muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

ZéynéP.SimAy

bende eşimin ağzını arıyorum baban ne getircek diyorum çeyrekten başka bişey bekleme diyoooo  :cildir: :cildir: :cildir:

Aşkk

gözbebeğim valla olması gereken seninki canım ne güzel  :aferin: fatoşum ele veriyosun o altını tamam artık eskisi gibi değil ama yine de bana az geldi yani  :dontknow: çok pis bilendim düğün de inş doğum da acısını çıkarıcam  :cussing:

Aşkk

çeyrek getirene çocuk sevdirmicem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: mecnunum - 29 Kasım , 2012, 17:38:46
çeyrek getirene çocuk sevdirmicem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: oldu canım olduuuuu

aman benden almasınlardsa onlardan bişi beklemiyorum ben yaa canlarım ciğerlerimm huzur olsunn işimize karışmasınlar tekkkk

Aşkk

evet canım en önemlisi o zaten :amin: ama ben yine de sevdirmicem banane banane :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

Fatmam ben de aynisini dusunuyorum
huzuruma bulasmasinlar da
parada gozum yok
allah rizkimizi veriyor

ZéynéP.SimAy

kızlar ben kaçar hepinizi  :opucuk: :opucuk: :opucuk: kardeşim geldi hamsi yapcaz akşam azcık erken kaçıyım 20 dk  :laughing7: :laughing7:

muhribe

Gule gule zeynebim
ben de kaciyorum bizde de hamsi var  :ehi:

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 29 Kasım , 2012, 17:28:08
3 derken emine  :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:

betüşüm ben 3 veya 4 düşünüyordunmya bu saatten sonra avucunu ylar diyom yok artık ona çocuk mocuk  :ehi:

@Melek Yüzlüm@

aynen betülüm aynen

sen sevdirmee kızz  :ehi: :ehi: :ehi: babasınada mıı hem sen yemek yaptınmı şurdan bir kalkamadımm hee üstümü değiştiricem adam bıktım senden dicekk :ehi: :ehi:

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 29 Kasım , 2012, 17:42:28
Fatmam ben de aynisini dusunuyorum
huzuruma bulasmasinlar da
parada gozum yok
allah rizkimizi veriyor

canım elbette rızkımızı Allah veriyor çok şükür onlara muhtaç değiliz ama onlarda getirirlerse ölürler mi  şöyle okkalı bi bilezik :ehi: :ehi:
gerçi kaynanam gil oğlan doğurana gelinlerine epeyce aldılar ama benimki kız diye çöp bile gelmedi pislikler  :caca: :caca:
herşeyde oğlan kız ayırıyolar Allah hidayet etsin  :amin:

Aşkk

yok babaya beleş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yapmama gerek kalmadı canım kocacığım aradı yemek yapma ben getiricem dedi canı istemiş dışardan canıma minnet  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: zaten geç gelio ya lanet şu ist.a :cildir:

Aşkk

valla emine çok haklısın demek istediğim buydu düğün dernek doğum bu günlerde bişi yapmayacaklarsa ne zaman yapacaklar :caca: ama emine seninkiler çok ayıp etmiş yahu  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

@Melek Yüzlüm@

ben kaçtı kociş geldii yemekk yicezzz  :hungry: :hungry: :hungry:

Aşkk

afiyet olsun canım ne güzel erkenden gelmiş  :y25: benimkinin gelmesine yıl var daha :cildir: