazdan yardımcı olurlar sana :icon_thumright:
kızlar msn sykpesi olanlar çıksın ortaya çok fena sohbet edesim var :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

nüküü napıyım yaa
Buaksam da benım adam utu yapak dıyo
Yemın ederım zerre canım cekmıo :honk: yokta dıyemem,adette olduydum ya 15gun oldu kacarım yokk :honk:
Belkı ertelerım yarına ama bılmıom hıc keyfım yok yaa

çıtır anne

hb tesekkur eder  :opucuk:
kizlar sakin ne oluyor yaa sarteller atmis
bugun biraz kendimi zorladim temizlik yemek yaptim
cok fenayim bel ve kalca kemiklerim aciyo resmen topalliyorum
cok kotuyum :crybaby2:

burcum

ütüyü yap gel gülçinim bizim acelemiz yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bekleriz :ehi: :ehi: :ehi: önce kocanın gönlünü yap :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sevde hamilemiydin sen :icon_scratch: hamileysen neden zorluyorsun kendini :caca:

çıtır anne

Alıntı yapılan: esra18 - 29 Kasım , 2012, 21:19:04
slm kızlar nasılsınız ya muhabbete yerındemı gırdım bılmıorum ama ben yenı kapandım ve bonenın altındakı topuzun abartısız bır sekılde nasıl yapıldıgını bı turlu bulamadım.hepsı uzaylı gıbı duruo.gunlerdır arıorum nette bı turlu ıstedıgım gıbı bulamıorum.tesetturlu olan arkadaslarım nasıl yapıolar acaba topuzlarını
canim lastikli tokayla at kuyrugu yapar gibi bagliyorum 2 dugum ikincide
sacimi iki kat birakiyorum tam cekmiyorum sonra onu skip
yayiyorum kafamin ustunde :)

esra18

sevdekip canım ya bende yapıorum olmuo düşüo.bu hazır boneler varmıs onlar nasıl acaba kayarmı

çıtır anne

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 29 Kasım , 2012, 21:24:31
ütüyü yap gel gülçinim bizim acelemiz yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bekleriz :ehi: :ehi: :ehi: önce kocanın gönlünü yap :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sevde hamilemiydin sen :icon_scratch: hamileysen neden zorluyorsun kendini :caca:
evet canim 13 haftalik hamile kaldigimdan beri karin agrim var
hic is yapmadim bugune kadar artik skildim esim isten geliyo ev
temizliyodu bu ara cok yorgun geliyo yapamiyo
ev pis afedersin ... goturuyodu artik dayanamadim esimde cok titizz
evi pis gorunce bunalima giriyo ama temizledim diye
birsuru azar isittim  :'(

çıtır anne

Alıntı yapılan: esra18 - 29 Kasım , 2012, 21:28:46
sevdekip canım ya bende yapıorum olmuo düşüo.bu hazır boneler varmıs onlar nasıl acaba kayarmı
canim benim basortum normal bu buyuk esarplar varya ondan
duz renk siyah ama onu gostermeden nasil yapildini anlatamamki
bide yeni kapandigin icin alisana kadar cabuk kayar basortu bone hic
kullanmadim bilmiyorum valla ben carsafliyim gayet duzgun oluyo
topuzum ama anlatamiyorum  :k06:

laracroftt

sallıom kızı bı uyusunda halledeyım ne edeyım. Bana kalsa ı ıııhh :honk:

Ya bugun tutulma mı varmıs ne varmıs var mı bılen? Ondan mı boyleyız acep?  :dontknow:

çıtır anne

Alıntı yapılan: laracroftt - 29 Kasım , 2012, 21:22:18
nüküü napıyım yaa
Buaksam da benım adam utu yapak dıyo
Yemın ederım zerre canım cekmıo :honk: yokta dıyemem,adette olduydum ya 15gun oldu kacarım yokk :honk:
Belkı ertelerım yarına ama bılmıom hıc keyfım yok yaa
bak daha ne istiyon  :k06:
anam hic kiymet bilmiyosunuz  :k06: :k06:
ben kovaliyorum benimki kaciyo  :k06: 3 aydir 2 kere utu yaptik :toothy10:  :toothy10:

laracroftt

kız sana yasak degıl mı utu? :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:
Ilk 3ay yasaklar doktorlar genelde ondan sordum
E senınkı nıye kacıyor? Korkuyo mu acaba bısey olur dıye?