muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

benım pc dayanamadı bana bı gunluk mola verdı  :ehi: :ehi:ben de onsuzluga dayanamadım bu kadar tatıl yeter dedım hemen yaptırdım :ehi: :ehi: :ehi:pc bozulmustu da tamırdeydı valla  bı gun bı yıl gıbı geldı :y25: :y25: :y25:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hosbılduk sema avatarına bayıldım ya  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: sarıkız - 18 Ocak , 2010, 21:44:55
ben çıkıyorum dostlarım.saygıdeğer patronum nildacım.ben mesaiyi artık sana devrediyorum.kafeyede kendinede kafedekilerede dikkat et  hadi hoşçakalın ii sohbetler  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

kıss insan patrondan önce gidermi :caca: :caca: :caca:

neyse bugünlük izinlisin:opucuk: :wave: :wave: :wave:
.   

KATYUSA

pardon semacımm yaaa yorgunluktan yanlış yazmayada baladım sanırımmm snaırım ben gideyim dinleneyim bari sen benii dövmedennnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sırtım çok ağrıyoooo 12 saat hep pc başındayım burdada pc başınd aolunca artık bünyem bukadarına izin veriyooo yazılarımda yanlış oluyoooo kusura bakma bebem öptüm kızalrrrrr hepinzi bol sohbetlerrrrrr benim için de sohbet edinnnn öptüm byeeeeeeeeeeeeeee

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: KATYUSA - 18 Ocak , 2010, 21:48:20
pardon semacımm yaaa yorgunluktan yanlış yazmayada baladım sanırımmm snaırım ben gideyim dinleneyim bari sen benii dövmedennnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sırtım çok ağrıyoooo 12 saat hep pc başındayım burdada pc başınd aolunca artık bünyem bukadarına izin veriyooo yazılarımda yanlış oluyoooo kusura bakma bebem öptüm kızalrrrrr hepinzi bol sohbetlerrrrrr benim için de sohbet edinnnn öptüm byeeeeeeeeeeeeeee

alır valla sopasını  :opucuk: :wave: :wave: :wave: :wave:
.   

___kıymık___

demek buda bı hastalık
hıc duymamıştım
demek sırt agrınca isimlere r harfı eklıyon
vah vaah vahhhh :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

KATYUSA

ya öyleeee kimseye vermesinnn bu hastalıktannnn rabbimm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

___kıymık___

Alıntı yapılan: KATYUSA - 18 Ocak , 2010, 21:55:51
ya öyleeee kimseye vermesinnn bu hastalıktannnn rabbimm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

vah vahh üzüldüm
allah beterınden saklasın
r eklıyon
ya
r lerı söylıyemeseydın demı ama

:k06:

KATYUSA

bEYAZ GİBİ ÜNLÜ OLURDUMMM YA TEK KUSURUM YORULUNCA YORGUN OLUNCA YANLIŞ YAZMAK OLSUNNN YA ÇOK ŞÜKÜR BAŞKA KUSURM YOKKK RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUNNN  :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:

___kıymık___

:amin: :amin: :amin: :amin:
amın şekerım amınn
ben şaka yapıyorum :opucuk:

miray

KATYUSA

NEYSE CEMALDE ÖLDÜ ZATENNNN DİZİMİ İZLİYİM EZELDE BAŞLAMADI YAAA FENERDE YENİLİYOOO OFFFF HADİ İYİ GECELRRRRR SEMACIM VE DİĞER ŞEKERLER ÖPTÜM SİZİ

___kıymık___

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aynen bende yazdıklarının hepsıne katılıyorum :icon_thumright:
cemalemı uzuleyım
ezel yok onamı
yoksa FENEREMİİ :caca:

KATYUSA

BEN EN ÇOK FENERE ÜZÜLÜYOM ŞUANNNN İNŞ KAZANIRIZZZZZ DAHA VAKİT VARRRR CNMMMM

___kıymık___