29 Nisan , 2024, 18:59:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

**fatoş**

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Eylül , 2012, 14:49:11
Hoşgeldin fatoş  :flowers:

Nükü, günde ikı kez dene ütüyü bak bakalım işe yarıyor mu
:ehi: :toothy10: :toothy10:

h.b tşkler neler yapıyosunuz kızlarr

burcum

heheyyyyyyyttttttttttttt baylar bayanlar kaydıraktan kayanlar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben geldimmm :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt: :ehi: :ehi: :ehi:
nasıl döndüğüme inanamazsınız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
işyerinden getirdiğim laptop kablosuz ağa bağlanmayınca onun şarz aletini benim netbooka taktım aman tanrım o da ne :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: oldu :hieyt: :muzz: :muzz: hp nin kabloda bozulmuş zamanında ona da yedek almışlar ekstra uç var içinde :ehi: :ehi: :ehi: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: anammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm işte geldim burdayım :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ben bu işte ustayım :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

melek100lü

harikasın bebeğim işte bu  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

melek100lü

sensiz hiç tadı olmuyor  :-\

burcum

canım asıl sizsiz olmuyor :opucuk: kaç gündür neler çektiğimi bir ben biliyorum bir ALLAH :y25: yüzüm asık canım hiçbirşey yapmak istemiyordu :y25: ben söylüyorum yapamam yapamammmm :y25: :y25: :y25: netsiz :y25: :y25:
ve iyiki varsınız hepinizle yüzyüze görüşüyormuş gibiyim sizinle güzel hayat :love9: :opucuk:

Balböceği

Len iyiki varsın sende  :love9: :hieyt: :hello2: :muzz:

Valla geldiğin çok belli  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Şimdi ben kaçar, oğlan yemek yiyecek veeeeeeeeee

Akabinde burdayım  :ehi: :ehi:

burcum

:opucuk:edam balım böcüğüm :opucuk:
bende kıza yemek yapıyorum birazdan görüşürüz :opucuk:

serra_emine

BEN GELDİİMMM... :hello2: :hello2:

EŞİMİ İŞE YOLLADIM SAAT 4 DE DE  KOCAKIZIM UYUDU ŞİMDİ KALKAR KESİN.SABAHDAN BIRAZ BEBİŞİMİZE HAZIRLIK YAPDIK EVDE.KOLTUKLARIN YERI DEGISTI ÇOCUK ODASI DÜZENLENDI BEŞİGE YER AÇILDI FALAN DERKEN BIRAZ YORULDUK.GERCI BEN PEK BISEY ELLEMEDIM ANNEM BABAM ESIM YAPDILAR.DUN GECE DE UYKU TUTMADI DA DOGUM ÇANTASINI HAZIRLADIM KOYACAKLARIMI KOYDUM BEBEGİN GIYSILERINI FALAN..EEE SİZLER NAPIYOSUNUZ BAKALIM
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

Güle güle kullansın bebiss  :love9: :love9:

Hoşgeldin bu arada  :opucuk:

Bende bugün koca yok. Oğlanla kendi karnını doyurdum.. Mutfağı temizledim.. Oturuyorum :)

serra_emine

BEN KALKIYORUM ARKADAŞLAR PC BASINDA DURAMICAM FENA TEKMELIYO BENIMKI ACIYO KASIKLARIM VALLA..GIDEYIM KIZIM UYANASIYA KADAR AZ UZANAYIM DINLENEYIM BARİ. SONRA GELICEM YINE KENDINIZE IYI BAKIN G.ÜZERE KIZLAR. :flowers:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

melek100lü

burcum

yaw vallahi bu çocuk sırf bana eziyet ediyor ya :y25:
sosisli makarna yaptım hanıma akşama da et sulu bulgur pilavı köfte :hungry: yapayım
yemiyor hiçbirşey suyla yaşıyor resmen :y25: zayıfladı gitti iyice

melek100lü

burcum

ay nasıl imreniyorum milletin çocuğuna mama mama diye yemek yemek diye deliriyorlar boğazları hiç durmuyor benim ki çikolatayı bile bitiremez :cildir:

melek100lü

yarın fıstık gibi kız olurda seni beni beğenmez  ;D