muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

serra_emine

kızım sagolsun akıllı yaa :nazar: :nazar: aman nazar degmesın de :nazar: :k06:
başak burcu mu oluyor yanı ay sonuna kadar 21 ı ne kadar galıba dımı.hayırlısı ya..oznur tanıdıgıma sevındım artık ara ara gırecegım buraya..çok eskılerdenım aslında ama uzuuuuuuuuuunnn bı ara verdım:) artık zehram ıle tekrar katılıcam aranıza.çunkı cok guzel ve dolu bılgıler edınılıyor burada. :icon_thumright:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serra_emine

hosbulduk oyleyse adaş :k06: :k06: sankı senın rumusunu hatıralar gıbıyım ama ısde uzun ara verdıgım ıcın bılemıyorum :icon_scratch:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

Hoşgeldin emine, öznur. :flowers:

Güle güle kirlet. Canım  :opucuk:

Emoş kaşla göz arasında ikinciyide yaptın ha  :k06:

Allah yardım etsin, hayırlı doğumlar canım, serra'da kocaman kız oldu..
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Çok sağol tülay teyzesi, ama beni çok yoruyor  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

bekleriz eminecim. burası gerçekten faydalı :k06:

ne ana var başımızda ne baba. burdan sorarak,internetten araştırarak,kitaplardan bakarak büyüttük işte :k06:

bu arada,titiz,mükemmeliyetçi,neşeli,sadık,ayrıntıcı ve kibar bi kızın olucak. hem başak saflığın,temizliğin bekaretin sembolü. iyi kalpli bi kızın olucak.

anam ben de müneccim gibi hissettim kendimi. kehanetlerde bulundum gibi oldu ama değil. başak burcunun özellikleri bunlar ve ben hepsini taşıyorum  8)

tulayysl

Yorulmafan olmuyormus malesef.. Yasadik ogrendik sayelerinde bidiklarin
canlar saolsun da..

°•.ℓανιηуα.•°

hoşbuldum edam..  :opucuk:

zeytinim emine,tülay size de merhaba  :opucuk:

temizliğim daha bitmedi yaaa  :y25: banyo tuvalet kaldı. evin kırkını çıkardım  :k06:

Balböceği

Öznur  :y25:

Gerçektende öyle sora sora araştırma yapa yapa doktor olduk...

Belkide biz bu gücü burdan aldık...  :love9:

serra_emine

ooo ozellıkler ıyımiş güzelmiş.. :k06: hadı hayırlısı bakalım sagsalım gelır ınsallah..

eda bana kaşla göz arasında hamıle kalmıs da doguruyor bıle dıyor :ehi: :ehi: :ehi: kız valla var ya gelde o kaşla gozu bana sor :ehi: :ehi: bu kızım hamılelıgın herseysını yasattı bana ınanırmısın.çok zor gecdı yaa halaa cekıyorum.ne cekıyosun dersen bel agrım var gecmek bılmeyen.yatakda falan dönüp kıpırdayamıyom gari :( ıyıce agırlaşdım.az kaldı artık. bıde tekmelerını gorsennnn offf berbat sankı delecek karnımı..

tulayysl

Walla helal sana oznur. Cocuk beni tuvalete bile gondermiyo ki sen evi altust toplamissin.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ağustos , 2012, 22:32:54
Öznur  :y25:

Gerçektende öyle sora sora araştırma yapa yapa doktor olduk...

Belkide biz bu gücü burdan aldık...  :love9:

:love9: :love9:

ay evet canım yaaa  :k06: ben de kendimi uzman gibi hissediyorum. düşünsene ilk doğu yaptığımda Allahım ben bunun altını nasıl değiştiricem nasıl banyo yaptırıcam diye tırs tırs 3.5 atıyodum  :ehi:

buranın bi gücü var..  :k06: bi de herkesçikler çok iyi saolsunlar  :love9:

Balböceği

Ay allah yardımcin olsun emoş az kalmış bacım  :amin:

Sabret  :amin:

burcum

Selam kizlarrr
Laptopu araba da unuttum arabayi da ustabasimiz aldi goturdu :ehi:
Var bende bi cenabetlik ya anlamadim gitti neyse bizde bu bahaneyle utuye agirlik verdik
:ehi: donusum muhtesem olucak :ehi:
Edaaaa kiz su ankarali sarkiyi soylesene efkar basti dinliyeyim :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: tulayysl - 31 Ağustos , 2012, 22:34:59
Walla helal sana oznur. Cocuk beni tuvalete bile gondermiyo ki sen evi altust toplamissin.

:k06: :k06:

kız gerçekten maşallah diyim  :nazar: benim oğlumun da öyle yaramazlığı yoktur. ortalıkta sırıtıp gezer  :k06: bi de babası saolsun. halıları o yıkadı, yerleri de o temizledi. o benim elim ayağım. eşim olmasa naparım bilmiyorum  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: burcum - 31 Ağustos , 2012, 22:37:43
Selam kizlarrr
Laptopu araba da unuttum arabayi da ustabasimiz aldi goturdu :ehi:
Var bende bi cenabetlik ya anlamadim gitti neyse bizde bu bahaneyle utuye agirlik verdik
:ehi: donusum muhtesem olucak :ehi:
Edaaaa kiz su ankarali sarkiyi soylesene efkar basti dinliyeyim :ehi:

nükü ulen ne güldürdün beeee...

tekerleme gibi olmuş. laptop arabada kaldı, şöför aldı götürdü, satamadan getirir inşallah  :ehi: :ehi:

hadi bakalım bu ütülerin hakkını verin anacım.  :ehi:

burcum

Oznurum hakkini vermem lazim utulerin ki size kavusayim :ehi:
:ehi: